Сердючка• 31 декабря 2025
Прощаюсь з сином...назавжди
Океани сліз за роки.Сама ледве жива....Невиліковно психічно хворий.Не можу більше тягнути фінансово і морально.В дикого звіра перетворився,у чорта.Дорослий,необратимі зміни мозку,психіки і поведінки після величезного стажу вживання зборонених речовин.Підтримайте,благаю.Відсиляю його,на хліб і ,якщо захоче,ліки буду давати(купувати)
Сердючка
• 31 декабря 2025
Ответ длямегамоСГ
Ему лечение нужно в психиатрическом заведении
Знайома порадила так-у вихідні чи після 18 г вечора підвести його до лікарні і через приймальне все розказати,але щоб він дав згоду,показати наші рецепти,діагнози за всі роки і повинні покласти
Сердючка
• 31 декабря 2025
Ответ дляol_kin
Я багато років пропрацювала в наркології на Демієвській, бачила багато.
Розумієте,він не вживає вже нарко,це пішло необратиме последствие.Яке важко піддається дікуванню.Там психо-нервові хвороби
Сердючка
• 31 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Тримайтесь....обіймаю Вас від усього серця....У мене теж син, підліток....І це також мій кошмар....поки спокійний наче адекватний....
Сердючка
• 31 декабря 2025
Тому що вдихав через ніс і одразу йшло в мозок.Самі сильні різні наркотики.Також курив гадость і пив таблетки наркотичні.Полінаркоман
Столічна штучка• 31 декабря 2025
Ответ дляСердючка
Вам выше уже описали порядок действий, идите к участковому психиатру в ПНД и рассказывайте ситуацию, просите госпитализировать
мегамоСГ• 31 декабря 2025
Ответ дляСердючка
То пишете агрессивный, то привести в больницу и даст согласие на госпитализацию
Телепузик• 31 декабря 2025
Ответ дляДонька подруги
Заипали мальчика репетиторами и ожиданиями.
Ну а как же не забирать, школа требует оценки и полное послушание, как не сломать? Это система, и если ребенок не подходит под систему его ломают!
ГугелП@лАмался• 01 января в 01:38
Ответ дляЯ шалунья
У вас приступ словарного поноса? Іноді краще їсти, ніж писати
Она о своём, наболевшем. Проекции...
ГугелП@лАмался• 01 января в 01:49
Ответ дляЛуковая
А що до тих в кого не було репетиторів і вмінь? І вони теж стали наркоманами? Це більш всього погана компанія, і не вміння відмовляти
Это больше внутренняя потребность сбежать от невыносимой реальности. Часто бессознательная или малоосознаваемая. Что угодно, лишь бы заткнуть внутреннего критикующего родителя. Способ выживания, если хотите.
Ответ дляГугелП@лАмался
А ви замітили, що для автора зараз це ви?
Ради чого ваші опуси, піднятися в своїх очах шо ’’я не такая’’? Почитайте свої пости і зрозумійте, що ви пишете не про автора, а про себе. Якраз ви ’’такая’’.
ГугелП@лАмался• 01 января в 11:46
Ответ дляol_kin
Вы меня ни с кем не перепутали?)