Сердючка• сегодня в 00:42

Прощаюсь з сином...назавжди

Океани сліз за роки.Сама ледве жива....Невиліковно психічно хворий.Не можу більше тягнути фінансово і морально.В дикого звіра перетворився,у чорта.Дорослий,необратимі зміни мозку,психіки і поведінки після величезного стажу вживання зборонених речовин.Підтримайте,благаю.Відсиляю його,на хліб і ,якщо захоче,ліки буду давати(купувати)
автор Сердючка • сегодня в 00:43
У всьому винна я.Не догледіла з підліткового віку почав(Я робила помилки.Рідних немає
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 00:44
Маєте близьких поруч?
Барабасиха• сегодня в 00:45
Зависимости часто не чья-то вина, а сломанный ген. Не у всех есть предрасположенность. И даже в самых лучших условиях случаются такие трагедии. Не вините себя. Вы дали, что могли. Он выбрал свой путь... Наконец начните жить для себя.
автор Сердючка • сегодня в 00:45
Як же я його любила...Це було моє сонечко,моє життя,моє щастячко,думала,підтримка на старості.Скалічив життя і мені
автор Сердючка • сегодня в 00:48
Сирота я,батьки алкоголіки,давно померли
Акукарача• сегодня в 00:49
Ответ дляСердючка
Вибачте будь ласка, а чи не задушили ви його своєю любов´ю? Чи не були ці заборонені речовини - втеча від ваших очікувань стосовно його? Чому не відселили його раніше?
автор Сердючка • сегодня в 00:48
Його батькові все одно,він далеко і там свої діти з новою дружиною.Вони щасливі
Акукарача• сегодня в 00:49
Ответ дляСердючка
Тобто , у вашій родині є схильність до залежностей.
автор Сердючка • сегодня в 00:49
Не допомогли нам ні лікарі,ні пігулки,ні моя любов,нічого...
Непогодка• сегодня в 00:49
Это как демон. Вселяется в человека и всё... у нас церковь какая-то есть через дорогу то ли бабтисты... шось таке. Я знаю там много бывших наркоманов сейчас. Платят десятину конечно но зато все трезвые.
автор Сердючка • сегодня в 00:49
Я постаріла на 20 років
неДодекаэдр• сегодня в 00:50
Ответ дляНепогодка
Если человек не хочет отказаться от наркотиков, ему никакая десятина не поможет.
автор Сердючка • сегодня в 00:50
Він матами до мене,агресією,я не знаю,чи проснусь вранці.Психози страшенні
Тирамісу на терасі• сегодня в 00:51
Співчуваю. Він буде знаходитися в лікарні?
Ро30BbIu_CJIoHuK• сегодня в 00:51
А что с мозгом?
мегамоСГ• сегодня в 00:51
Ответ дляСердючка
Вместе с ним живете в одном доме?
Непогодка• сегодня в 00:51
Ответ длянеДодекаэдр
Да это понятно. Но сам факт. Некоторых думала и в живых нет - нет ходят молитвы какие-то поют. Уж лучше секта
автор Сердючка • сегодня в 00:51
Ответ длянеДодекаэдр
Не вживає він вже ,це у мозку там щось перекроїлось назавжди
Лепешечка• сегодня в 00:52
Ответ дляСердючка
А він лікується?
мегамоСГ• сегодня в 00:52
Ответ дляСердючка
Какой диагноз?
автор Сердючка • сегодня в 00:54
Ответ дляТирамісу на терасі
А хто його туди кладе.Я просила,а вони пігулки на дом і все.А він то пив їх,то вже алко,то ще щось
Донька подруги• сегодня в 00:54
Как вы узнаваемы с этой вечной историей. И перевод на украинский не помог.
автор Сердючка • сегодня в 00:55
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А что с мозгом?
Хронічна токсична енцифалопатія,розлад псих і поведінки та ще ..Різні лікарі і різні діагнози
мегамоСГ• сегодня в 00:55
Ответ дляСердючка
Где он деньги на алко берет?
мегамоСГ• сегодня в 00:55
Ответ дляСердючка
У него есть группа инвалидности?
автор Сердючка • сегодня в 00:58
Ответ длямегамоСГ
У него есть группа инвалидности?
Яка інвалідність.Коли щось зробить собі або мені чи сусідам,то ,можливо,і дадуть.Останній лікар порадив у їжу підливати.А ті ліки нічого не лікують,він відказується,бо йому від них погано,і без них дурка
автор Сердючка • сегодня в 00:57
Просто замкнуте коло
Тирамісу на терасі• сегодня в 00:58
Ответ дляСердючка
Вам було би легше, якщо б його в клініку помістили. А так це ж просто ад для вас. Може йому дійсно до церкви почати ходити.
Моя сусідка так пішла до бабтистів і попросила допомогти. Вони приходили і розмовляли з її сином. Він хоч і вже має важкі хвороби, які не лікуються, але покинув наркотики. І вже років 10 як нормальна людина.
мегамоСГ• сегодня в 01:00
Ответ дляСердючка
С псих диагнозом люди стоят на учете и им оформляют группу инвалидности. На учете у психиатра он стоит?
автор Сердючка • сегодня в 00:59
Важко лікується ця токсична.Воно дало йому на мозги пожиттєво,він нюхав ,не коловся