Чоловік заставляє зробити аборт, аргументуючи фінансами, житлом, та віком йому 43, є дитина 14 років.
Ответ дляRuslana1785
В нас двокімнатна квартира, ну от чоловік вчора почав розмову що дитину в перший класс в 50, коли закінчить школу йому буде 60 тобто вже буде пенсіонер а за що вчити далі, одружувати....а якщо захворію інсульт... В моєму випадку не має чоловічої підтримки, та впевненості що все буде добре типу я чоловік все вирішу....Розумію що все буде на мені... Генетичні проблеми то так, є ж відповідні аналізи, але вік як на мене то не є показник тому що в багатьох і в молодому віці народжуються такі діти, де пара молода, з благополучної сімьї, достаток а дитина не така.... є приклад знайомих...
Автор, мої знайомі випадково в 46 народили.
Були в шоці, але той вік нікого не парить. Дитині вже 16.
Вы в прошлой теме писали, что обеспечены финансово и нет проблем никаких, а с тех пор уже прошла неделя, а Вы всё думаете.
Случилась внеплановая беременность, предположим это ’бывает’, почему Вы не прервали её сразу же, а тянете и фантазируете на счёт своих обязательств?
Ответ дляSo_so
Троль может?
Ответ дляЛенка_пенка
Будете жалеть, если НЕ сделаете. У вас муж вообще неважная часть семьи? Мебель просто?
Почему заводя домашнее животное люди думают: могу ли я с ним гулять, есть ли деньги на корм и ветеринара , а заводя ребенка не думают?
Вам муж сразу сказал: я не хочу и финансово не тяну. Что вам не понятно? Вы хотите родить для себя? Ну ок. А если муж уйдет (если что, его нельзя будет за это осуждать, потому что вы его за человека не посчитали и его мнение не учитывали, т.е. он для вас получается не полноценный партнер, есть на что обидеться). Так вот. Если он уйдет, на что жить планируете? И насколько это счастливое материнство будет?
Ав даже если не уйдет. Сами пишите с деньгами плохо. Т.е. ради вашего «хочу» вы старшего ребенка и мужа (себя ладно, это ваши хотелки, ваши проблемы) обрекаете на режим жизни в жесточайше экономии. Обувь новая только когда старая с дырками и т.д. Кому от этого счастье и радость будет? Думаете старший ребенок ваш будет примтаких вводных младшему рад? А вы высчитывая копейки? Вот просто нарисуйте себе реально , а не фантазийно, что за семья у вас будет. Кто в ней будет счастлив? Может свежерожденный ребенок обреченный носить только секонд и на все хотелки слышать: денег нет. Вот и получается, что ваше «хочу» -махровый эгоизм и просто нелюбовь ко всем кто рядом с вами .
та це не моє тільки хочу) це ж моє здоров´я в першу чергу, чоловік несе таку ж відповідальність, нам же не по 16 де випадково завагітніла, він же знав та бачив що робить.Реально сама оцінюю ситуацію та побачила з ким реально живу, якраз ця ситуація відкрила мені очі на нього...Та розумію якщо залишаю то мені прийдеться працювати за двох....бути мені чоловіком.
NesmeyanaYa• 31 декабря 2025
Скільки б тем ви тут не створили - рішення приймати лише вам з чоловіком
Ответ дляSo_so
на сьогодні я забезпечена тому що заробляю сама, але в дикреті прийдеться не працювати та поки все буде ок, але далі не зрозуміло.... тим паче чоловік звик до хорошого життя в дикреті я не зможу то давати в повній мірі для всіх, сімьї, батьків яких я також забезпечую... Тому відповідно все зважую та оцінюю, а чому раніше не зробила я записалась він відмовив типу все буде ок, а потім змінив думку... Я ж не можу тільки самій за все відповідати, мені потрібна перестраховка.... на той випадок якщо з роботою не вийде як я планую, або зі мною щось станеться... от наприклад в минулому році в тихому місці на пішоходному переході збила машина ...... ну мені ж не 18 де ой якось воно буде, мені потрібно самій все зважити та розуміти в разі чого мені зі всім розгрібатись....Та на рахунок фінансів розумію що їх завжди не буде вистачати тому що чим більше заробляють тим більше стає мало......
NesmeyanaYa• 31 декабря 2025
Ответ дляRuslana1785
Рішення приймати лише вам. Форум вам не допоможе
Ленка_пенка• 31 декабря 2025
Ответ дляRuslana1785
Удалено администрацией...
Ленка_пенка• 31 декабря 2025
Ответ дляДжемма
Подождите. Муж который 💯 не хочет детей ни при каких обстоятельствах - предохраняется каждый раз. То что он сейчас уже не хочет - это как раз его эгоизм. Пусть вазектомию делает, а автор аборт тогда уже.
А автор не должна предохраняться? Почему вы вешаете всю ответственность на мужа? Автор недееспособная? И да, это ошибка. Никто не спорит. Что теперь перепоганить жизнь всей семье? Так сказать наказать мужа за ошибку испортив жизнь всем на следующие 20 лет?
Ответ дляДжемма
ну от воно і є я не розумію його дивну поведінку, це ж було не випадково типу один раз, а досить довго ....навіть перед тим прийшов додому та запитав дивно а чому ти не вагітнієш) сам рахував мій цикл та почав казати зроби тест ти напевно вагітна, сходила до лікаря і тут він змінив свою думку коли підтвердили....Він же не хлопчик де не знає що і як, а дорослий чоловік! В Европі за таке наказують законом, та всі чоловіки дуже легко притягують до відповідальності, а не звалюють все на жінку мол твої проблеми а він злився...
Ответ дляRuslana1785
Обоє рябоє. Дивна сімейка.
Що ви від порадниць хочете?
Ответ дляАвокада
Удалено администрацией...
бабі охуели?)))) а чоловіки ні?))То в нас просто жінки законом не захищені як в Европі... Бути чоловіком, спати не предохраняючись питати чого ти не вагітнієш, а потім ой я не хочу.....А завтра с другой))) бляяя
Подруга жизни• 31 декабря 2025
Ответ дляRuslana1785
Решать только вам.
Если оставите ребёнка, то не факт что муж будет нормальным отцом. Если он такой эгоист что не предохранялся нормально, а теперь просит сделать аборт - значит ему безразличны вы и ваше здоровье. Он и уйти может в любой момент, и вы с ребёнком будете ни при чём. У него уже ушли чувства, уже как есть. Если оставите ребёнка, то сразу думайте где будете брать деньги на няню, чтобы вы могли работать.
Если сделаете аборт - это только ваше решение. Но я бы мужчине такого никогда не простила и больше бы жить с ним не смогла, был бы развод и поиск нового.
Многие женщины жалеют об аборте, это грех типа.
Подумайте хорошо.
Ответ дляЛенка_пенка
Удалено администрацией...
а утримувати сімью тільки жінка повинна? Чи він раз зі мною отак переспав та випадково вийшло....ЦІєю ситуацією він показав себе хто він насправді, та більши відмазувати його від ТЦК точно не буду.
Ответ дляЛенка_пенка
Если для вас аборт ничего не значит, то вы должны понимать что есть другие люди. Ответственность на обоих. Но почему то нужно выбрать вариант мужа и портить жизнь себе.
Ответ дляRuslana1785
Значить за дитиною батьки приглянуть.
В америці в 3 міс жінки виходять на роботу.
Чоловік у вас взагалі дно.
То роби аборт, то ні..
Чоловік у вас взагалі дно.
То роби аборт, то ні..
Ответ дляМаМарго
Значить за дитиною батьки приглянуть.
Чоловік у вас взагалі дно.
То роби аборт, то ні..
Чоловік у вас взагалі дно.
То роби аборт, то ні..
батьки не преглянуть))) тому що такі самі як і мій чоловік, вони проти також дитини, типу твої проблеми сама розгрібайся.....я вже то проходила з ними з першою дитиною....
Ответ дляДжемма
Автор навяливает мужу ребенка от любовника и требует его содержать?
Муж заделал ребенка, а потом ой много проблем может быть или нет
Иди на аборт, а тут полежу отдохну немного??
мое тело -мое дело. и за все свои решения несу ответственность я.
вопрос с деторождением для автора в новинку.
она сексилась с мужем без защиты и не выяснила его отношения к этому вопросу.
пусть теперь страдает с ребенком или без.
она виновата в том,что не обезопасила себя.
теперь пришла расплата за беспечность.
Ответ дляRuslana1785
А зачем вы с ним спите если он недомужик
Ответ дляElenaMari
тому що чоловік) а з ким мені спати)))
Ответ дляАвокада
теперь пришла расплата за беспечность.
так я ж не спала з сусідом)) а з чоловіком))) і він то знав...
Ответ дляRuslana1785
вы не Европе это раз,а два это только 50% от его зп и вряд ли будет помощь хоть какая.в нашей стране не заставляют папку вести ребенка в садик или бассейн.
Чому ви повинні ´забезпечувати певний рівень життя´ чоловікові або підтримівати фінансово батьків, які вам не допомагають і навіть за дитину кажуть такі дивні речі? Подумайте вже трохи про себе: ваша відповідальність - це ви самі та ваша 14 дитина. Якщо хочете і витягнете ще одну дитину - народжуйте, але розраховуйте лише на себе і свої сили.