Я погнала• 08 января в 23:54

Львів, як ви?

Лора-b83f• 09 января в 01:45
Ответ дляДресса
Не буду сперечатися. Але якщо ви уважно читали всі моі коменти, то мали зрозуміти що я тут 10 років і більше. Отже, чудово можу зробити порівняння як було раніше і який був континент. І що коїться зараз. Доречі наш форум доволі відомий на болотах, на нього посилаються іноді та скрінують. Я ніколи не повірю що з 22 року всі українки перевтілилися в мерзот для самоствердження і жеруть одна одну, причому байдуже яка тема. Про мову чи то про свекруху
Ой, да ладно. Регистрация на советчице по номеру телефона. И вы хотите сказать, что администрация сайта до сих пор не заблокировала всех с российскими номерами? Не верю в такой бред.
Борисфенка• 09 января в 01:46
Ответ дляOksana0612
Буйск? В Львівській області немає населеного пункту з такою назвою
Є Буськ
Соседка Маши• 09 января в 01:49
Ответ дляДресса
Я гораздо больше и да помню времена когда сочувствовали девушки с РФ даже ник помню кружка эсмарха..
А сейчас опаскудились :( да война ( не сама война а все то что происходит в связи с ней ) меняет людей и многих делает хуже :(
Борисфенка• 09 января в 01:48
Ответ дляЛора-b83f
Їм нічого не заважає робити реєстрацію за українськими номерами.
І це зроблено зарані, багато ніків-консерв, які використовують за потреби.
Oksana0612• 09 января в 01:50
Ответ дляБорисфенка
Є Буськ
Буськ є
Фото старе, сяйво з 2024 року чи 23
Дресса• 09 января в 01:49
Ответ дляЛора-b83f
Вы така наївна))) а ви хочете сказати що в ращці немає закуплених укр номерів для проведення іпсо атак? Вы ж не думаєте що ЦП пару штук працюють)) їх ціла армія інформаційного фронту. В них навіть інститути є по здійсненню різного роду впливів)
Борисфенка• 09 января в 01:51
Ответ дляДресса
Саме так. На інформаційну війну витрачають коштів не сильно менше, чим на збройну.
Дресса• 09 января в 01:51
Короче ладно, дівчата, з вами приємно побалакати) бо дійсно рудня не під анонімом писати не любить. Але вже пустили калібри( треба чекати
Aurum_• 09 января в 01:53
Ответ дляДресса
То есть Вы хотите сказать , что кацапы отмывают деньги через ИПСО на мамском форуме ?
Тогда они сами себя гораздо круче обилечивают , чем это делают офисы Днепра 😂
Remensa• 09 января в 02:05
Ого, Поки водички попила, а тут уже 11 сторінок.
coloritka• 09 января в 02:07
Ответ дляAurum_
Кстати пользуясь случаем

Допустимо ли на форуме хуйло называть хуйлом , не меняя буквы на знаки ?
Мене жодного разу за хуйло не забанили)
Aurum_• 09 января в 02:08
Ответ дляcoloritka
Мене жодного разу за хуйло не забанили)
Проще спросить )
Remensa• 09 января в 02:19
Ответ дляAurum_
Кстати пользуясь случаем

Можна. Жодного разу не банили. А чого банить? Хуйло воно кругом хуйло
Атланта• 09 января в 02:27
Ответ дляAurum_
Кстати пользуясь случаем

Да, проверено. С начала войны можно. Это уже обсуждалось.
kissaniya• 09 января в 02:42
Ответ дляcoloritka
Мене жодного разу за хуйло не забанили)
И меня. Так а шо тут такого? Уже все AI знают шо оно хуйло. Уже кроме него этим словом никого не называют.
kissaniya• 09 января в 02:46
Ответ дляСоседка Маши
Путин его фамилия, х..просто матерное слово !!!
Хочу добавить Иуда стало нарицательным именем, Гитлер, Сталин и теперь Путин...
Не. По фамилии это хуйло называть- много чести. Нет у него ни имени ни фамилии. Просто слово для описания его сущности
Aurum_• 09 января в 02:59
Ответ дляkissaniya
💯
Не дорос до такой почести 😁
Lizavel• 09 января в 07:17
Ответ дляKidstaff
Визначити, хто саме ’розводить срач’, часто буває вкрай непросто. У конфліктних ситуаціях межа між зачинщиком та тим, хто просто емоційно відповідає на провокацію, дуже розмита. Коли ми приймаємо рішення про блокування, ми майже завжди отримуємо листи від заблокованих користувачів, які стверджують, що вони ні в чому не винні, а справжнім агресором є їхній опонент.

Саме тому ми не завжди можемо реагувати миттєво або блокувати всіх учасників дискусії поспіль. Для об’єктивного рішення потрібен час на аналіз ланцюжка повідомлень.

Щоб допомогти нам бути ефективнішими та швидше ідентифікувати реальних порушників, я закликаю вас:

Не вступати в суперечки, які переходять на особистості.

Відправляти скарги на конкретні повідомлення, що порушують правила.

Писати безпосередньо в підтримку, якщо ви бачите системне цькування або порушення.

Ми не толеруємо конфлікти, ми намагаємося бути справедливими, щоб не покарати випадкову людину, яка стала жертвою провокації.
Пожалуйста, заблокируйте Триндичіху Байрактар,это ж невозможно,весь форум загадила
Lizavel• 09 января в 07:19
Ответ дляБорисфенка
Шикарно! Буду робити щоденний аналітичний звіт по нікам-анонімам, які ведуть агресивну пропаганду.
Через тиждень побачимо результати.
Ну пора хоть что-то сделать полезное,в Германии свет есть и интернет: доброе дело сделаете...
Coffee is Love• 09 января в 07:36
Львівяни, що у вас по факту відбувається?
Я заснула на моменті коли повідомили що у вас гепнув Орєшнік і більше не бачу жодної інфи з цього приводу. Сподіваюсь обійшлося..
viter33• 09 января в 08:37
Ответ дляCoffee is Love
що коротко - так, обійшлося
Орешнік був без бойової частини
Просто як застереження - ’можемо будь-що, будь-коли та будь-де’
Мама Никитки-2• 09 января в 09:16
Ответ дляviter33
що коротко - так, обійшлося
Орешнік був без бойової частини
Так кацапня вже демонструвала нам той Арєшнік. На южмаш в 24 ж прилітав вже пустий. Тобто можна зробити висновок, що більше ніж власна вага та ракета підняти не може.
Обісрався хуйло як завжди і обіділі бубочку насцяли в тапки 👇🏼
Санька-4b93• 09 января в 09:20
Ответ дляДресса
Мені все ж таки здається, що на форумі ботви руснявоі забагато і адміністрація не займається зовсім протидією, незрозуміло чим аргументуючи свої такі дії. Я на кіді більше 10 років, не дивиться на профіль що він з 22. Коли на початку війни виїжджали з міста, я звісно і не пам´ятала пароль, та й не до того було взагалі. Аккаунт в мене був приватний, без торгівлі , не жалко, тому зареєструвала новий, щоб бути в курсі новин з Києва. Так от я ніколи не бачила такоі ненависти і срачів тут як за останні роки, на будь яку тему. Думаю працюють боти, які отримують копійчину за розхитування морального стану, а адміністрація цього в упор не бачить. Для порівняння скажу що спілкуюся з 22 року на іншому украінському жіночому кількатисячному ресурсі, показово, що жодного срачу та ненависті там немає. Адміни, чесно, ви мене можете баніти, а краще я сама видалюся з форуму, який тепер нагадує русняву труху просто. Дівчата, хто залишиться, пам´ятайте про те, що вас просто розводять на емоціі розхитуючи і так слабку нервову систему. Навчиться відсікати все це, невже вам самоі війни мало?
А скажите, пожалуйста, о каком сайте женском говорите?
Лора-b83f• 09 января в 09:25
Ответ дляДресса
Вы сделали мой день. Украинские номера... А как они их оплачивают? Без оплаты, на 4 год все номера давно заблокированы...
Lizavel• 09 января в 09:47
Ответ дляЛора-b83f
Просят кого-то из ждунов в Украине оплатить. Разве этот так сложно оплатить пакет?
Jul-Ap• 09 января в 09:49
Ответ дляМама Никитки-2
https://youtu.be/x1P2wbWu480?si=rNu_Re1XfbBuiWfK
Интересно, зачем он вообще упорно его использует, наверное, чтоб впечатлительных европейцев попугать.
Орешник на 90% состоит из топливного бака, потому что очень прожорлив и предполагает полет на 10 тыс + км.
Имеет смысл только с ядерной начинкой. Даже с обычным боекомплектом он менее эффективен, чем те же искандеры.
Куча денег впустую.
diablo12• 09 января в 09:51
Ответ дляЛора-b83f
Наверное шуфрич им счёт может пополнить или мама жены медведчука, вы совсем куку что ли, не думаете что пишите? Думаете пополнить украинский номер для рашки проблема?
Лора-b83f• 09 января в 09:55
Ответ дляdiablo12
Попробуйте оплатить российский номер, а потом расскажете: проблема или нет. 🤣И все это ради того, чтоб читать теток на советчице.
diablo12• 09 января в 09:58
Ответ дляЛора-b83f
Боооже)) ото вы смешная
Coffee is Love• 09 января в 09:59
Ответ дляЛора-b83f
А навіщо нам попровнювати кацапські номери, якщо для реєстрації тут потрібні українські?

Якщо ви не прикидаєтеся, а дійсно не знаєте - то будь який оператор має опцію онлайн поповнення номера, тож ваш цирк виглядає вкрай незграбно.