Пік Антна• 31 декабря 2025
А якщо похвастатися досягненнями тут?
Чи погана ідея?)
Мені так хочеться комусь розповісти яка я все-таки молодець.
Тихенько роблю свою справу. Важко працюю, але з крутим результатом.
Якщо матеріальне: 1) дві нові квартири плюс
2) Більш-менш розмовляю польською.
3) Закінчила курси підвищення кваліфікації польською.
4) сімейна психотерапія. Дякую чоловіку, що запропонував, це найкраще що відбулося в цьому році.
5) три нові країни
6) Підвищення на роботі ( зарплата х2)
Дай Бог щоб з такими темпами в надалі🙏
2) Більш-менш розмовляю польською.
5) три нові країни
6) Підвищення на роботі ( зарплата х2)
Дай Бог щоб з такими темпами в надалі🙏
Пік Антна
• 31 декабря 2025
Ответ длярукиЖимолости
Ви молодець. Хоча зараз можуть заплювати, бо це ж порадниці))
Мені саме хотілося поділитися з кимось. Реакцію сприймаю тільки позитивну )
18 мнеУЖЕ• 31 декабря 2025
Ответ дляПампушечка
Вы познакомились в войну?расскажите как с работой в Словакии?Работаете?
Да, в войну. В 23 году. Работы в Словакии очень много, но честно зарплата так себе в соотношении аренды и цен вообще на все. Я работаю
З горіха зерня• 31 декабря 2025
Ответ дляПік Антна
О, мені б кинути пити ще)
Купити реально від 80 тис евро хорошу квартиру
Расскажите где вы взяли деньги на 2 квартиры? Как зарабатываете?
Пік Антна
• 31 декабря 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
У мене є нерухомість. Одна Кварира куплена з коштів які за оренду відкладала. Другу в іпотеку взяла і перекриє себе іншою квартирою.
Летала_НаМетле• 31 декабря 2025
1. Не сошла с ума.
2. Не самовыпилилась, хотя желание было. Надеюсь этот кошмар больше не повторится.
3. Что же ещё...
4. Уволили с работы.
5. Дети выздоровели до НГ, Я могу смело бухать (очень хочется)
Кажется всё.
3. Что же ещё...
4. Уволили с работы.
Кажется всё.
Пік Антна
• 31 декабря 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
1. Не сошла с ума.
3. Что же ещё...
4. Уволили с работы.
Кажется всё.
3. Что же ещё...
4. Уволили с работы.
Кажется всё.
Самовипілилась то що?
Летала_НаМетле• 31 декабря 2025
Ответ дляПік Антна
Самовипілилась то що?
То неочень хорошая идея.
Любви вам!• 31 декабря 2025
Ви молодець! У мене таких аж досягнень немає, але є важливе для мене - цього року кинула палити, палила 30 років.
Бриджит_Фрикандо• 31 декабря 2025
Ответ дляПампушечка
Я не автор,но все возможно,а особенно когда есть поддержка в качестве мужа....
...который все это оплатит
Пік Антна
• 31 декабря 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Ну у вас супер круте досягнення. Я хочу кинути пити 😀