Мудробаба• 31 декабря 2025

Можна користуватись дитячим кремом замість дорослого догляду?

Чи це вже занадто?
Наша взяла• 31 декабря 2025
Нет, это может подойти только для сухой кожи и то не всегда

А що таке?• 31 декабря 2025
Думаете так помолодеть?
Самоучка• 31 декабря 2025
С какой целью?
Великий сатирик• 31 декабря 2025
Навіщо і яка мета?
Каяспер• 31 декабря 2025
Можна, але не треба
Метелик• 31 декабря 2025
Он очень сушит кожу, неужели такая безысходность? Хотя детская тема, мама деньги на крем не даёт?
Гитта Ягг• 31 декабря 2025
Смотря каким. Липикар ла рош позе - хорошо подходит для аллергиков, при раздражениях и воспалениях.

Залізний кіготь• 31 декабря 2025
Читаю „детским кермом». Задумалась куда хотела доехать автор.
Та легко!• 31 декабря 2025
Пользуюсь Биодерма. Он для 0+. И дети мои пользуются с рождения. Отличный крем. У нас сухая кожа
Липка-прилипка• 31 декабря 2025
А кто вам может запретить?
Наша взяла• 31 декабря 2025
Ответ дляГитта Ягг
И про этом вообще не подходит сеьопрофицитной коже
ДинамоКит• 01 января в 02:23
Если вообще больше ничего нет, то можно и детским кремом. Это лучше, чем ничего
Teonaa• 01 января в 02:47
Ответ дляДинамоКит
А чим він характеризується? 😂😂 чим він дитячий (по складу)? Засоби мають лише склад, який обумовлює їх використання для вирішення тих чи інших проблем. Дитячі креми теж є і на пантенолі, і на гліцерині, і на оліях, і без нічого, і загоювалтні, і сонцезахисні. Яким саме кремом (з цих перелічених) користуватися «краще ніж нічого», наприклад?
Дитячий майонез це вигадка; дитяча сгущенка - теж. Це маркетинг.
Ну шо не так?• 01 января в 12:13
Ответ дляTeonaa
Якщо брати доглядову косметику, сонцезахисний це все таки інше, то будь який дитячий крем то тільки для сухої дорослої шкіри, ( в жирній він пори заб´є) якщо побажання до крему тільки зволоження.
У мене жирна шкіра, схильна до акне, в догляді в мене ретиноли, кислоти, вітамін С, кераміди, напишіть не маркетингові дитячі креми з складом який буде допомагати віковій жирній шкіри.
При чому тут дитячий майонез і згущення в темі про косметику? Ви вважаєте що немає дитячого харчування, ви прикорм робили який, цезарем і стейком, а самі їсте дитяче пюре з баночок?
Teonaa• 01 января в 22:55
Ответ дляНу шо не так?
Діти це люди
Прикорм)) побуло тиждень баночки-хуяночки, коробочки з кашкою тою відвратною.Потім зрозумвла що якщо давати це лайно , то дитина просто засвоїть асоціацію що їжа це лайно😂 і давала просту нормальну тверду їжу.
Я до того казала, що дитині кетчуп не можна. Ніякий.
І автор не утрчнювала, що вона хоче з ним робити. Спф у малої 50, 100. Я наносила, все ок😂
Зволоження - все чудово.
А інше, інші фанкції - звісно доводиться інше
Ну шо не так?• 02 января в 10:12
Ответ дляTeonaa
Діти це люди
Зволоження - все чудово.
100 спф то маркетинг, якщо ми зайшли на це поле )) Зволоження яке провокує акне чудово, серйозне?
І що значить ви давали нормальну тверду іду ви дитині в 6 місяців стейк давали.
серйозно? А чому самі не їсте баночне пюре?
Teonaa• 02 января в 10:29
Ответ дляНу шо не так?
Останнє питання я не зрозуміла. А чого я пюре маю їсти?)))

Це достовірно знаєте про 100 спф? Бо думала щотне маркетинг. Але дитячий був 70, не 100, фото є з моря, то переглянула

Прикорм давала в твердій формі. Щоб було хоч трохи ж смачним, щоб дитина їжі не боялася. Ну типу буряк відварила - порізала🤷‍♀️ мясо теж. Кашу нормальну гречану чи любу - зварила. А не з коробочки те «борошно-пиль». Рибу. Овочі, фрукти. Все варене. Чо стейк-то?)) А по самим продуктам все строго. Цукерки не даю, цукор не додаю. Йогурти оті растішки хуішки не даю. Білий! І все. Сир кисломолочний (творог) Що, ніколи не чули про прикорм шматочками? Поки справи краще йдуть ніж у подружок. У них там і макаронм часто, і сосиски, і навіть піца і хот дог. Бо ж голодні після «їжі» лишилися. Тепер треба давати і дрянь, щоб як буде старша, не робила делікатеси із тих де чіпсів чи цукерок. Бо має бути золота якась середина.

А шо таке провокує акне? Я мазала🤷‍♀️ я вважаю треба склад. Що, всі зволоження дитячі - на оліях?