Швабристка• 01 января в 00:13

Кому что подарили, хвастайтесь

Швидка Настя• 01 января в 02:17
Ответ дляПускаю бісики
Ото проблеми, цукерок не хочу - хочу діаманти. Розлучайтеся.
Не в бриллиантах дело. Вы вообще прочитали что-то свое.

Говорю відверто• 01 января в 02:26
Ответ длялюбименькая
Мама, подарувала рафаело.
Блядь, за все життя жодного нормально подарунку від неї. Гроші є. Я дарую дорогі подарунки, парфуми, одяг, алкоголь.
Мені 31 рік і жодного свята чи подарунку за все життя не можу згадати.
Зате вона вже два дні видзвонювала мене щоб я бува не забула іі запросити до себе або до неі піти, бо вона подарунки підготувала. А насправді їй сумно, бо прдруг немає, а я маю розважати.
Заєбало мене це. Наступного року йду в рестік. А вона хай як хоче
Удалено администрацией...
Області пітьми• 01 января в 03:46
Мне дайсон🙈🤗
Відповів всім• 01 января в 03:54
Никогда не получала подарков на НГ. На другие праздники и подавно.
Акукарача• 01 января в 04:04
Самсунг s25+. Синенький) довольна
Миззери• 01 января в 04:32
Ответ дляПес Патрон
Был один демон, теперь два
Какая прелесть неимоверная ! Как старший воспринял ?
Запароленое одеяло• 01 января в 07:27
Ответ дляРаздражевская
Намекает?)
Да, намекает. Ну молодец.
Неначасі• 01 января в 09:14
Ответ длялюбименькая
Мама, подарувала рафаело.
Меня вчера порвало… 2 недели слушала истерику про брата и его неблагополучные приключения по дурости за это время и как она разруливала его проблемы. Сыночке 46 годиков. И вчера таки высказала все что думаю. Что я ей нужна только вылить все дерьмо и решать их проблемы, что не приеду ни на Рождество не потому что устала все это через себя пропускать. Заметила в последнее время что мне только поныть и пожаловаться все звонят. Больше так не хочу. Вчера бросила трубку. Сегодня мама звонит а я ее брать не хочу и вообще не хочу чтоб она звонила. Всю жизнь сын у нее на первом месте а я чтоб вылить на мои уши помои и решить проблемы. Высказалась так полегчало ))
Неначасі• 01 января в 09:16
Ответ дляПускаю бісики
Виростила мама квіточку, з прибамбахом. Будеш такою злою - заміж ніхто не візьме
Вы наверное одна из таких мамок ?

LediBlac• 01 января в 09:50
Ответ дляШвидка Настя
Конфеты. Капец, дожила. С каждым годом вниз-вниз. Ничего уже и не хочу. Никакого настроения тоже нет. И наверное, это полное и окончательное разочарование в муже. Равнодушие. И предчувствия плохие на этот год, первый раз такое. Прям плохое-плохое грядет.
А в прошлом году хорошие предчувствие были? Сбылось?
любименькая• 01 января в 13:27
Ответ дляПускаю бісики
А знаєте чого не візьме?
Бо всі свята я маю бути з мамою. Бо якщо я планую йти кудись чи до когось, то вона починає хапатися за серце і казати, що я згадаю про неї коли буде пізно.
любименькая• 01 января в 13:31
Ответ дляИграю_на_кларнете
У меня такая же. Но все равно ее очень люблю. Она у меня одна
Та і я люблю.
У нас і стосунки нормальні. Але ось це іі невміння чи небажання зробити мені щось приємне на свята просто вбиває.
В дитинстві не було грошей, потім не було часу на пошуки подарунків, потім оце. Зате всім вихваляється моїми подарунками.
любименькая• 01 января в 13:32
Ответ дляКуда ж без меня
Вона Вам життя подарувала, поважайте, менi в загалi вiд мами нiчого не треба, щоб тiльки була жива та здорова
Тожі я її найкращий подарунок виходить.
Я ж також можу з пустими руками приходити.
Справа не у ціні, а у бажанні зробити приємне, знати що людині сподабається, що зроьить іі щасливішою
Пускаю бісики• 01 января в 13:33
Ответ длялюбименькая
А знаєте чого не візьме?
Вам вже 31, достатньо доросла, щоб влаштувати своє життя і не залежати від мами, і маєте бути достатньо розумною, щоб не розповідати на форумах про своє нікчемне життя. А мама тут ні до чого, ви просто вирішили на неї перекласти свої проблеми, бо окрім мами поруч нікого іншого нема.
любименькая• 01 января в 13:33
Ответ дляМейк-ап форева
Хулиганка матюкливая
Я ще й нахуй послати можу
любименькая• 01 января в 13:34
Ответ дляМетелики на душі
Как это бесит ,если честно.
Решение родить чье было?
І я про те ж.
А інші батьки виходить могли і народити, і вміють на свята приємно зробити.