Швабристка• сегодня в 00:13

Кому что подарили, хвастайтесь

Швидка Настя• сегодня в 02:17
Ответ дляПускаю бісики
Ото проблеми, цукерок не хочу - хочу діаманти. Розлучайтеся.
Не в бриллиантах дело. Вы вообще прочитали что-то свое.
Говорю відверто• сегодня в 02:26
Ответ длялюбименькая
Мама, подарувала рафаело.
Блядь, за все життя жодного нормально подарунку від неї. Гроші є. Я дарую дорогі подарунки, парфуми, одяг, алкоголь.
Мені 31 рік і жодного свята чи подарунку за все життя не можу згадати.
Зате вона вже два дні видзвонювала мене щоб я бува не забула іі запросити до себе або до неі піти, бо вона подарунки підготувала. А насправді їй сумно, бо прдруг немає, а я маю розважати.
Заєбало мене це. Наступного року йду в рестік. А вона хай як хоче
Ви огидна
Області пітьми• сегодня в 03:46
Мне дайсон🙈🤗
Відповів всім• 2 часа назад
Никогда не получала подарков на НГ. На другие праздники и подавно.
Акукарача• 2 часа назад
Самсунг s25+. Синенький) довольна
Миззери• 2 часа назад
Ответ дляПес Патрон
Был один демон, теперь два
Какая прелесть неимоверная ! Как старший воспринял ?