Впораюсь зі всим• сегодня в 09:13
Геть немає настрою.
У мене не все так погано загалом в житті, однак дома повна срака.
Три дні чоловік без настрою, бубонів. Я трималася зі всіх сил, щоб оминути скандал.
Ледь ледь втрималася а він як ні в чому не бувало шампанське на новий рік давай відкривати.
Я в 12:15 пішла спати . Ось проснулася. Настрій гівно… один вихідний і той до одного місця.
Перетріпав нерви а сам спить сплкіцно ..
Впораюсь зі всим
• сегодня в 09:20
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Вы здесь решили всем это рассказать? Зачем?
Виговоритися
ПотеряласЯ Я...• сегодня в 09:22
Мозгу для нормальной работы и хорошего настроения нужна смена обстановки и физическая активность. Прошлись бы куда-то
Сіґеле-міґеле• сегодня в 09:22
Ответ дляВпораюсь зі всим
І ідіть далі
Якщо всіх посилаєте, то хто ж вас слухати буде?
Ще й хочете, мабуть, щоб поспівчували...
Качка в тапцях• сегодня в 09:28
Я теж лягла о 12.15 бо посварилися. Навіть шампанського не випила. Класний новий рік 🤪😝
З горіха зерня• сегодня в 09:30
Я ни с кем не ругалась, вчера уснула рано, сейчас пойду на пробежку или прогулку, в зависимости от состояния дорожек в парке.
Впораюсь зі всим
• сегодня в 09:32
Ответ дляКачка в тапцях
От і у мене щось таке…
Рогнеда Карповна• сегодня в 09:32
Ответ дляКачка в тапцях
Я в половине девятого легла, на улице так красиво, просто сказка. Доделаю работу и пойду погуляю, снег зовёт))🤗
Ну и ник 😄
Качка в тапцях• сегодня в 09:34
Ответ дляВпораюсь зі всим
От і у мене щось таке…
Ще й прокинулась о 4-й ранку від того, що без хатні собачки гавкали надворі. Такий вітер завивав, холодно їм😢😢😢 не могла заснуть потім
Впораюсь зі всим
• сегодня в 09:41
Ответ дляПошаманю
Это ваш выбор жить с этим мужем. Это ваш выбор ругаться.
Мадам який про який вибір ви говорите?) сімʼї які живуть від 1 року до 26 ) ми 26 років разом) періодично сваряться і це нормально.
Путающаяся• сегодня в 09:45
Ответ дляКачка в тапцях
Купа безхатніх людей навколо + війна, а їй собачки заважають. Це, вибачаюсь, є не зовсім добре.
Качка в тапцях• сегодня в 09:55
Ответ дляПутающаяся
Хто сказав що заважають? Мені шкода їх 😢😭 я собак дуже люблю . Лежала й думала, що не можу нічого для них зробить 🥺
Скіфська пектораль• сегодня в 10:04
Ответ дляВпораюсь зі всим
Тоді чере що ’ Геть немає настрою.’
Кавуся• сегодня в 10:05
Ваш спить поруч, в мого немає вихідних, а хтось зараз в окопі. І там ще невідомо скільки буде. Настрій залежить виключно від вас,ваших цінностей і бажання. Ви обираєте нудіти.
Перловая Кашка• сегодня в 10:33
Співчуваю вашому чоловікові, складно жити з такою людиною, як ви, це ж у вас постійно або настрій гімно, або ви на форумі
Как нефиг делать• сегодня в 10:53
Так ,а шо не так? Ищите другого мужчину! Вы это хотите услышать?
Как нефиг делать• сегодня в 10:54
Ответ дляКавуся
👍🌹
Розбещена цяточка• сегодня в 10:55
Ответ дляВпораюсь зі всим
Если это нормально, почему у вас нет настроения? Разбудите мужа минетом, может поможет, алкоголь тоже не помешает.
Гжегож Бженчишчикевич• сегодня в 12:56
Ответ дляВпораюсь зі всим
І ідіть далі
Конечно пойду ,на фиг мне ваш негатив с утра, меня ваше настроение вообще не волнует,главное чтобы у меня в семье все было хорошо! Всем остальным на форуме желаю всего самого хорошего!
Впораюсь зі всим
• сегодня в 12:57
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
🙂 так байдуже що аж пару коментів написала ))
Гжегож Бженчишчикевич• сегодня в 12:57
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вам мадам за 50?