Вилосипедниця• Изменено 01 января в 09:34
Чи сидять діти разом за одним столом з дорослими ?
Цього року святкували у нас.
Вирішила зробити дітям окремо від дорослих стіл: їжа така, що їдять діти, легше дотягнутися до страви, менше вирогідності всё перевернути, легко підійти, не потрібно продиратися через дорослих.
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Привчені брати їжу з загальних тарілок руками , попутно обмацавши все що лежало на тарілці, щоб обрати собі кращий шматочок.
Менша може пожувати і виплюнути туди , звідки брала - буцімто не сподобалась ковбаска. Все це на ЗАГАЛЬНУ тарілку- не на свою.
Із всієї компанії дітей від 4 до 11 років так роблять тільки вони
Я запропонувала дітям окремий стіл і погодувати їх відразу і нехай в дитячий бавляться. А до свого стола час від часу підходять, я буду щось подавати чи батьки своїм
Кум сказав, що я зла і забула, що таке малі діти.
Як влаштовано у вас? Чи сидять діти за одним столом з дорослими? Чи розуміють малі учасники свята, що не потрібно самим брати з загальних тарілок, а тим більше повертати туди, якщо страва не сподобалась?
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
КАПСЛОЧНИЦА• 01 января в 09:36
У всіх по різному це влаштовано: вам норм дітей відсадити і ваші діти бігати не будуть, комусь не норм і вони будуть приділяти увагу своїм дітям і брати їх до себе.
Не запрошуйте гостей з дітьми і буде вам спокій
Доктор Варвар• 01 января в 09:36
Якщо Я запрошена з дітьми то підлаштовуюсь під правила приймаючої сторони.
Якщо я господар дому.
То робила дитячий стіл ( з міркувань що за дорослим столом алкоголь і дорослі розмови).
Але відверто кажучи діти все одно клопіт. Хтось щось розлив, розбив, наригав. Я спокійно відношусь. Бо в гостях в мене тільки близькі люди.
Якщо я господар дому.
Головний кошак• 01 января в 09:41
У нас діти сидять з усіма, беруть з загальних тарілок, там де їжа для всіх, накладають до себе в тарілку не питаючи ( для мене дивно питати, ви ж не питаєте чи вам можна той чи інший салат) і можуть не з´їсти, але не плюються на чужі чи загальні блюда, лишають у себе в тарілці, взагалі сидять за столом мало, вибігають гратися постійно. Це нормально. Іноді приймають участь у дорослих розмовах, якусь фразу сказати можуть не в тему, нічого страшного, у нас дорослі не матюкаються і нічого пошлого не розповідають. Да, і ще п´ють безалкогольне шампанське і цокаються з нами.
Атятя_тётя• 01 января в 09:40
Я Вас понимаю, автор, меня бы тоже раздражение накрыло, вот это вот мацание еды, фуу..да-да, я злая тетка, дети должны сидеть отдельно, если они не воспитаны.
Всех анонимов аноним• 01 января в 09:42
У нас дети за общим столом
В моем детстве,когда мы приходили в гости к моей тете ,то нам ставили отдельный стол ( так хотел ее муж)
Мне всегда было обидно ,что нас отделяют .
Есть фото ,где мы с братом сидим обиженные за тем столом .
PS: из детей были не только мы с братом,то есть не нас двоих отсаживали .
Вилосипедниця
• 01 января в 09:40
Ответ дляГоловний кошак
Стіл накритий на 10 дорослих.
На столі стоять фужери і різдвяний декор.
5 річці важко дотягнутися до страви, яку їй схотілося і не перевернути/ не розлити щось.
Було б розумно попросити маму і тата , що сидять поруч, щоб поклали їм саме те що вони хочуть.
Ну і облизаною ложкою пірнати в загальний салат - теж ідея так собі
Всех анонимов аноним• 01 января в 09:41
Ответ дляВилосипедниця
Стіл накритий на 10 дорослих.
В каждый салат по ложке изначально положить
Вилосипедниця
• 01 января в 09:41
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так діти у всіх присутніх є.
І у приймаючої сторони і у запрошених.
Обурені були лише ця сімʼя.
І у приймаючої сторони і у запрошених.
Обурені були лише ця сімʼя.
Ща как дам• 01 января в 09:42
Просто не приглашайте людей с маленькими детьми, если вы такая нервная.
Доктор Варвар• 01 января в 09:42
Ответ дляВилосипедниця
Стіл накритий на 10 дорослих.
У вас претензії до дітей чи до їх батьків?
Вилосипедниця
• 01 января в 09:42
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так! І не повертати салати назад, якщо не зайшло)
Доктор Варвар• 01 января в 09:42
Ответ дляВилосипедниця
Так діти у всіх присутніх є.
І у приймаючої сторони і у запрошених.
Обурені були лише ця сімʼя.
І у приймаючої сторони і у запрошених.
Обурені були лише ця сімʼя.
Чим саме обурені?
Ща как дам• 01 января в 09:43
Ответ дляАтятя_тётя
Передайте в той же форме своим друзьям с детьми
Вилосипедниця
• 01 января в 09:43
Ответ дляДоктор Варвар
До батьків звісно.
Які можуть бути претензії для 3-5 річних?
Доктор Варвар• 01 января в 09:43
Ответ дляВилосипедниця
До батьків звісно.
Тоді сприймуть це як досвід і більше не запрошуйте.
Вилосипедниця
• 01 января в 09:44
Ответ дляДоктор Варвар
Чим саме обурені?
Наприклад, що я не дозволяю стрибати по дивану, де сидять запрошені, не довзволяю сайати їжу на загальних тарілках і повертати туди те, що не сподобалось
Вилосипедниця
• 01 января в 09:44
Ответ дляДоктор Варвар
Врешті решт мої правила прийняли
Головний кошак• 01 января в 09:46
Ответ дляВилосипедниця
Стіл накритий на 10 дорослих.
Я ставлю в кожний салат чисту ложку для салата і накладати своєю виделкою нікому в голову не приходить. Але я розумію автор, якщо діти такі як ви описали невиховані, то краще за окремий стіл, це правда, але я з таким жахом не стикалася, ніхто в загальні тарілки не плювався при мені ніколи.
Ну і за дітьми мають наглядати батьки, їх треба садити поряд з ними щоб ті коли бачать що дитина тягнеться туди куди не дістане допомогла мовчки
Всех анонимов аноним• 01 января в 09:45
Ответ дляВилосипедниця
Так это нужно сказать детям и родителям
Видите ,что ребенок тянется к салату -сказать родителям,чтоб своему ребенку положил в тарелку . А в своей тарелке пусть делает ,что хочет
Если б я увидела,что дети плюнули назад еду ,то уже б не ела ничего. Тут я вас понимаю
Атятя_тётя• 01 января в 09:45
Ответ дляЩа как дам
К счастью, мы только семьёй встречаем) Все чинно-мирно
Вилосипедниця
• 01 января в 09:45
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так это нужно сказать детям и родителям
Минулого нового року так і було.
Дворічка пожувала ковбаску і плюнула в взагалі ну тарілку з нарізкою
Ща как дам• 01 января в 09:46
Ответ дляАтятя_тётя
Та я думаю. Там и ваши дети по струнке вокруг еды ходят, и муж следом.
Кракадэ• 01 января в 09:46
Мої діти завжди сиділи за столом разом, спершу у своїх стільчиках, потім на руках тримала, потім вже самостійно на стільцях. Так і виросли.
Вилосипедниця
• 01 января в 09:46
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так это нужно сказать детям и родителям
Я накрила для цього просто окремий стіл і попросила батьків покласти дітям саме те, що вони їдять
Атятя_тётя• 01 января в 09:46
Ответ дляЩа как дам
Да, мне повезло с мужем, и с ребенком, и с мамой, и семьями моей сестры и брата)
Всех анонимов аноним• 01 января в 09:47
Ответ дляВилосипедниця
Минулого нового року так і було.
Фу
Тут родители должны следить
Знаете ,это еще маленький ребенок
У моей знакомой так делает сын которому уже 11
Я ,к счастью,это вижу редко ,но каждый раз рвотный рефлекс
Тут родители должны следить
Знаете ,это еще маленький ребенок
Ща как дам• 01 января в 09:47
Ответ дляВилосипедниця
Минулого нового року так і було.
Вы уже и статистику ведете. Люди к вам ходят и не подозревают о фиксации на детях.
Трільчиха• 01 января в 09:48
У мене місця мало для двох столів. Але логічно, що трирічна дитина може ще й не справлятися за столом повністю сама і мав би бути дорослий, який там допомагає накладати страви, якщо ви не зробили їх порційними