Мудробаба• Изменено вчера в 09:52

Як вам виглядає каблучка на руці?

Мені здається затонкувата для моєї руки. Чоловік подарував. Думаю можливо докупити ще одну просто тонку теж з білого золота без камінців і носити разом. Чи що робити?
Швабристка• вчера в 14:30
Можно и как соло, но оно вам мало! Если оденете ещё одно рядом, это будет еще заметней.... Увеличьте его в размере, а рядом уже что-то с правильным размером носить.
Хочу барабульки• вчера в 14:34
Ответ дляпразники не помню
Ну и мечты
На вкус и цвет
ДеньгиНеСдаю• вчера в 15:04
Ответ дляМудробаба
Я худну. Чоловік без мене вибирав. Сам і розмір якось визначив на око. Що йому скажеш? Образиться ж
Не кажіть звичайно. Докупіть ще одну каблучку і 2 носіть. Не читайте тут негативу
ДеньгиНеСдаю• вчера в 15:16
Ответ дляМудробаба
А що саме не так? Я ж не нарощую, свої покриваю. Форма? Я звикла до майстра, у неї все стерильно, одноразові пилочки, сухо жар, поруч знаходиться. Записи на два місяці вперед, реально
Да нормальна форма і акуратно зроблено, навіщо ви слухаєте. Тут треба ще брати до уваги ракурс фото тому рука і виглядає трохи пухкенькою
Агент Пинкертона• вчера в 15:44
Прикольное, оставляйте, будет хорошо, когда похудеете
Миззери• вчера в 15:50
Ответ дляМудробаба
Дякую! Я вже думала може можна поміняти з доплатою. Не знаю чи так можна
А золото можно менять или сдавать ?
А по теме да, очень тонкое (
Манка Я• вчера в 16:11
Вы правы, покупайте ещё одно.
Області пітьми• вчера в 16:22
кольцо само по себе красивое, но на утонченную ручку. На ваши руки надо что-то массивное
Живчик-счастливчик• вчера в 16:27
Ответ дляМудробаба
Дякую. Я вже в чата джіпіті питала. Йому все гармонійно 😂. Але за ще одне він не проти 🙂. Думаю, якщо не обміняють, докупити тонке рівне і разом носити
Я б докупили доріжку тоненьку. Буде гарно і не слухайте ті дурниці про пальці, аби здорові були!
БоХатая• вчера в 18:13
Ответ дляМудробаба
В мене теж товсті пальці. Це подобається як виглядає, не тисне, купувала собі на тему. Сама, з чоловіком розійшлися. Можливо, вам також докупити щось подібне? Одне кільце, але виглядає як 2
Добро с Кулаками• вчера в 18:24
Ответ дляМудробаба
можна) Я так делала)
Божа кульбабка• вчера в 18:27
Ответ дляМиззери
А золото можно менять или сдавать ?
А по теме да, очень тонкое (
Вообще по закону сдавать обратно или обменивать золотые украшения нельзя, но наши ювелирки идут навстречу и меняют на другое изделие, но при условии, что не прошло 14 дней и бирка целая, не срезана. Когда покупала кольцо, сомневалась в размере, мне девочки-продавцы сразу сказали не срезайте бирку, померяйте кольцо в течение 2-3 дней в разное время дня (пальцы могут отекать), чтобы понять подходит кольцо или нет. Я так и сделала. Один раз меняла кольцо на другую модель с доплатой.
Угги в горошек• вчера в 18:30
Как нитка с камнем...
празники не помню• вчера в 18:42
Ответ дляПишу_граммотно!
Автор не слушайте жабье, носите. Пересмотрите свой маник. Не высказывание мужу фу, после этих коментов иначе отобьете охоту вообще что то дарить.
Подарил, купил, сходил выбрал и молодец
Мужики такие нежные , с ними жить один стресс
Зубачистка• вчера в 19:34
Кольцо на руке теряется
Мелочунь• вчера в 19:37
Ответ дляМудробаба
Капець. Буде лежати. Нащо було купувати без мене не розумію. Взагалі не ношу давно каблучок🙈
В магазинах міняють виріб ідентичний на більший або менший розмір, якщо він в наявності. Але поспішіть, бо час не на Вашу користь.
празники не помню• вчера в 20:04
Ответ дляХочу барабульки
На вкус и цвет
К счастью
ЧорноброваЯ• вчера в 20:15
Вибачте,автор,але це як знущання,а не подарунок. Це дівчині на 16 років можна подарувати.
Крию матом страшно• вчера в 20:35
Нормальна каблучка.
Купіть ще одну трохи товще і буде ок.
Щаслива Я• вчера в 21:10
Очень маленькое и нежное как для 18-20 лет с очень худенькими пальцами , я б поменяла на другое нормальное
Я_не_аноним_100%• вчера в 21:11
Вам така форма нігтів не підходить , спробуйте мигдаль чи круглі
Зліпок ступні• вчера в 21:18
Худнути
Сито для думок• вчера в 21:26
Ответ дляМудробаба
У мене не сардельки, то так з каблучкою виглядає
Рука виглядає пухкою, напевно, ви пишечка, а не худенька лань
Мамин тріль• вчера в 22:46
Красивое кольцо и нормальные у вас руки, поносите пару дней, вы к нему привыкните, а если нет то докупите что-то со временем.
mama_lesya• вчера в 23:34
Нащо такі кігті? Куди воно…
Каблучка гарна, скромна, зі смаком. Але такі кігті все псують
Гола з конопель• вчера в 23:40
Впечатление, что она вам мала и передавливает палец
Скоро_вчера• вчера в 23:41
блін краще вже ніякої не дарувати, ніж таку...каблучка має прикрашати руку, а у Вас навпаки, спотворює. Чоловік жлоб по життю чи просто тупий?