Вилосипедниця• Изменено сегодня в 09:34

Чи сидять діти разом за одним столом з дорослими ?

Цього року святкували у нас.
Вирішила зробити дітям окремо від дорослих стіл: їжа така, що їдять діти, легше дотягнутися до страви, менше вирогідності всё перевернути, легко підійти, не потрібно продиратися через дорослих.
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Привчені брати їжу з загальних тарілок руками , попутно обмацавши все що лежало на тарілці, щоб обрати собі кращий шматочок.
Менша може пожувати і виплюнути туди , звідки брала - буцімто не сподобалась ковбаска. Все це на ЗАГАЛЬНУ тарілку- не на свою.
Із всієї компанії дітей від 4 до 11 років так роблять тільки вони
Я запропонувала дітям окремий стіл і погодувати їх відразу і нехай в дитячий бавляться. А до свого стола час від часу підходять, я буду щось подавати чи батьки своїм
Кум сказав, що я зла і забула, що таке малі діти.
Як влаштовано у вас? Чи сидять діти за одним столом з дорослими? Чи розуміють малі учасники свята, що не потрібно самим брати з загальних тарілок, а тим більше повертати туди, якщо страва не сподобалась?
Уходя дверю не хлопать• сегодня в 15:02
Ответ дляЕлектрохарчування
Тобто ви не лише дітей вигнали з-за дорослого столу, а і їх батьків? Яка ви мила господиня )
І так, 3 річна дитина за 10 хвилин, звісно, встигне поїсти ) а потім за вашою методикою, коли діти мають до столу пвдбігати їсти між іграми, сподіваюся, ви особисто як господиня чергували біля дитячого столу, щоб допомогти найменшим дітям? А саме так ви і мали зробити у випадку окремого стола. Один дорослий мав завжди бути поруч, щоб допомагати малим.
Ну так , за дітьми треба дивитися , а не ’ я відпочиваю’, а діти хай роблять що хочуть
woman Warrior• сегодня в 15:56
Детям место за отдельным столом.
Родителям, котрые не смотрят за своими детьми и не воспитвают их-не место в чужих домах и за столом тем более.
woman Warrior• сегодня в 16:00
Ответ дляДодекаэдр
Когда я сама была ребенком, то ужасно не любила ходить в гости, где нас детей сажали за отдельный стол. Было ощущение, что тебе не рады и тебя терпят из вежливости.
Сама я воспитывалась в семье, где дети молчат пока взрослые говорят и ведут себя подобающе. Поэтому мы всегда были за взрослым столом с родителями.
И мои дети всегда были за взрослым столом. Их было не видно и не слышно. С возрастом втягивались в разговор, высказывались и т.д.
Ребенка сажают за общий стол и общественные места. где существуют правила поведения, только тогда, когда они умеют там себя вести.
До этого родители могут наслаждаться всем этим дома.
Вітаміни косметика• сегодня в 16:25
В нас є такі куми в яких дитині можна усе- саме цікаве в них вдома вона таке що у гостях собі не дозволя...Тому не кличемо їх у гості тільки на нейтралці..Томущо дитина трощить усе що можна і не можна - перший раз двері нам прорубила у прямому смислі слова- через 5ть років бутилку 2х літрову повну в меблі кинула - в швтку кажуть батьки...І там батьки мент і вчитель Не кличте у гості більше їх.
Батьки повинні слідкувати
Злюка-закусюка• сегодня в 17:04
У нас за общим столом, хотя может детям было бы интереснее сидеть за своим, детским столом.
Если бы чьи-то дети трогали всю еду, я бы сделала замечание, сказала бы, что нельзя так делать, что нужно трогать только тот кусочек, который будешь есть и попросила бы их родителей проследить за этим, но в говорила бы это в мягкой форме. Если бы не помогло - больше бы их к себе не приглашала бы.
Помню пришла с мужем к его крестнице, за столом ребенок перемацал всю еду, то я там ничего не ела и мы больше к ним в гости на праздники не ходим, ссылаемся на занятость, а в другие дни встречаемся на нейтральной территории
Злюка-закусюка• сегодня в 17:07
Ответ дляГоловний кошак
У нас діти сидять з усіма, беруть з загальних тарілок, там де їжа для всіх, накладають до себе в тарілку не питаючи ( для мене дивно питати, ви ж не питаєте чи вам можна той чи інший салат) і можуть не з´їсти, але не плюються на чужі чи загальні блюда, лишають у себе в тарілці, взагалі сидять за столом мало, вибігають гратися постійно. Це нормально. Іноді приймають участь у дорослих розмовах, якусь фразу сказати можуть не в тему, нічого страшного, у нас дорослі не матюкаються і нічого пошлого не розповідають. Да, і ще п´ють безалкогольне шампанське і цокаються з нами.
А вы не смотрите за тем, чтоб ваш ребенок накладывал только то и столько, что может съесть? Я терпеть не могу, когда дети положат гору еды и не доедают ее, все приходится выбрасывать. Это жутко раздражает, еда же не бесплатная, чтоб ее в мусор выбрасывать
Не будь КакСвета• сегодня в 17:27
Я думаю, что детям так себя вести позволяют родители. У них в семье просто так принято. Вообще я ни разу не видела такого поведения, это ужас. И не нужно говорить, что это дети. Дети это люди, которые все понимают, а не животные, где ел, там и насрал. Хотя животные лучше, чем ваши гости.
Кондуктор автобуса• 2 часа назад
Ответ дляДодекаэдр
Просто ви були у допитливому віці і вам хотілося посидіть на вушному з дорослими - всі такими були А господиня не не рада, а навпаки заморочилась, окремо накривала стіл дітям
Бараболька• 2 часа назад
Ответ дляТам-тарарам
Согласна,ещё вспомнила случай годичной давности с двухлеткой(!)
Добре, що адекватних більше, ніж яжмамок невихованих янголят
Ну ниче се• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Звісно!
Для цього мама і тато сидять)
І годують і пильнують і не дозволять лізти в чужі тарілки, якщо дитина забула)

Ну я з бабусею виростила - все ж зрозуміло?)

А ви як?
Пустили все самопливом.
Ну прийшла , поїла з чужої тарілки, ну плюнула в загальну - це ж діти!
Так зачем вы отсадили всех детей? Надо было отсадить эту семью и всё бы были счастливы. Какая-то вы нелогичная.
автор Вилосипедниця • 2 часа назад
Ответ дляТам-тарарам
А как трехлетка может отдельно сидеть без помощи взрослого?это либо надо напрягать старшего ребенка за столом,или няню брать
Дорослі допомогли своїм дітям повечеряти. Потім сіли за дорослий стіл
автор Вилосипедниця • 1 час назад
Ответ дляВишневий цвіт
Я хі своїми весь час проводила ці бесіди пепед застоллями, що не можна брати без дозволу, нічого торкатись. Знов і знов нагадувала перед кожним застоллям. Сама таке ненавиджу і гидую дитячих рук. Часто бачу. Сестра чоловіка може спокійно облизати пальці дитині від їжі, перед цим дитина на траві гралась з м´ячиком, собачку і кота гладила.
Я чуть не виблювала
О! Адекватна жінка! Невже.
автор Вилосипедниця • 1 час назад
Ответ дляНу ниче се
Дорослі нормально поводяться за столом. , не свинствують, з тієї сімʼї.
автор Вилосипедниця • 1 час назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Та ні, автор пішла далі: розробила власний ’концепт’ за яким дітям до столу підходити заборонено під приводом ’новорічного декору’, дорослим з дітьми запропоновано сидіти поруч з дітьми в окремій кімнаті (без стола, звичайно). Таким чином, один профіт: їжа і алко дістаються щасливим батькам дітей 8+, яких не треба ’пасти’ і яких ’допустили’ до стола ’з декором’.
Два стола в одній кімнаті.
Велика вітальня у нас.
автор Вилосипедниця • 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Ну й все.Не звіть їх більше.Не бачила взагалі,що б діти плювали в тарілки.Звісно,якщо це не хвора дитина.
Біле пальто)