Вилосипедниця• Изменено сегодня в 09:34
Чи сидять діти разом за одним столом з дорослими ?
Цього року святкували у нас.
Вирішила зробити дітям окремо від дорослих стіл: їжа така, що їдять діти, легше дотягнутися до страви, менше вирогідності всё перевернути, легко підійти, не потрібно продиратися через дорослих.
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Привчені брати їжу з загальних тарілок руками , попутно обмацавши все що лежало на тарілці, щоб обрати собі кращий шматочок.
Менша може пожувати і виплюнути туди , звідки брала - буцімто не сподобалась ковбаска. Все це на ЗАГАЛЬНУ тарілку- не на свою.
Із всієї компанії дітей від 4 до 11 років так роблять тільки вони
Я запропонувала дітям окремий стіл і погодувати їх відразу і нехай в дитячий бавляться. А до свого стола час від часу підходять, я буду щось подавати чи батьки своїм
Кум сказав, що я зла і забула, що таке малі діти.
Як влаштовано у вас? Чи сидять діти за одним столом з дорослими? Чи розуміють малі учасники свята, що не потрібно самим брати з загальних тарілок, а тим більше повертати туди, якщо страва не сподобалась?
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Бараболька• 1 час назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Ваших дітей бабусі виростили? Де ви бачили 3річку, що 10 хвилин провівши за столом, запам´ятає яка саме тарілка її і буде повертатися саме до своєї тарілки, щоб щось там ’вхопити’? Так, і водички 3 річка і навіть 5 річка, звісно, сам наллє)
Ви або тріль, або номінальна мама, діти якої виросли без її участі.
А як по вашому в садочку діти справляються? Туди як раз в 3 роки йде більшість. Моєму 16, могла б забути, а ось племінничкам 6 і 3. Водичка у малої в пляшці її кольоровій, яку вони з чужими не плутає, і свою тарілку знаходить, в чужі не лізе, і старша в її віці справлялась. І за загальним столом одна з татом, одна з мамою, ніякої свиноти не роблять може тому і питань до них немає.
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Я не можу виховувати чужу трирічку.
І пильнувати, щоб вона того не робила.
Це поза зоною моєї відповідальності.
Батьки не паряться , як я зрозуміла
І пильнувати, щоб вона того не робила.
Це поза зоною моєї відповідальності.
Батьки не паряться , як я зрозуміла
Ну й все.Не звіть їх більше.Не бачила взагалі,що б діти плювали в тарілки.Звісно,якщо це не хвора дитина.
Бараболька• 1 час назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Вам просто треба запам´ятати, що у 3 роки дитина має сидіти поруч з дорослими, як і в 4, і в 5. І тоді не буде проблем.
Так сиділа ж раніше, не допомогало
Бараболька• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Під конвоєм?
Ви обурюєтеся на тих людей у себе вдома, яких самі ж і запросили? Чи не розумієте, маючи своїх вже дітей, що у три роки дитина таку поведінку наслідує, а не усвідомлює. А ви, як тьотя, до якої їх потягнули в гості все забороняє.
То навіщо ви їх запрошували у свій дім, щоб включити командира?
А треба мовчки жувати опльоване?
Бараболька• 1 час назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Тобто ви не лише дітей вигнали з-за дорослого столу, а і їх батьків? Яка ви мила господиня )
І так, 3 річна дитина за 10 хвилин, звісно, встигне поїсти ) а потім за вашою методикою, коли діти мають до столу пвдбігати їсти між іграми, сподіваюся, ви особисто як господиня чергували біля дитячого столу, щоб допомогти найменшим дітям? А саме так ви і мали зробити у випадку окремого стола. Один дорослий мав завжди бути поруч, щоб допомагати малим.
Ще одна мамка безпомічного янголятка
Як ваша дитина в садочку виживає, чи думаєте, вихователька з нянечкою вдвох кожному в ротика закладають?
Бараболька• 1 час назад
Ответ дляЩа как дам
Вам вообще нельзя гостей приглашать. Что уже говорить о взрослых, мог пипирку в туалете подержать и руки не помыть, поковырять в носу, и потом с вами ручкаться, еду из одной тарелки брать😁 а уж ободок унитаза у вас в гостях обоссать легко.
А ви після пипірки руки не миєте? Доречі, вечірка у автора вже пройшла, всі вижили
І наступного року теж прийдуть. Не всі ж як ви, дітей не виховуєте, руки після туалету не миєте і плюєте в чужі тарілки...
і всі зрозуміло вам винні, а якщо не розуміють, що вам винні, то і гостей не мають приймати, бо ви так сказали
Бараболька• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Так, ми часто збираємося.
До них я не дуже люблю ходити.
А в мете працюють мої правила, тому ок
До них я не дуже люблю ходити.
А в мете працюють мої правила, тому ок
І головне, не дивлячись на мрії порадниць- мамок безпомічних янголят, гості ваші не розбіглись і ніхто голодний не залишився)
Тирамісу на терасі• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Минулого нового року так і було.
Дворічка пожувала ковбаску і плюнула в взагалі ну тарілку з нарізкою
Взагалі дивно що дворічній дитині батьки дозволяють їсти ковбасу, яка перевантажує її ще не сформовану травну систему. Але те, що жодним чином не пояснюють правила поведінки, дивує ще більше...
Там-тарарам• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
До батьків звісно.
Які можуть бути претензії для 3-5 річних?
А как трехлетка может отдельно сидеть без помощи взрослого?это либо надо напрягать старшего ребенка за столом,или няню брать
Додекаэдр• 1 час назад
Когда я сама была ребенком, то ужасно не любила ходить в гости, где нас детей сажали за отдельный стол. Было ощущение, что тебе не рады и тебя терпят из вежливости.
Сама я воспитывалась в семье, где дети молчат пока взрослые говорят и ведут себя подобающе. Поэтому мы всегда были за взрослым столом с родителями.
И мои дети всегда были за взрослым столом. Их было не видно и не слышно. С возрастом втягивались в разговор, высказывались и т.д.
Уходя дверю не хлопать• 52 минуты назад
Ответ дляВилосипедниця
Стіл накритий на 10 дорослих.
На столі стоять фужери і різдвяний декор.
5 річці важко дотягнутися до страви, яку їй схотілося і не перевернути/ не розлити щось.
Було б розумно попросити маму і тата , що сидять поруч, щоб поклали їм саме те що вони хочуть.
Ну і облизаною ложкою пірнати в загальний салат - теж ідея так собі
Родители должны быть просто в адеквате и сами понимать это и сами накладывать ребенку и следить,что б он не мацал общую еду. Адекватные так и делают. А у отмороженных детям всё можно, бо ’онижедети’ и тетя злая
Ща как дам• 46 минут назад
Ответ дляБараболька
Вы все продолжаете свои потуги
Ируся-пуся• 39 минут назад
Я вважаю, що окремий стіл - це вдале рішення. За столом дорослі можуть розслабитись, дітям не нудно за дорослим столом
Айболитная• 14 минут назад
Ответ дляАтятя_тётя
Я Вас понимаю, автор, меня бы тоже раздражение накрыло, вот это вот мацание еды, фуу..да-да, я злая тетка, дети должны сидеть отдельно, если они не воспитаны.
У нас в гостях мамина крестница сказала, что торт (Киевский) у вас невкусный, дайте мне другой, какой я люблю
Мы маме его специально на юбилей из Киева привезли )))
Вишневий цвіт• 11 минут назад
Я хі своїми весь час проводила ці бесіди пепед застоллями, що не можна брати без дозволу, нічого торкатись. Знов і знов нагадувала перед кожним застоллям. Сама таке ненавиджу і гидую дитячих рук. Часто бачу. Сестра чоловіка може спокійно облизати пальці дитині від їжі, перед цим дитина на траві гралась з м´ячиком, собачку і кота гладила.
Я чуть не виблювала
Вишневий цвіт• 7 минут назад
Ответ дляЩа как дам
Просто не приглашайте людей с маленькими детьми, если вы такая нервная.
Малі діти не привід перестати спілкуватись. Просто треба батткам більше напрягтись навчить і дивитись за дітьми. Не просто хай що хочуть за тим столом роблять, а я прийшла відпочить.
Вишневий цвіт• 5 минут назад
Ответ дляТрільчиха
Ну от наступного разу будете знати, що це погана ідея для різновікової компанії.
А яка ідея хороша?
Ви дивна
Вишневий цвіт• 4 минуты назад
Ответ дляЩа как дам
Вы про мацание писали изначально, вас раздражает что дети трогают еду
Це всіх дратує. Нема нічого бруднішого дитячих рук. Це факт