Вилосипедниця• Изменено 01 января в 09:34
Чи сидять діти разом за одним столом з дорослими ?
Цього року святкували у нас.
Вирішила зробити дітям окремо від дорослих стіл: їжа така, що їдять діти, легше дотягнутися до страви, менше вирогідності всё перевернути, легко підійти, не потрібно продиратися через дорослих.
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Привчені брати їжу з загальних тарілок руками , попутно обмацавши все що лежало на тарілці, щоб обрати собі кращий шматочок.
Менша може пожувати і виплюнути туди , звідки брала - буцімто не сподобалась ковбаска. Все це на ЗАГАЛЬНУ тарілку- не на свою.
Із всієї компанії дітей від 4 до 11 років так роблять тільки вони
Я запропонувала дітям окремий стіл і погодувати їх відразу і нехай в дитячий бавляться. А до свого стола час від часу підходять, я буду щось подавати чи батьки своїм
Кум сказав, що я зла і забула, що таке малі діти.
Як влаштовано у вас? Чи сидять діти за одним столом з дорослими? Чи розуміють малі учасники свята, що не потрібно самим брати з загальних тарілок, а тим більше повертати туди, якщо страва не сподобалась?
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Вилосипедниця
• 01 января в 09:48
Ответ дляЩа как дам
Вы уже и статистику ведете. Люди к вам ходят и не подозревают о фиксации на детях.
Минулого року ми були в іншої сімʼї з нашої компанії.
І ця сімʼя також були
Трільчиха• 01 января в 09:49
Ответ дляВилосипедниця
Я накрила для цього просто окремий стіл і попросила батьків покласти дітям саме те, що вони їдять
Ну от наступного разу будете знати, що це погана ідея для різновікової компанії.
Кракадэ• 01 января в 09:49
Уявила трирічку, яка обмацала нарізку з хамону і чорізо, поклала собі в рот, пережувала, а головне, дотягнулася з-під столу, щоб виплюнути це все назад у загальну тарілку.
Вилосипедниця
• 01 января в 09:50
Ответ дляТрільчиха
Чому? Все пройшло чудово.
Просто посадили за окремий стіл дітей.
І я не дозволяла в процесі підходити брати щось з загального столу
Просто посадили за окремий стіл дітей.
Всех анонимов аноним• 01 января в 09:50
Ответ дляЩа как дам
Та я думаю. Там и ваши дети по струнке вокруг еды ходят, и муж следом.
То есть если дети не плюют еду в общую тарелку ,значит ходят по струнке ? Ну по вашей логике получается плевать -норма ?
Ща как дам• 01 января в 09:51
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вы про мацание писали изначально, вас раздражает что дети трогают еду
Трільчиха• 01 января в 09:51
Ответ дляВилосипедниця
Чому? Все пройшло чудово.
Просто посадили за окремий стіл дітей.
Ну так ви ж незадоволені манерами (плювачками) трирічної дитини. І інші старші діти за тим столом, мабуть, не були раді. Як же ж чудово?
Всех анонимов аноним• 01 января в 09:52
Ответ дляЩа как дам
Покажите где я это писала
Вилосипедниця
• 01 января в 09:52
Ответ дляКракадэ
Все правильно уявили.
Тарілка була поряд з нею минулого року. Довго обирала, поки обирала все перемацала, почала жувати - не сподобалось.
Нажоване в руку і назад.
Подруга за розмовою не одразу побачила, щоб відреагувати
Нажоване в руку і назад.
Плакулька• 01 января в 09:53
Ответ дляВилосипедниця
Наприклад, що я не дозволяю стрибати по дивану, де сидять запрошені, не довзволяю сайати їжу на загальних тарілках і повертати туди те, що не сподобалось
Думаю, у ваших оппонентов свое, отличное, видение и восприятие.
Или они говорят, что плевать едой в общую тарелку и прыгать на коленях у гостей - норм?
Ща как дам• 01 января в 09:53
Ответ дляВсех анонимов аноним
Покажите где я это писала
А, так вы просто вмешались в диалог, еще лучше.
Всех анонимов аноним• 01 января в 09:54
Ответ дляЩа как дам
Это форум и тема ,где общаются все
Вы уже напридумывали про людей ,что и по струнке у них вся семья
Вилосипедниця
• 01 января в 09:54
Ответ дляЩа как дам
Якщо не плювати в загальну тарілку і не їсти салат із загальної - то так! Всі по струнці
І я, і чоловік і діти.
Всі вишкулені.
Коли малі були, то на руках тримала і сама годувала, розгулятися по тарілках - не дозволяла
І я, і чоловік і діти.
Всі вишкулені.
Ща как дам• 01 января в 09:54
Ответ дляВсех анонимов аноним
Это форум и тема ,где общаются все
Ну так вы хоть вникайте в суть диалога, а то комментируете с потолка
Електрохарчування• 01 января в 09:55
Ответ дляВилосипедниця
Так діти у всіх присутніх є.
І у приймаючої сторони і у запрошених.
Обурені були лише ця сімʼя.
І у приймаючої сторони і у запрошених.
Обурені були лише ця сімʼя.
Між 3 і 11 років різниця суттєва. Ви ж обурюєтеся, що 3річка бере їжу руками з загальної тарілки чи своєю ложкою туди лізе ? Так а на що ви розраховували, це зовсім мала дитина. Логічно було таких малих саджати поруч з батьками, які можуть насипати і допомогти. І так, незрозуміло ваше ставлення: дорослим новорічний декор, а дітям ’і так сойдьот’?
Вилосипедниця
• 01 января в 09:56
Ответ дляПлакулька
Вони говорять «це ж просто діти» , а «шо такого»
Ну бавляться, їм весело.
Електрохарчування• 01 января в 09:56
Ответ дляВилосипедниця
До батьків звісно.
Які можуть бути претензії для 3-5 річних?
До тих самих батьків, які хотіли сидіти з дітьми, а ви їх відсадили ?
ЛюбимаЯНЬ• 01 января в 09:58
Дело не в отдельном столе, а в том, что родители должны были покормить своих детей , проследить за ними и отправить играть, а потом уже сесть за стол, ни в 3, ни в 5 лет дети сами не поедят нормально, они просто перевернут тот стол вверх дном
КАПСЛОЧНИЦА• 01 января в 09:59
Ответ дляВилосипедниця
Так діти у всіх присутніх є.
І у приймаючої сторони і у запрошених.
Обурені були лише ця сімʼя.
І у приймаючої сторони і у запрошених.
Обурені були лише ця сімʼя.
Ну, і походу і ви обурена )))
Я люблю дітей, але не настільки щоб бути з ними в свята, мені і свого вистачає, тому оминаю такі запрошення.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:00
Ответ дляЕлектрохарчування
Діти не сидять за столом, вони їдять 10-15 хв і біжать гратися.
Потім інколи підбігають щось вхопити.
Концепіція була погодувати їх першими загальними стравами, які не потрібно накладати.
А потім замінити їм тарілки і покласти в тарілку КОЖНОМУ закуски, які люблять : канапе, фрукти, нарізку.
Гралися, підбігли до столу, поїли З СВОЄЇ тарілки, водички попили і мерщій знову в ігри.
Потім інколи підбігають щось вхопити.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:01
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ось!
Ви безперечно праві!
Про це і тема!
Ви безперечно праві!
Про це і тема!
Вилосипедниця
• 01 января в 10:02
Ответ дляЕлектрохарчування
Ні, до батьків, що не навчили поводитися і не забороняють стрибати по дивану, що біля столу, ходити по головам іншим гостям.
Чарівна патика• 01 января в 10:03
Ответ дляВилосипедниця
Минулого нового року так і було.
Дворічка пожувала ковбаску і плюнула в взагалі ну тарілку з нарізкою
І як на це відреагували її батьки?
Кракадэ• 01 января в 10:03
Ответ дляВилосипедниця
І я, і чоловік і діти.
Всі вишкулені.
І я, і чоловік і діти.
Всі вишкулені.
Ви начебто все правильно уявляєте і виховуєте своїх дітей.
Але це треба пояснювати, навчати, приводити приклади, навіть тій трирічці, мама якої сидить за вашим столом в гостях. А ви всі ці ситуації декламуєте накшталт, заборонила, відсадила...
Гостинна господиня і гості. Когось нагадує, правда?
Вилосипедниця
• 01 января в 10:03
Ответ дляЕлектрохарчування
Я обурююсь що мама/тато трирічки не перешкоджають такій поведінці.
Тож змінила концепт дитячого фуршету.
І сказала до дорослого столу самостійно не підходити.
Тож змінила концепт дитячого фуршету.
Електрохарчування• 01 января в 10:03
Ответ дляВилосипедниця
Потім інколи підбігають щось вхопити.
Ваших дітей бабусі виростили? Де ви бачили 3річку, що 10 хвилин провівши за столом, запам´ятає яка саме тарілка її і буде повертатися саме до своєї тарілки, щоб щось там ’вхопити’? Так, і водички 3 річка і навіть 5 річка, звісно, сам наллє)
Ви або тріль, або номінальна мама, діти якої виросли без її участі.
Кракадэ• 01 января в 10:05
Ответ дляВилосипедниця
А навіщо ви з такими кумкаєтеся, святкуєте, запрошуєте додому? Щоб що?
Астановитесь• 01 января в 10:08
Я б не хоиіла, щоб мої діти їли те, що обмацали інші. Тому навіть не знаю як би вчинила, напевно своїм би насипала окремо порції і шоб підходилт до мене, я б їм клала чисту їжу. Вмене кума така, своєю вилкою вибирає см´ясо і тикає декілька шматків, може з загальної миски салат їсти, типу насипать не зоче, тільки спрлбувать, а тоді ще і ще раз... То я вже тупо саджу їх з одного краю, їда чисто для їх сім´ї, в потім те все викидаю. При чому чоловік її так не робить, тільки вона і діти 15+.
І поредвуваю, що хочте спитать, чому запрошуєте? Не запрошую, самі приходять
та вцілому вони хороші люди, але їсти з ними в мене стрес.... Я й в ресторані з нею можу тільки чай пити, бо в чашку до мене вона не лізе, а от салат вщять з нею не можу. Вона спеціально собі замовить інший, а тоді давай поділимось
і ця дільожка щводить, що вона мій поколупає, а я вже звісно кажу шо неголодна
Вилосипедниця
• 01 января в 10:06
Ответ дляЧарівна патика
І як на це відреагували її батьки?
Мама розповідала захоплено, вона дуже повільна і некваплива.
Коли мацала взагалі ніяк ре реагувала , а коли почала плювати , то всі дорослі почали кричати : «Сашо, дивись! Плює, плює!»
Тоді мама схаменулася, повибирала нажоване і сказала дворічці, що так не можна.
Але ж ви розумієте, що поки дворічка затямить собі, що так не можна , то пройдет може пару років.
Це мами задача сидіти і пильнувати, щоб такого не відбувалося
Електрохарчування• 01 января в 10:08
Ответ дляВилосипедниця
Вам просто треба запам´ятати, що у 3 роки дитина має сидіти поруч з дорослими, як і в 4, і в 5. І тоді не буде проблем.