Вилосипедниця• Изменено 01 января в 09:34
Чи сидять діти разом за одним столом з дорослими ?
Цього року святкували у нас.
Вирішила зробити дітям окремо від дорослих стіл: їжа така, що їдять діти, легше дотягнутися до страви, менше вирогідності всё перевернути, легко підійти, не потрібно продиратися через дорослих.
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Привчені брати їжу з загальних тарілок руками , попутно обмацавши все що лежало на тарілці, щоб обрати собі кращий шматочок.
Менша може пожувати і виплюнути туди , звідки брала - буцімто не сподобалась ковбаска. Все це на ЗАГАЛЬНУ тарілку- не на свою.
Із всієї компанії дітей від 4 до 11 років так роблять тільки вони
Я запропонувала дітям окремий стіл і погодувати їх відразу і нехай в дитячий бавляться. А до свого стола час від часу підходять, я буду щось подавати чи батьки своїм
Кум сказав, що я зла і забула, що таке малі діти.
Як влаштовано у вас? Чи сидять діти за одним столом з дорослими? Чи розуміють малі учасники свята, що не потрібно самим брати з загальних тарілок, а тим більше повертати туди, якщо страва не сподобалась?
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:24
Ответ дляЩа как дам
Вам вообще нельзя гостей приглашать. Что уже говорить о взрослых, мог пипирку в туалете подержать и руки не помыть, поковырять в носу, и потом с вами ручкаться, еду из одной тарелки брать😁 а уж ободок унитаза у вас в гостях обоссать легко.
Міг.
Але дорослі з компанії не мацають їжу
І користуються загальними ложками в салатах
Але дорослі з компанії не мацають їжу
Кракадэ• 01 января в 10:24
Ответ дляГостра на язик
Вы без ножа режете
Это ж она будет каждый день поведение чужих детей описывать
Почитаємо.
Так і до наступного різдва час пройде
Вилосипедниця
• 01 января в 10:25
Ответ дляГостра на язик
Тоже самое и взрослые делают
Правильно!
Тому є правило , що загальну їжу руками не мацають.
Електрохарчування• 01 января в 10:26
Ответ дляВилосипедниця
Спочатку погодували ВСІ дорослі своїх дітей - це 15 хв.
А потім сіли за ДОРОСЛИЙ СТІЛ.
Діти не сидять годинами за столом
А потім сіли за ДОРОСЛИЙ СТІЛ.
Діти не сидять годинами за столом
11 річна дитина Їсть сама і явно не зі швидкістю 3річки. Тому ви точно не могли погодувати всіх в один проміжок часу. Хтось наївся, а хтось залишився голодний.
До речі, діти ж повернулися до дитячого столу явно пізніше, ніж через 15 хв? То ви вже 100% наїлися і чергували біля дитячого стола, так? А чому не допомогли малим гостям?
Кракадэ• 01 января в 10:26
Ответ дляВилосипедниця
Правильно!
Дитина не усвідомлює!
Тож поїла за дитячим столом і побігла гратися.
Коли щось хоче з дорослого, то підбігає до мами з татом, ті їй накладають.
Все так!
Якщо це включити командира- хай буде)
В кожному домі свої правила
Дитина не усвідомлює!
Все так!
Якщо це включити командира- хай буде)
В кожному домі свої правила
Накладають у дитячі долоньки чи встають, забирають загальну тарілку зі столу і несуть до дитячої, щоб накласти?
Сіточка• 01 января в 10:28
Семьи разные бывают. Но родители обязательно должны следить за маленькими детьми. Я помню, когда сын рос, мы тоже бывали на застольях и это нормально контролировать, что делает твой ребёнок в гостях. Но на моих глазах был такой случай: мама с маленьким ребёнком пожевала кусочек рыбы и дала дальше ребёнку это есть ( искала косточки), вот как это меня не стошнило, я не знаю, еле удержалась. А я очень стойкая
Електрохарчування• 01 января в 10:28
Ответ дляКракадэ
Зразу у дзьобик)
У автора з ложками і тарілками суворо.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:29
Ответ дляЕлектрохарчування
Я ні!
А батьки маленьких дітей так, чергували.
Ви вважаєте, що хто мав чергувати ? Я ? Чи їх мама з татом?
Вилосипедниця
• 01 января в 10:30
Ответ дляЕлектрохарчування
Зразу у дзьобик)
У автора з ложками і тарілками суворо.
Можна в тарілочку своїй дитині, можна у свою і з своєї годувати. Можна чисту попросити в мене, я збігаю і принесу - варіантів безліч
Електрохарчування• 01 января в 10:30
Ответ дляВилосипедниця
Я ні!
Я вважаю, що наступного нового року вас мають запросити без ваших дітей. Це саме те, що ви запропонували батькам найменших. Поки всі святкують, вони мають чергувати біля дитячого столу. Тому було б справедливо зробити так і для вас: ви або сама святкуєте зі своїми дітьми, або в компанії дорослих без них.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:32
Ответ дляЕлектрохарчування
А ви як думали з малими святкувати?
Прийти і скинути їх на господарів - нехай розносять стіл і хату?)
Ні, дорогенька , діти ваші, то пильнуйте))
Кракадэ• 01 января в 10:32
Ответ дляВилосипедниця
Так, ми часто збираємося.
До них я не дуже люблю ходити.
А в мете працюють мої правила, тому ок
До них я не дуже люблю ходити.
А в мете працюють мої правила, тому ок
Так це проблеми не дітей і не гостей. Це у вас проблеми зі сприйняттям, бо у вас є величезна потреба в контролі і владі, а це свідчить про тривожний розлад і внутрішню нестабільність.
Запрошуєте ви всіх до себе, щоб мати контроль над усіма, таким хоча б чином.
Електрохарчування• 01 января в 10:32
Ответ дляВилосипедниця
Можна не створювати проблем на рівному місці і садити дітей поруч з їх батьками, як роблять всі нормальні люди. Забороняти дітям підходити до столу - це треш. Я ніколи про таке не чула, а рочків мені багато. Дуже сподіваюся, що ця історія придумана.
Зліпок ступні• 01 января в 10:32
Тут дело в другом, мне свого трехлетнего ребенка важно видеть, а не чтобы он сидел и «бавився» в детской без моего наблюдения, особенно если у вас там и 11-летки, двухэтажные кровати, итп.
Електрохарчування• 01 января в 10:33
Ответ дляВилосипедниця
А ви як думали з малими святкувати?
Тріль
Вилосипедниця
• 01 января в 10:35
Ответ дляЗліпок ступні
Тоді велкам в дитячу.
Якщо всі бавляться, а ваш весь вечір сидить за дорослим столом - мої співчуття малому.
А так звісно згодна.
У вас маленька дитина - швиденько поїли і пильнуєте.
А хто це має по вашому робити?
А так звісно згодна.
А хто це має по вашому робити?
Кракадэ• 01 января в 10:34
Ответ дляВилосипедниця
Кумась, метнись за тарілкою, моє верблюжа знову їсти просить.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:34
Ответ дляКракадэ
Без проблем дорогенька , зараз принесу і годуватимеш
Бутерброд и я• 01 января в 10:34
Ответ дляГоловний кошак
Я ставлю в кожний салат чисту ложку для салата і накладати своєю виделкою нікому в голову не приходить. Але я розумію автор, якщо діти такі як ви описали невиховані, то краще за окремий стіл, це правда, але я з таким жахом не стикалася, ніхто в загальні тарілки не плювався при мені ніколи.
Ну і за дітьми мають наглядати батьки, їх треба садити поряд з ними щоб ті коли бачать що дитина тягнеться туди куди не дістане допомогла мовчки
Бачила таке, як автор описує. Це коли дитина набрала салат загальною ложкою, облизала її і поклала назад в салатник. Також при мені хлопчик взяв салат загальною ложкою, пожував трохи, йому не сподобалося і він виплюнув в руку і поклав назад це все в салатник. Була в шоці, оскільки в мене діти такого ж віку.
Зліпок ступні• 01 января в 10:35
Ответ дляВилосипедниця
Тоді велкам в дитячу.
А так звісно згодна.
А хто це має по вашому робити?
А так звісно згодна.
А хто це має по вашому робити?
Да я к таким женщинам как вы, к счастью, никогда и не ходила, которые пытаются командовать гостями. С такими людьми не совпадают вайбы, видимо, и мы с такими не дружим🥳
Бутерброд и я• 01 января в 10:36
Ответ дляКракадэ
Уявила трирічку, яка обмацала нарізку з хамону і чорізо, поклала собі в рот, пережувала, а головне, дотягнулася з-під столу, щоб виплюнути це все назад у загальну тарілку.
А чому з під столу?
Вилосипедниця
• 01 января в 10:37
Ответ дляЗліпок ступні
А як у вас відбувається?
Ви приходите із трирічною в гості і хто за нею наглядає?
Звісно що їй буде цікаво з іншими дітьми в дитячий, а не з вами за загальним столом
Кракадэ• 01 января в 10:37
Ответ дляЕлектрохарчування
Це не треш. Це хопкінс. Дітей відібрали у батьків. Дітей перевели у кімнату, де кіт, диван і пил. Наближатися дітям до столу, де сидять їхні батьки заборонено.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:38
Ответ дляКракадэ
Чому , нехай наближаються.
Брати самостійно нічого не можна.
І тим більше повертати в загальні тарілки.
Треба попросити
Брати самостійно нічого не можна.
Треба попросити
Кракадэ• 01 января в 10:38
Ответ дляВилосипедниця
Гдудью
Вилосипедниця
• 01 января в 10:39
Ответ дляКракадэ
Гдудью
Грудьми теж можна.
Навіть якщо за столом, особисто мене не обурило б.
Я нормально до цього.
Не знаю як інші учасники дійства
Я нормально до цього.
Не знаю як інші учасники дійства
Електрохарчування• 01 января в 10:39
Ответ дляКракадэ
Незрозумілим залишається пункт як батьки видавали дітям їжу з загального столу, до якого дітям наближатися заборонено )
Вилосипедниця
• 01 января в 10:40
Ответ дляЕлектрохарчування
Ваше буквальне сприйняття свідчить про ригідність психіки)
Чарівна патика• 01 января в 10:41
Ответ дляВилосипедниця
Мама розповідала захоплено, вона дуже повільна і некваплива.
Коли мацала взагалі ніяк ре реагувала , а коли почала плювати , то всі дорослі почали кричати : «Сашо, дивись! Плює, плює!»
Тоді мама схаменулася, повибирала нажоване і сказала дворічці, що так не можна.
Але ж ви розумієте, що поки дворічка затямить собі, що так не можна , то пройдет може пару років.
Це мами задача сидіти і пильнувати, щоб такого не відбувалося
З цим згодна. В нас діти вже дорослі. Але коли були малі, то силі за спільним столом і батьки за ними пильнували. Такого, як ви пишете не було. Так впавша їжа на підлогу і перекинуті стакани були, всі ж не ідеальні.
Кракадэ• 01 января в 10:42
Ответ дляБутерброд и я
А чому з під столу?
А ви хочете підказати автору, що мала стрибала на стільчику робила гвинт і пірует, і випльовувала ковбасу з навичками снайпера?