Вилосипедниця• Изменено 01 января в 09:34
Чи сидять діти разом за одним столом з дорослими ?
Цього року святкували у нас.
Вирішила зробити дітям окремо від дорослих стіл: їжа така, що їдять діти, легше дотягнутися до страви, менше вирогідності всё перевернути, легко підійти, не потрібно продиратися через дорослих.
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Привчені брати їжу з загальних тарілок руками , попутно обмацавши все що лежало на тарілці, щоб обрати собі кращий шматочок.
Менша може пожувати і виплюнути туди , звідки брала - буцімто не сподобалась ковбаска. Все це на ЗАГАЛЬНУ тарілку- не на свою.
Із всієї компанії дітей від 4 до 11 років так роблять тільки вони
Я запропонувала дітям окремий стіл і погодувати їх відразу і нехай в дитячий бавляться. А до свого стола час від часу підходять, я буду щось подавати чи батьки своїм
Кум сказав, що я зла і забула, що таке малі діти.
Як влаштовано у вас? Чи сидять діти за одним столом з дорослими? Чи розуміють малі учасники свята, що не потрібно самим брати з загальних тарілок, а тим більше повертати туди, якщо страва не сподобалась?
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:08
Ответ дляКракадэ
Ви начебто все правильно уявляєте і виховуєте своїх дітей.
Але це треба пояснювати, навчати, приводити приклади, навіть тій трирічці, мама якої сидить за вашим столом в гостях. А ви всі ці ситуації декламуєте накшталт, заборонила, відсадила...
Гостинна господиня і гості. Когось нагадує, правда?
Я не можу виховувати чужу трирічку.
І пильнувати, щоб вона того не робила.
Це поза зоною моєї відповідальності.
Батьки не паряться , як я зрозуміла
І пильнувати, щоб вона того не робила.
Це поза зоною моєї відповідальності.
Батьки не паряться , як я зрозуміла
Електрохарчування• 01 января в 10:09
Ответ дляВилосипедниця
Я обурююсь що мама/тато трирічки не перешкоджають такій поведінці.
Тож змінила концепт дитячого фуршету.
І сказала до дорослого столу самостійно не підходити.
Тож змінила концепт дитячого фуршету.
Тобто, в дитячі тарілки хай плюють без нагляду дорослих, аби не у дорослі?
Кракадэ• 01 января в 10:10
Ответ дляВилосипедниця
Тож змінила концепт дитячого фуршету.
Під конвоєм?
Ви обурюєтеся на тих людей у себе вдома, яких самі ж і запросили? Чи не розумієте, маючи своїх вже дітей, що у три роки дитина таку поведінку наслідує, а не усвідомлює. А ви, як тьотя, до якої їх потягнули в гості все забороняє.
То навіщо ви їх запрошували у свій дім, щоб включити командира?
Вилосипедниця
• 01 января в 10:11
Ответ дляЕлектрохарчування
Ваших дітей бабусі виростили? Де ви бачили 3річку, що 10 хвилин провівши за столом, запам´ятає яка саме тарілка її і буде повертатися саме до своєї тарілки, щоб щось там ’вхопити’? Так, і водички 3 річка і навіть 5 річка, звісно, сам наллє)
Ви або тріль, або номінальна мама, діти якої виросли без її участі.
Звісно!
Для цього мама і тато сидять)
І годують і пильнують і не дозволять лізти в чужі тарілки, якщо дитина забула)
Ну я з бабусею виростила - все ж зрозуміло?)
А ви як?
Пустили все самопливом.
Ну прийшла , поїла з чужої тарілки, ну плюнула в загальну - це ж діти!
Для цього мама і тато сидять)
А ви як?
Пустили все самопливом.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:11
Ответ дляАстановитесь
Я б не хоиіла, щоб мої діти їли те, що обмацали інші. Тому навіть не знаю як би вчинила, напевно своїм би насипала окремо порції і шоб підходилт до мене, я б їм клала чисту їжу. Вмене кума така, своєю вилкою вибирає см´ясо і тикає декілька шматків, може з загальної миски салат їсти, типу насипать не зоче, тільки спрлбувать, а тоді ще і ще раз... То я вже тупо саджу їх з одного краю, їда чисто для їх сім´ї, в потім те все викидаю. При чому чоловік її так не робить, тільки вона і діти 15+.
І поредвуваю, що хочте спитать, чому запрошуєте? Не запрошую, самі приходять
та вцілому вони хороші люди, але їсти з ними в мене стрес.... Я й в ресторані з нею можу тільки чай пити, бо в чашку до мене вона не лізе, а от салат вщять з нею не можу. Вона спеціально собі замовить інший, а тоді давай поділимось
і ця дільожка щводить, що вона мій поколупає, а я вже звісно кажу шо неголодна
Мені огидно від такого🤢
ЖенаАйтишнеГа• 01 января в 10:13
С трудом представляю как 3х летка дотягивается до общей тарелки чтоб выплюнуть туда колбасу.
Гости с детьми всегда геморой, тут надо решать или идеальное королевское застолье - или просто общение с людьми которые вам дороги.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:13
Ответ дляЕлектрохарчування
Вам просто треба запам´ятати, що у 3 роки дитина має сидіти поруч з дорослими, як і в 4, і в 5. І тоді не буде проблем.
Якщо дорослі її контролюють, то так)
А якщо сидіти і творити те що їй вдумається - ні, звиняйте.
За окремим столом батьки стояли ПОРУЧ і годували.
А як погодували, то вже і за дорослий сіли.
НІХТО сам не сидів за дорослим столом
Кракадэ• 01 января в 10:13
Ответ дляВилосипедниця
Мама розповідала захоплено, вона дуже повільна і некваплива.
Коли мацала взагалі ніяк ре реагувала , а коли почала плювати , то всі дорослі почали кричати : «Сашо, дивись! Плює, плює!»
Тоді мама схаменулася, повибирала нажоване і сказала дворічці, що так не можна.
Але ж ви розумієте, що поки дворічка затямить собі, що так не можна , то пройдет може пару років.
Це мами задача сидіти і пильнувати, щоб такого не відбувалося
Ще додайте, що дорослі тикали пальцями на теке вигукуючи замість алаверди, плює, плює.
А під час розмовної паузи копирсалися у носі і пальці о білу скатертину витирали.
Тріль! Застільний новорічний тріль!
Кава з адреналіном• 01 января в 10:13
Все залежить від кількості дітей. Якщо 1-2, то звісно, сидять разом з дорослими за одним столом. Якщо більше 2-ох, то за окремим. І до речі, дітям завжди подобається сидіти окремо, типу, як дорослі. Ніхто ніколи не ображався.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:14
Ответ дляКракадэ
А навіщо ви з такими кумкаєтеся, святкуєте, запрошуєте додому? Щоб що?
Вони хороші люди і чудові компаньйони, аби не оцей клопіт із дітьми
Гостра на язик• 01 января в 10:14
Ответ дляВилосипедниця
Минулого нового року так і було.
Дворічка пожувала ковбаску і плюнула в взагалі ну тарілку з нарізкою
А как она со своего места плюнула в общую тарелку, дотянуться не может, а доплюнуть может?
Електрохарчування• 01 января в 10:16
Ответ дляВилосипедниця
Звісно!
Для цього мама і тато сидять)
А ви як?
Пустили все самопливом.
Для цього мама і тато сидять)
А ви як?
Пустили все самопливом.
Так ви ж ’заборонили дітям до дорослого стола підходити’. То де мама з татом сидять пильнують, за дитячим столом? Чи у вас діти дистанційно з пульта керуються?
Мої діти завжди були за одним столом з дорослими, як і інші діти друзів. Батьки самі насипали дітям, що ті будуть їсти.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:16
Ответ дляЩа как дам
Вы про мацание писали изначально, вас раздражает что дети трогают еду
Так, це неприємно.
Десь ходили , гладили кицьку, збирали пилюку за диваном, колупали в носі і чухали попку, а потім тими руками помацали ваш шашлик
Гостра на язик• 01 января в 10:16
А вы все время про одних и тех же детей пишите или вас все семьи с детьми бесят?
Вилосипедниця
• 01 января в 10:17
Ответ дляЕлектрохарчування
В свою нехай плює звісно.
Там загальних не було.
Кожен поїв із своєї і пішов в Двіж-Париж
Там загальних не було.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:18
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Щільно стоять тарілки.
Нарізка того разу опинилася поруч.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:19
Ответ дляГостра на язик
Нарізка стояла поруч
Кракадэ• 01 января в 10:19
Ответ дляВилосипедниця
Мені огидно від такого🤢
Пропоную вам таким колом збиратися частіше, запросіть їх ще сьогодні на вечерю на Василя, відсвяткувати початок року, а там Водохреща, Великдень, День автомобіліста, журналіста і шашлики.
Кракадэ• 01 января в 10:19
Ответ дляВилосипедниця
Миші і кактус.
Компаньйони
Гостра на язик• 01 января в 10:20
Ответ дляКракадэ
Вы без ножа режете
Это ж она будет каждый день поведение чужих детей описывать
Електрохарчування• 01 января в 10:20
Ответ дляВилосипедниця
Якщо дорослі її контролюють, то так)
НІХТО сам не сидів за дорослим столом
Тобто ви не лише дітей вигнали з-за дорослого столу, а і їх батьків? Яка ви мила господиня )
І так, 3 річна дитина за 10 хвилин, звісно, встигне поїсти ) а потім за вашою методикою, коли діти мають до столу пвдбігати їсти між іграми, сподіваюся, ви особисто як господиня чергували біля дитячого столу, щоб допомогти найменшим дітям? А саме так ви і мали зробити у випадку окремого стола. Один дорослий мав завжди бути поруч, щоб допомагати малим.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:20
Ответ дляКракадэ
Під конвоєм?
Правильно!
Дитина не усвідомлює!
Тож поїла за дитячим столом і побігла гратися.
Коли щось хоче з дорослого, то підбігає до мами з татом, ті їй накладають.
Все так!
Якщо це включити командира- хай буде)
В кожному домі свої правила
Дитина не усвідомлює!
Все так!
Якщо це включити командира- хай буде)
В кожному домі свої правила
Кракадэ• 01 января в 10:21
Ответ дляГостра на язик
Дитя з минулого року тренувалася, тобто третину свого життя. Роки практики, так сказать
Ща как дам• 01 января в 10:21
Ответ дляВилосипедниця
Так, це неприємно.
Вам вообще нельзя гостей приглашать. Что уже говорить о взрослых, мог пипирку в туалете подержать и руки не помыть, поковырять в носу, и потом с вами ручкаться, еду из одной тарелки брать😁 а уж ободок унитаза у вас в гостях обоссать легко.
Вилосипедниця
• 01 января в 10:22
Ответ дляЕлектрохарчування
Спочатку погодували ВСІ дорослі своїх дітей - це 15 хв.
А потім сіли за ДОРОСЛИЙ СТІЛ.
Діти не сидять годинами за столом
А потім сіли за ДОРОСЛИЙ СТІЛ.
Діти не сидять годинами за столом
Кракадэ• 01 января в 10:22
Ответ дляВилосипедниця
Так, це неприємно.
У вас ще кіт, пил за диваном.
Хазяйка, йопсєль
Вилосипедниця
• 01 января в 10:23
Ответ дляКракадэ
Так, ми часто збираємося.
До них я не дуже люблю ходити.
А в мете працюють мої правила, тому ок
До них я не дуже люблю ходити.
А в мете працюють мої правила, тому ок
Вилосипедниця
• 01 января в 10:23
Ответ дляЕлектрохарчування
Не один дорослий, а ДЕКІЛЬКА.
погодували своїх ненаглядних і за дорослий стіл сіли
Кракадэ• 01 января в 10:24
Ответ дляВилосипедниця
Щільно стоять тарілки.
Нарізка того разу опинилася поруч.
Ще й столу на формат для 10 дорослих немає, не кажучи ще там поруч про їхніх дітей
Гостра на язик• 01 января в 10:24
Ответ дляВилосипедниця
Так, це неприємно.
Тоже самое и взрослые делают