Вилосипедниця• Изменено вчера в 09:34

Чи сидять діти разом за одним столом з дорослими ?

Цього року святкували у нас.
Вирішила зробити дітям окремо від дорослих стіл: їжа така, що їдять діти, легше дотягнутися до страви, менше вирогідності всё перевернути, легко підійти, не потрібно продиратися через дорослих.
У подруги двоє- дівчатка 3 і 5 рочків.
Привчені брати їжу з загальних тарілок руками , попутно обмацавши все що лежало на тарілці, щоб обрати собі кращий шматочок.
Менша може пожувати і виплюнути туди , звідки брала - буцімто не сподобалась ковбаска. Все це на ЗАГАЛЬНУ тарілку- не на свою.
Із всієї компанії дітей від 4 до 11 років так роблять тільки вони
Я запропонувала дітям окремий стіл і погодувати їх відразу і нехай в дитячий бавляться. А до свого стола час від часу підходять, я буду щось подавати чи батьки своїм
Кум сказав, що я зла і забула, що таке малі діти.
Як влаштовано у вас? Чи сидять діти за одним столом з дорослими? Чи розуміють малі учасники свята, що не потрібно самим брати з загальних тарілок, а тим більше повертати туди, якщо страва не сподобалась?
Кракадэ• вчера в 10:43
Ответ дляВилосипедниця
Грудьми теж можна.
Навіть якщо за столом, особисто мене не обурило б.
Я нормально до цього.
Не знаю як інші учасники дійства
Тоді таким гостям ви ставите по дві сервірувалтні тарілки праворуч і ліворуч під кожну грудь.
Електрохарчування• вчера в 10:43
Ответ дляВилосипедниця
Ваше буквальне сприйняття свідчить про ригідність психіки)
Ви забули що писали вище? Мені неважко нагадати, раз у тріля погано з пам´яттю:

Я обурююсь що мама/тато трирічки не перешкоджають такій поведінці.
Тож змінила концепт дитячого фуршету.
І сказала до дорослого столу самостійно не підходити.

То як же діти брали щось з загального столу, до якого їм заборонено ’самостійно підходити’?
Кракадэ• вчера в 10:44
Ответ дляЕлектрохарчування
Незрозумілим залишається пункт як батьки видавали дітям їжу з загального столу, до якого дітям наближатися заборонено )
Підкидали під двері в дитячу, як поштар кидає листівки під двері
автор Вилосипедниця • вчера в 10:45
Ответ дляЕлектрохарчування

Тож змінила концепт дитячого фуршету.

Заборонено самостійно накладати було , все вірно.
Але можна прийти і попросити, щоб дорослі поклали.
Та діти не дуже зацікавлені і застіллях. Поїли швиденько і мерщій гратися.
Кракадэ• вчера в 10:46
Ответ дляЕлектрохарчування

Тож змінила концепт дитячого фуршету.

Якісь невдобні вопроси автору задаєте.
Зараз воно обуриться і на нас, вижене нас з теми, і піде плакати в салат від одіночєства
Живчик-счастливчик• вчера в 10:47
Ответ дляВилосипедниця
Минулого нового року так і було.
Дворічка пожувала ковбаску і плюнула в взагалі ну тарілку з нарізкою
Так а как Вы решили проблему, отсадив детей от взрослых и оставив без присмотра? Типа вашим детям норм есть уже пожеваное кем-то?
Електрохарчування• вчера в 10:48
Ответ дляКракадэ
Та ні, автор пішла далі: розробила власний ’концепт’ за яким дітям до столу підходити заборонено під приводом ’новорічного декору’, дорослим з дітьми запропоновано сидіти поруч з дітьми в окремій кімнаті (без стола, звичайно). Таким чином, один профіт: їжа і алко дістаються щасливим батькам дітей 8+, яких не треба ’пасти’ і яких ’допустили’ до стола ’з декором’.
Електрохарчування• вчера в 10:49
Ответ дляВилосипедниця

Спробуйте знайти тут ’самостійно накладати’. І зверніть увагу на ’до дорослого столу самостійно не підходити.’
Електрохарчування• вчера в 10:50
Ответ дляКракадэ
Якісь невдобні вопроси автору задаєте.
Чим більше буде плакать, тим менше буде к..кать. Знову профіт, автора влаштовує.
Кракадэ• вчера в 10:51
Ответ дляЕлектрохарчування
Можна у автора попросити наволочку, зібрати в неї пил, буде мішок-крісло і перебратися за бажанням в іншу кімнату, щоб бухнути з котом, якому з такою засранкою все життя несолодко і тошно.
Бараболька• вчера в 10:59
Якщо дозволяє площа, робила б окремий, нащо дітям дивитись на алкоголь? А куму б сказала, що не всі можуть їсти обмацане і обпльоване його дітьми і ,якщо не вірить,можна створити анонімне опитування гостей. Ви взагалі терпляча, я б всю тарілку з виплюнотою ковбасою ссипала батькам на тарілку - вибачте дорогі, але тепер це зможете їсти тільки ви. Це просто гидота поведінка.
Бараболька• вчера в 11:00
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
У всіх по різному це влаштовано: вам норм дітей відсадити і ваші діти бігати не будуть, комусь не норм і вони будуть приділяти увагу своїм дітям і брати їх до себе.
Не запрошуйте гостей з дітьми і буде вам спокій
Тут краще не запрошувати дорослих, що не бажають виховувати своїх дітей.
автор Вилосипедниця • вчера в 11:02
Ответ дляБараболька
Або запровадити свої правила.
На своїй термторії це ок.
Бараболька• вчера в 11:04
Ответ дляВсех анонимов аноним
В каждый салат по ложке изначально положить
Для дітей до певного віку це не аргумент.
Бараболька• вчера в 11:06
Ответ дляВилосипедниця
Врешті решт мої правила прийняли
Бо думаю вас мовчазно підтримали всі присутні.
Бараболька• вчера в 11:07
Ответ дляЩа как дам
Та я думаю. Там и ваши дети по струнке вокруг еды ходят, и муж следом.
А ви плюєте в загальні всією родиною? Ви гості автора?
автор Вилосипедниця • вчера в 11:08
Ответ дляБараболька
Ті, що приймали під час ситуації із нажованою ковбаскою , висловили окрему подяку цього року за вдалу ідею
Ща как дам• вчера в 11:08
Ответ дляБараболька
Еще одна, не читающая контекст диалога
Бараболька• вчера в 11:09
Ответ дляЩа как дам
Вы уже и статистику ведете. Люди к вам ходят и не подозревают о фиксации на детях.
Ви мама цього янголятка?
Бараболька• вчера в 11:10
Ответ дляТрільчиха
Ну от наступного разу будете знати, що це погана ідея для різновікової компанії.
А чим погана? Шикарна ідея. Недовольні можуть не пиийти
Ща как дам• вчера в 11:10
Ответ дляБараболька
Ви мама цього янголятка?
Вас тошнит, перебухали вчера? Оно и понятно, с будуна глаза не протерла и комментирует все подряд не в попад.
Ms. Искренность• вчера в 11:11
Ответ дляВилосипедниця
Так, це неприємно.
Десь ходили , гладили кицьку, збирали пилюку за диваном, колупали в носі і чухали попку, а потім тими руками помацали ваш шашлик
Хозяюшка, пилюку за диваном потрібно прибирати, а не гостей обсирати
Бараболька• вчера в 11:12
Ответ дляЩа как дам
Вы про мацание писали изначально, вас раздражает что дети трогают еду
Якщо дорослі мацають їжу руками, це так само огидно, але автор не писала, що серед запрошених дорослих були розумово неповноцінні...
автор Вилосипедниця • вчера в 11:12
Ответ дляMs. Искренность
Вже діти витерли))
Не стартуйте так))
Пищалка• вчера в 11:13
Ответ дляЩа как дам
А вас нет? Вам нравится, когда вся нарезка перемацана и вы считаете это нормой?
Ms. Искренность• вчера в 11:13
Ответ дляЕлектрохарчування

Тож змінила концепт дитячого фуршету.

А-ха-ха, точно. Тріль першосічневий завітав на совєтчіцу
Ща как дам• вчера в 11:15
Ответ дляПищалка
Если вдаваться в подробности, то вы ее ту нарезку вообще в гостях есть не будете. Давайте так, во всем должна быть мера и адекватность. Автор чрезмерно реагирует на детей.
Ms. Искренность• вчера в 11:16
Ответ дляВилосипедниця
Вже діти витерли))
Не стартуйте так))
А то що буде?)
Бараболька• вчера в 11:16
Ответ дляЕлектрохарчування
Між 3 і 11 років різниця суттєва. Ви ж обурюєтеся, що 3річка бере їжу руками з загальної тарілки чи своєю ложкою туди лізе ? Так а на що ви розраховували, це зовсім мала дитина. Логічно було таких малих саджати поруч з батьками, які можуть насипати і допомогти. І так, незрозуміло ваше ставлення: дорослим новорічний декор, а дітям ’і так сойдьот’?
А нащо трирічкам декор? Щоб нажувалися, побили і замастили їжею? Ялинки як декору недостатньо? Якби дорослі слідкували, то мабуть і причини садити дітей окремо не було б.
Бараболька• вчера в 11:18
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Дело не в отдельном столе, а в том, что родители должны были покормить своих детей , проследить за ними и отправить играть, а потом уже сесть за стол, ни в 3, ни в 5 лет дети сами не поедят нормально, они просто перевернут тот стол вверх дном
І що, батькам було важко?