Мудробаба• Изменено сегодня в 09:52

Як вам виглядає каблучка на руці?

Мені здається затонкувата для моєї руки. Чоловік подарував. Думаю можливо докупити ще одну просто тонку теж з білого золота без камінців і носити разом. Чи що робити?
Безпорадна Кроко• 1 час назад
А что это за кольцо,оно уже тут бродило до НГ,кольцо ужасное ,а пальцы как сосиски
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляЛастовиння
В ювеліра можна збільшить рощмір, розтягнуть
Что там тянуть,там ниточка ,может это медная проволока
Рву и мечу• 1 час назад
Ответ дляМудробаба
А що саме не так? Я ж не нарощую, свої покриваю. Форма? Я звикла до майстра, у неї все стерильно, одноразові пилочки, сухо жар, поруч знаходиться. Записи на два місяці вперед, реально
Вам подойдет овальная форма, такие квадраты не ок
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляДідова баба
Мне кажется или я это кольцо уже тут видела ?
Видели...,я тоже видела ,она создаёт темы одна ща одной
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляХочу барабульки
У вас пухкі пальці.
Ви ж якось наділи її.
Проьлемно одягати та знімати ?
Мені подобається дуже !!
Я про таке мрію 🤷‍♀️
Якраз тонке і хочу 👍
О чем там мечтать? Это кольцо может. Девочке лет 13 можно поносить
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляМудробаба
Дякую! Уже мінус 4
И это за сегодня?
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляОноВамнадо
Автор, красивое колечко, носите с удовольствием !))
Обыграть можно так
Не льстите,сто там обыгрывать,детское кольцо,кольцо просто ужасное,его и кольцом назвать страшно
Успокойся_Успокойся• 1 час назад
Да. Докупить. Моя сестра так и носит вместе- помолвочные кольцо и обручальное.
Хочу барабульки• 1 час назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Покажите девочек 13 лет с кольцами бриллиантами
Успокойся_Успокойся• 1 час назад
Ответ дляПиши-пропало
Она вся ужасная
Квочки писали, что приходчт сюда сбросить негатив.
Похоже, вы из тех, кто очень несчастлив в жизни, судя по комментариям
Ворожу на каві• 1 час назад
Нічого не докупати, воно в жодному випадку не буде нормально виглядати. Повернути також неможливо. Покладіть, нехай лежить, може комусь колись передаруєте.
Ируся-пуся• 1 час назад
Для взрослой женщины такое тощее колечко вообще ни о чем, я бы сказала и возвращала. У меня тонкие пальцы и то люблю кольца посолиднее, а это обнять и плакать. Автор, я желаю вам, чтобы ваши ручки украшали кольца, глядя на которые душа радуется
Молчавочка• 1 час назад
Ответ дляМудробаба
Дякую. Я вже в чата джіпіті питала. Йому все гармонійно 😂. Але за ще одне він не проти 🙂. Думаю, якщо не обміняють, докупити тонке рівне і разом носити
Спросите у джипити, входит ли золото в товар который подлежит возврату, обмену первые 2 недели. Если да. Пусть в инете поищет контакты организации по защите прав потребителей и план действий, если не возьмут. Я за грагицей так ноут проблемный возвращала. Они думали, я лох, начали расказывать за сервисный центр. Я им сказала, что пожалуюсь в организации по защите прав потребителей. Они сразу и спеца позвали, который ноут проверил и сказал, что все ок и мне легко поменяли на другой с доплатой.
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляХочу барабульки
Там такой бриллиант,как и кольцо ,она его уже выставляла здесь,давно...только я не пойму зачем эти темы создавать ,или от нечего делать
Коли мовчу- приємна жінка• 1 час назад
Ответ дляМудробаба
У мене не сардельки, то так з каблучкою виглядає
У вас рука не худая.
Синди Кроуфорд• 1 час назад
Ответ дляМудробаба
Так интересно жир распределен на руке …
Все буде• 58 минут назад
Автор, ви крута! Скільки дурних коментів, а ви адекватно реагуєте, у вас класний характер 👍 І чоловіку повезло з вами, боїтесь, що образиться, золота жінка. По темі, підіть в магазин де купував чоловік, з ним і спробуйте поміняти
Хочу барабульки• 58 минут назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Покажите ту тему где выставляли
Цвіпканя• 50 минут назад
Автор, чоловік старався. Дивують деякі коментарі, невже прям в усіх руки дитячі, невже в усіх вага 40 кг та мужчини дарують королівські брульянти розміром з волоський горіх? Автор, нормальна каблучка. Значить, саме ваш чоловік бачить, що вам буде гарно. Якщо вас щось турбує, то повертати, обмінювати, мабуть, він образиться. Бо сама каблучка гарна. Ваша ідея докупити другу каблучку (без камінця, в колір металу цієї) дуже гарна. Докупіть. Бачила, багато хто так носить. Плюс головне не сам подарунок, а від кого. Дехто і на шиї на ланцюжку носить, бо від дорогої людини. Дивіться, на фото, є різні варіанти. І вам також підійде.
Цвіпканя• 49 минут назад
Ответ дляМудробаба
Згодна. Зекономив. Може через діамант воно і дороге, але ну куди мені?
От цікаво, а вся ті, хто пише, що зекономив? Що їм подарували чоловіки? От правда, цікаво? Все ж жінки дуже дивні бувають.
ФФФФристайла• 48 минут назад
Ответ дляМудробаба
Капець. Буде лежати. Нащо було купувати без мене не розумію. Взагалі не ношу давно каблучок🙈
Та чому лежати? Носіть, вона гарненька, на кожен день, в очі не кидається, і від близької людини.
Сфотографуйте з іншого боку, не від себе а від нігтів.
ФФФФристайла• 46 минут назад
Ответ дляМудробаба
Самі не купуйте, попросіть чоловіка хай подарує до наступного свята. День святого Валентина, чи 8 березня. Та хоч на Водохреща))
woman Warrior• только что
АВтор.Без обид.
кольцо утонуло, как стринги в пухлой попе.
Сдайте и купите какой то другое.