Країна мрій• 01 января в 12:01
Зміна роботи, як?
Дівчата хелп! Не можу наважитися змінити роботу(
Все життя працюю на державній службі і тому маю великий страх навіть написати резюме кудись. Робота не влаштовує, бо немає визнання та й графік роботи, який не залежить від виробітку. Є відчуття, що переросла. Але й великий страх не отримувати того, що вже є. Будь ласка, стою на роздоріжжі, порадьте як себе пересилити і написати резюме.
Радостина• 01 января в 12:19
Ответ дляЛівий Локіть
Так вы ж не уволитесь автоматом при отправке резюме.
Теж не розумію цей момент. Від відправки резюме до звільнення величезний шлях
Країна мрій
• 01 января в 12:19
Ответ дляПригощаю кашею
Все есть. Нужно искать. Мы недавно взяли девочку на работу. Тоже меняла и боялась. Но искала онлайн так как ездит с мужем военным ближе к месту его службы. И у нас отличная работа, график и коллектив. Боялась, но сейчас рада, что переступила этот страх.
Дякую за підтримуючий пост!
Країна мрій
• 01 января в 12:20
Ответ дляТаракашечка
Ваш страх вполне понятен, может, где то и зеленее трава, но если не пробовать, об этом не узнаешь. Может, в отпуске походить куда-нибудь на пробные дни?
Дякую за пораду!
Аноним_• 01 января в 12:20
Ответ дляКраїна мрій
Я не боюся працювати, й так багато працюю. Але тут є відчуття незадоволеність.
Если Вы много работаете, то должны быть уверенной в себе в этом деле и не бояться общаться с работодателями итд.
Когда у человека есть опыт работы, умения и навыки, то проблемы быть вообще не должно. Просто определите для себя четко какую именно работу Вы ищите и идите к цели. Вы выбираете в первую очередь. Потом уже Вас. Просто не бойтесь.
Аленький носочек• 01 января в 12:20
Ответ дляКраїна мрій
Я вже написала. Страх саме надіслати й пригадати, щоб на новому місці не було гірше
Вам в лоба ніхто не дасть. Відправляйте потрошку
Країна мрій
• 01 января в 12:20
Ответ дляЛівий Локіть
Ось в принципі й не знаю як це відбувається!
Країна мрій
• 01 января в 12:21
Ответ дляАленький носочек
Ходіть на співбесіди і працюйте. Спочатку страшно, потім звикаєш, з´являється впевненість.
Якщо у вас хороша і затребувана спеціалізація, то пробуйте. Якщо аби щось на щось, та ще й місто маленьке, то продумайте, чи не залишитесь біля розбитого корита.
Ось це й є страх розбитого корита!
Але зараз наче й зарплата норм, але я сама дуже виснажена, що й зарплата не радує((
Аноним_• 01 января в 12:22
Ответ дляНе обижаюсь
Вам ск.років? Беріть приклад з мене. 20р на держслужбі. Графік прекрасний але зп в на кінець 24 р була 19 тис. Написала резюме. Через 2 міс подзвонили з однієї копмнанії. Зп запропонували в 3 р більше. Зп біла . Медстраховка, премії, подарунки на свята мені і дітям. Квитки в театр щомісяця.. Я розрахувалася за 2 дні. Вже рік пропрацювала. Задоволена дуже. добиратися мені зручно, за 30 хв я на місці. Мені 45. Все життя боялася. Мало того,тут я знайшла собі чоловіка, з яким почали жити разом. Я 10 р сама була. Все супер! Я досі не вірю, що мене взяли в таку круту компанію. І я не волрдію іноз мовами чи чимось видатним таким. В мене стабільний оклад і він незмінний.
Автор, вот Вам и пример! Оно примерно так и работает. У меня тоже был такой случай лично. Поэтому бояться не нужно.
Страх Вас просто останавливает. Страх для этого и страх. Уберите его и у Вас все получится.
Країна мрій
• 01 января в 12:22
Ответ дляБезникаЯ
Я розумію, просто зрівняйте всі за і проти. Подивіться ринок праці - на що саме ви міняєте. На держслужбі відчувається тиск, рамки. Сам собі не належиш. В компаніях більше свободи, але треба багато працювати
Щодо резюме - попросіть друзів/близьких вам допомогти .
Дякую вам за пораду!!!
неДодекаэдр• 01 января в 12:22
Напишу свій досвід. Працювала 20 років на одному місці, почалась війна і я вимушена шукати підробіток. Вже змінила 6місць. Кругом добре, де нас немає. Це важко все таки, але з кожним разом все легше і легше прощатися з тим, що тебе не влаштовує.
Аноним_• 01 января в 12:23
Ответ дляНе обижаюсь
А на старой работе Вас скорее всего обесценивали и рассказывали Вам какая Вы никакая. Поэтому и страх был что-то менять.
Аноним_• 01 января в 12:24
Ответ дляКраїна мрій
Супер! Ви велика молодчинка! Дякую вам за ваш досвід!
В мене 20 років стажу. Ви надсилали в певні компанії резюме чи розмістили на сайті?
Резюме нужно отправлять самой. Вот просматриваете вакансии и отправляете резюме на понравившиеся. Особенно если очень понравилась вакансия и Вы сомневаетесь дотягиваете ли. Вот именно туда и отправляете. Вас обязательно возьмут именно туда)))) личный опыт просто))
Країна мрій
• 01 января в 12:25
Ответ дляАноним_
Дякую за пораду! Так, страху співбесіди немає. Просто на данний час я все зростала, чогось досягла й тому не хочеться прогадати й знайти щось гірше(
неДодекаэдр• 01 января в 12:25
Ответ дляКраїна мрій
Ось це й є страх розбитого корита!
В мене таа було на останній роботі. Девіз 2025 року: гроші не головне. Я заробляла найбільше, за весь час роботи, але мене так морально вбили, що я не витримала.
Країна мрій
• 01 января в 12:25
Ответ дляАноним_
Дуже дякую за підтримку!!!
Аноним_• 01 января в 12:26
Ответ дляКраїна мрій
Просто не соглашайтесь на худшее. Ищите самое лучшее. Не бойтесь. Обязательно найдете!
Країна мрій
• 01 января в 12:26
Ответ длянеДодекаэдр
Бажаю вам знайти своє місце й отримувати задоволення!
неДодекаэдр• 01 января в 12:27
Ответ дляАноним_
Ну такой себе совет. Меня тоже взяли в такую компанию, но потом веревки вили и требовали все больше и больше. Я не выдержала.
БезникаЯ• 01 января в 12:28
Ответ дляКраїна мрій
Ось це й є страх розбитого корита!
Ви виснажена бо не вмієте ставити кордони і пріоритети . Працюєте за себе і «того товариша».
Думайте про себе! Це на кожній роботі так!
Країна мрій
• 01 января в 12:28
Ответ дляАноним_
Ні, зовсім не знецінювали. Просто немає визнання. Тобто мені робота й побільше, тому що бистріше і якісніше справляєшся ( зараз вже зрозуміла, що лох). А іншим плюшки, грамоти, премії й т.д. тому що ’свої’ й таких багато.
Країна мрій
• 01 января в 12:28
Ответ дляАноним_
Дякую величезне!!!!!
Однозначно• 01 января в 12:29
’графік роботи, який не залежить від виробітку’
Аж цікаво стало де і ким Ви працюєте?
Країна мрій
• 01 января в 12:29
Ответ длянеДодекаэдр
Ось 100%. Саме так я себе відчуваю зараз!
Аноним_• 01 января в 12:29
Ответ длянеДодекаэдр
Совет из личного опыта просто и из опыта знакомых. Берут именно туда, куда больше всего боятся что недотянут. Главное уверенность в себе. Ну и умения какие-то.
Вообще работодатель всегда смотрит на самого человека. Если человек нравится, то его берут. Это зависит не только от профессиональных качеств, но и от личных.
Я однажды как профи немного не дотягивала, но рискнула. Меня взяли, научили всему быстро. Заморочились со мной. Но работаем, все отлично.
Рада что рискнула.
Країна мрій
• 01 января в 12:30
Ответ дляАноним_
Дуже дякую! Ви додаєте впевненості!!!
Аноним_• 01 января в 12:33
Ответ дляКраїна мрій
Это понятно. Кто везет на том и едут.
И не показывайте на новой работе что согласны делать абсолютно все что скажут. Потому что потом с Вас не слезут.
Личные границы должны быть.
Главный совет, не бойтесь быть собой. Начальство это очень ценит. Адекватное начальство. И никогда надолго не задерживайтесь у неадекватов. Не теряйте время. Ищите всегда лучшее для себя. Главное, уверенно.
Ключ ко всему Ваша уверенность. В любом деле.
Личные границы должны быть.
Сегодня я не я• 01 января в 12:30
Чим довше працюєте, тим важче буде наважитись міняти. Спочатку складіть резюме. Потім наважтесь кудись відправити. Заспокоюйте себе думкою, що робота у вас є, тому ви нічого не втрачаєте. І так крок за кроком. Щасти!
Країна мрій
• 01 января в 12:31
Ответ дляБезникаЯ
То це себе потрібно змінювати? А тут терпіти?
Країна мрій
• 01 января в 12:32
Ответ дляОднозначно
Аж цікаво стало де і ким Ви працюєте?
Графік у держслужбовців однаковий з 8 до 17, або з 9 до 18. І не залежить, як швидко ти працюєш.
Країна мрій
• 01 января в 12:33
Ответ дляАноним_
Рада что рискнула.
Супер! Дякую за підтримку й ваш досвід!