Країна мрій• 01 января в 12:01
Зміна роботи, як?
Дівчата хелп! Не можу наважитися змінити роботу(
Все життя працюю на державній службі і тому маю великий страх навіть написати резюме кудись. Робота не влаштовує, бо немає визнання та й графік роботи, який не залежить від виробітку. Є відчуття, що переросла. Але й великий страх не отримувати того, що вже є. Будь ласка, стою на роздоріжжі, порадьте як себе пересилити і написати резюме.
Не обижаюсь• 01 января в 18:48
Ответ дляПуГоФФка
На державній службі?
Так. І це небагато. Ряд держслужбовців отримує від 50 і вище. Київ.
Не обижаюсь• 01 января в 18:49
Ответ дляНуКаНаКа
не згодна. я легко собі можу уявити, що людина працювала в сертифікації, в податковій, на митниці, в ДАІ, та де завгодно. а в міжнародній компанії теж є функції, яким треба спілкуватися з сертифікацією, податковою, митницею і т.д. і треба людина, яка в цьому розбирається зсередини, всю кухню знає.
В мене не міжнародна. Укр.компанія.
Не обижаюсь• 01 января в 18:51
Ответ дляКраїна мрій
Супер! Ви велика молодчинка! Дякую вам за ваш досвід!
В мене 20 років стажу. Ви надсилали в певні компанії резюме чи розмістили на сайті?
Ні. Мене знайшли самі. Не надсилайте, а розміщуйте свє резюме. Мене знайшли самі. Цієї вакансії не було на вопк чи робоиа юа. Ейчар подзвонив і запроосив на саівбесіду. Після того як я підійшоа озвучили зп. Якби ця вакансія висіла з зп то там би було сотні резюме. Ейчари самі шукають
Не обижаюсь• 01 января в 18:54
Ответ дляАноним_
Резюме нужно отправлять самой. Вот просматриваете вакансии и отправляете резюме на понравившиеся. Особенно если очень понравилась вакансия и Вы сомневаетесь дотягиваете ли. Вот именно туда и отправляете. Вас обязательно возьмут именно туда)))) личный опыт просто))
Це неправда. Ви бачили що виставляють? Херню з зп 30 тис. Мене знайшли самі. На сьогодні,я маю зп 64 тис.+ купа плбшок. Ейчари заоаз самі вибирають
Завтра не пью• 01 января в 19:59
Ответ дляНе обижаюсь
А ким працюєте, якщо не секрет?
МаксХмара• 01 января в 20:14
Ответ дляКраїна мрій
Ось тому й питаю. Я наче й взагалі на співбесідах не була. Резюме написати написала, але не можу відправити. Боюсь наче втратити те, що маю.
А чем вы рискуете, если отправите резюме? Не факт, что вам вообще позвоният, не факт, если позовут на собеседование, что выберут вас, а если выберут вас, а вы передумаете, вас насильно туда идти никто не заставит. Сейчас работадатели в более выгодных условиях, им пачками приходят резюме, они могут перебирать, но тем не менее, не только вас выбирают, но и вы выбираете. Имея работу, вы можете искать новую спокойно,а не ломиться лишь бы куда, потому что завтра денег на жизнь не будет. Отправка резюме вас ни к чему не обязывает, так что вперёд.
МаксХмара• 01 января в 20:23
Ответ дляНе обижаюсь
Меня находили, но в итоге не взяли, да ещё на зарплату ниже чем моя. Я пошла на собеседование, потому что если прошла бы, попыталась бы уговорить их на совместительство. Резюме висит давно, звонили два раза, второй раз предложили зарплату как у меня, но работы больше в два раза, и это только на собеседование звали, не факт, что взяли бы, я сама отказалась. Но я не в бюджете, если в бюджете зарплата была бы 15 тысяч, то те вакансии для меня были бы счастьем. Пока писала, вспомнила, звонили ещё раз, сказали что берут, согласны на совместительство, обещали позвонить, обговорить детали и пропали. Так что от резюме не всегда толк есть, но если его опубликовать на сайтах поиска работы, хуже не будет конечно.
Карма хамелеона• 01 января в 21:21
Ответ дляКраїна мрій
Ні, зовсім не знецінювали. Просто немає визнання. Тобто мені робота й побільше, тому що бистріше і якісніше справляєшся ( зараз вже зрозуміла, що лох). А іншим плюшки, грамоти, премії й т.д. тому що ’свої’ й таких багато.
Як у мене. Мені робота, бо чужа, а вони свої. Чужа я вже 8 років їм.
Не обижаюсь• 02 января в 00:07
Ответ дляАноним_
А на старой работе Вас скорее всего обесценивали и рассказывали Вам какая Вы никакая. Поэтому и страх был что-то менять.
Нет. Никто мне ничего не рассказывал. Меня ценили. И очень расстроились когда сказали, что я ухожу. Но я принимаю теперь ценность толтко в зп а не в соовах.
Не обижаюсь• 02 января в 00:13
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це ж треба таке! Людину, яка мала одне місце роботи за два десятиріччя і тільки горизонтальну карʼєру, певний неширокий спектр здібностей та щоденного інструментарію і дуже специфічний досвід їх застосування, з першої співбесіди беруть на 60к+соцпакет.
Шарль Перо та брати Грім нервово курять в кутку.
А ви не заздріть. Бо таке є. Просто треба опинитися в потпібний час в потрібному місці. На все своє щастя))) це те сасе, яктут знеціюють розведених. А як ще мають дітейто взагалі. А я знайшла чоловіка, маючи 2 дітей. І мені 45 років. На нрвий рік зробив пропозицію. Фантастика? Так. Бо я вже й не сподівалася мати сім´ю. Прекрасний чоловік. Усім забезпечений. Має зп у 2 р більшу від моєї. Протаке можна було лише мріяти.
До речі, моя напарниця пішла з держслужби через 3 міс. Правда теж на держслужбу..але в таке місце...де напевно лиш по блату беруть. Закинула резюме і їй подзвонили. В неї зп вища від моєї))) ось таке буває.а їй 50. Не треба боятися щось змінювати. І до речі вона теж має стажу на одній роботі 27 років. По суті просиділа на одному місці все життя.
Не їм після шостої• 02 января в 10:34
Ответ дляНе обижаюсь
Я вірю,що бувають такі щасливі співпадіння,звісно таких випадків менше,але вони є.
Сама буду знов намагатися в цьому році звільнятися з ненависної роботи,нову не шукаю,та й в нашому місті маленькому особливо нічого немає,то ж тільки ЦЗ світить,але я наскільки вимотана цією роботою,що й цьому буду рада.