Невгамовна• 01 января в 14:35

Чи обов´язково підтверджувати диплом, якщо

не планую працювати за освітою? Зараз маю всі перекладені документи, хотіла подавати на підтвердження. Оплачує джобцентр. Але тепер розумію, що не має такого бажання працювати тут за освітою. Я вже створювала тут теми. Я вихователь. Мова В2. Але розумію, що мого рівня не достатньо для роботи з дітьми, хіба що дуже малими. Та і з пошуком роботи проблематично.
Взагалі, за цей час багато зроблено. Мова. Діти у гімназіях ( теж на дітей час потрібен). Після В2 мене направили до коуча ( німця). Він мені постійно наголошував, що без достатньої мови я нормальну роботу тут не знайду. Шукав мені роботу у маркетах ( але й там відмовляли). Хоча я знаю, що ті українки, які потрапляли до російськомовних коучів ( з Болгарії, Молдови, Латвії), тим знаходили роботу у кафе, допомагали з аусбільдунгом. А я наче топчуть на місці. Була один місяць у садку як соц.працівник. Мені давали тільки прибирання. Коли співробітники дізнавались, що я вихователь теж, то були не дуже дружелюбні. Короче, щось я вже так втомилась вад цього постійного пошуку і постійної боротьби за місце під сонцем, що готова йти на прибирання. Але от думаю, якщо джобцентр заплатить за підтвердження диплому, то може все ж зробити.
НеВРотик• 01 января в 14:38
Якщо плануєте з часом перехід на робочий §§, то визнання допоможе
Кинг-Конгша• 01 января в 14:38
Сделайте, вам это ничего не стоит. А язык подтянется. Begleitung на продлёнку не рассматривали? Туда берут без языка.э, вернее без прям высокого знания языка А если возраст позволяют, то можно пойти на Ausbildung воспитателем.
ХтоЯкщоНеЯ• 01 января в 14:39
Я б на вашем месте подтвердила и на его снове поступила в магистратуру. не на клубнике и уборках же все время жить.
Морковку дай• 01 января в 14:39
Это не будет вам мешать найти неквалифицированную работу?
автор Невгамовна • 01 января в 14:39
Ответ дляКинг-Конгша
Мені 42. За бегляйтунг я тут писала, мені відмовили.
Редиска Я• 01 января в 14:40
Как раз все мои знакомые с ВО и опытом, хорошо устроились по специальности, именно через коучей немцев. Банк, бухгалтерская фирма, химическое производство - всех взяли с В1.
автор Невгамовна • 01 января в 14:40
Куди дуже охоче направляють на аусбільдунг, так це на пфлеге. Це з моїх знайомих.
автор Невгамовна • 01 января в 14:41
Ответ дляРедиска Я
Я вам не вірю. Якби я з цим не зіштовхнулася, ще б повірила. Та ще й з В1.
Редиска Я• 01 января в 14:43
Ответ дляНевгамовна
.
Редиска Я• 01 января в 14:42
Ответ дляНевгамовна
А мне не надо Ваше ’верю-не верю’. Значит, Вы не умеете коммуницировать с людьми.
ОдинРазНадетое• 01 января в 14:44
Я буду делать подтверждение, а там видно будет, я только в1 сдала. С их любовью к бумагам, пусть будет.
Анонимушка• 01 января в 14:44
Ответ дляНевгамовна
В бетроюнгах грудншуле нашого міста дуже багато українців, нааіть без профільної освіти і мови, деякі взагалі рівент А 2 мають. Диплом все ж таки б підтверджувала, якби мала плани залишатися і переходити на параграф, бо з підтвердженою освітою і без неї дають різні параграфи
Анонимушка• 01 января в 14:47
Ответ дляНевгамовна
У мене теж є такі приклади, навіть без закінченого В 1 були Штоєрканцляй та хім виробництво також, але там скоріше всього через знайомих
Потринділиця• 01 января в 14:47
Ответ дляРедиска Я
Так, теж звернула увагу. У нас була жіночка на курсах, з величезним досвідом у банку, її коуч майже за руку привів до банку, її взяли туди. А ми ходили до польки коуча, то таке. Щось розповіла під ніс, пробубніла тай таке.
Сегодня я не я• 01 января в 14:53
нема сенсу
интайм_не_предлагать• 01 января в 14:55
Який рівень мови ? А2 чи В2 ?
В якій сфері шукали роботу ?
автор Невгамовна • 01 января в 14:56
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Який рівень мови ? А2 чи В2 ?
В якій сфері шукали роботу ?
В2. Я ж написала.
Шукала у садку. Ну як шукала, розіслала резюме. Та коли ходила до коуча, він шукав у маркетах, але там теж не брали.
автор Невгамовна • 01 января в 14:58
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Який рівень мови ? А2 чи В2 ?
В якій сфері шукали роботу ?
Всі ті, хто має А2, вони двох слів зв´язати не можуть. Не розуміють співбесідника.
Це серед моїх знайомих.
интайм_не_предлагать• 01 января в 15:00
Ответ дляНевгамовна
В2. Я ж написала.
З Вашого тексту не все зрозуміло. І ніхто на співбесіду не запросив ? Чому в магазин не беруть ?
автор Невгамовна • 01 января в 15:01
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Запросили на співбесіду як шульбегляйтунг. Але на роботу не взяли.
Ніхто не пояснює причину відмови.
интайм_не_предлагать• 01 января в 15:02
Підтвердити диплом навряд , але спробувати можна. Потрібно ще навчатись далі .
интайм_не_предлагать• 01 января в 15:03
Ответ дляНевгамовна
Ніхто не пояснює причину відмови.
Далі розсилати резюме
АяВсёЗнаю• 01 января в 15:05
На подтверждение лучше подать, пока Вы на джобцентре. А вдруг пригодится.
Воспитателем даже с подтвержденным дипломом Вы все равно работать не сможете.
Просите вайтербильдунг на помошника воспитателя или присмотр за детьми. Моей знакомой (учитель младших классов) в ноябре дали.
А вообще, как мне все говорят, ищите знакомых, которые помогут с поиском работы.
У меня подтвержденный диплом (магистр) и язык С1, даже на собеседование не приглашают. Городок маленький, работы мало.
автор Невгамовна • 01 января в 15:07
Мені дуже дивно читати тут, як чиїсь знайому влаштовуються з В1 штоєрпрацівниками, чи ще десь у офісі чи банку. Податкова система тут зовсім інша, ніж в Україні. Щоб довчитись, треба дуже добре володіти мовою.
Це хіба що через гарних знайомих.
АгатаХристя• 01 января в 15:11
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Моя знакомая работает в детсаду воспитателем, и спрыгнула с джобцентра. Но она любит детей, возиться с ними, да и воспитателей в Германии вечно не хватает. Она когда-то работала в Украине в детском саду, потом была офисная работа по второму высшему, но в Германии ей оказалось проще пойти по этому пути и стать опять педагогом.
автор Невгамовна • 01 января в 15:13
Ответ дляАяВсёЗнаю
А хто ви за спеціальністю?
У мене теж маленьке містечко.
У мене знайома з Латвії, заміжня за німцем, тут вже 14 років. Тільки рік тому знайшла роботу. У неї також є знайомі німці. Так казала, що і вони не охоче допомагають з роботою, навіть маючи таку можливість.
Взагалі, я дуже розчарувалась. Моя знайома ( їй десь 48 років). В Україні працювала бухгалтером в якомусь дослідницькому інституті. В2 не здала. Хотіла піти на якісь бухгалтерські курси, їй не дали. Вона плюнула і пішла у прибирання. Працює у будинку пристарілих. Каже, що задоволена. Ось і я вже на таке готова погодитись.
АгатаХристя• 01 января в 15:15
Ответ дляНевгамовна
А хто ви за спеціальністю?
У мене теж маленьке містечко.
На уборки Вы всегда успеете. Пробуйте пробиться выше.
интайм_не_предлагать• 01 января в 15:16
Ответ дляНевгамовна
А хто ви за спеціальністю?
У мене теж маленьке містечко.
14 років і тільки знайшла роботу ? Ну може не потрібно їй було . Як на мене роботи як грязі , було б бажання
автор Невгамовна • 01 января в 15:17
Ответ дляАгатаХристя
Так кажуть і ті, хто має А2), що на прибирання вони завжди вспіють.
А я вже настільки втомилась від пошуку роботи...
АгатаХристя• 01 января в 15:19
Ответ дляНевгамовна
Я 21.01 иду на очередной термин насчет оплаты джобцентром бух.курсов.
Мне 52, если что. И у меня В2.