Нервогенератор• вчера в 20:09
Свекрови 66 лет, всю жизнь был идеальный слух, но
Сейчас слышит только очень громко.
В чем может быть причина?
Ламборджини• вчера в 20:15
У знайомої ускладнення після ковіду. Вона навіть це не помічала, аж поки сестра не приїхала. Пішли вони до лікаря, а там вже незворотні зміни з одним вухом. Зараз носить слуховий апарат.
Ще, у моєї малої на фоні застуди збільшились аденоїди, було запалення перетинки, вона навіть лопнула. Мала на вухо нічого не чула. З часом слух повернувся.