Вітаю всіх зі святом!
Одразу скажу препарат рецептурний, але часто достатньо фото.
Є в Кривому Розі в аптеці 911 по вул. Вечерньокутська 54 в
Це життево необхідний препарат, вони не відсилають поштою якщо купляти через додаток. Але в моєму місті немає нажаль ні в одної аптеці.
Ще є в Миколаїві, Херсоні, Люботіні та Нікополі, адреси ще не дивилась. Дівчата, я віддячу
Janeke_in_UA• 01 января в 22:22
Какой препарат? В прифронтовых обычно нет проблем и продают все, кроме иньекционных опиоидов
Janeke_in_UA• 01 января в 22:52
Ответ дляЛенаЛенок
Вы внимательно читали? В городе, где живет автор, нет этого препарата в наличии
Внимательно, что автор ищет кто купит