КинДза• 01 января в 23:22

Зробила Кт зубів з описом у планмеці- запальних процесів немає. А стоматолог

каже що є запалення у 2-х зубах
І мол вони старі вже давайте видаляти
Я йому дала опис зубів , де чітко написано що запалення немає
Він хоче зробити міст із коронок, щоб там де вирае зуб в мене будп коронка просто вісіти в повітрі
Най хоч раз• 01 января в 23:37
Я б змінила стоматолога, цей маніяк якийсь. Замість лікування і, в крайньому випадку, штифта, городити мости на рівному місці. Зуб, йому бач, старий, наче ми акули і в нас зуби ростуть молоді і кльові все життя.
Украиночка• 01 января в 23:38
Як це старі зуби? Вони не можуть бути старші за вас. Це точно стоматолог?
Невгамовна шахиня• 02 января в 00:18
Ну смотрите по своим ощущениям. У меня часто воспалялась десна над двумя зубами верхними, смотрела в зеркало, вроде большие дентальные карманы, думала пародонтоз уже.( А стоматолог сказала, что контактный кариес и помогло лечение, а так как зуб был уже без нервов, давала о себе знать десна. Сходите тоже к нескольким врачам и к пародонтологу. Потом сделаете выводы. Стоматологию лучше выбирать.
Невгамовна шахиня• 02 января в 00:20
И ещё брекеты и импланты, капы для них основной способ заработка. Чистки и кариес то так, для просвета.