сказочное_Бали• 02 января в 08:31

Хто пише що продажів нема, готова пояснити.

Принаймні про себе.
От я хочу купити пуховик. Повикладали тих пуховиків…море. Я шукаю лише білий/молочний, шампань, жемчуг. Тобто світле, однакове мені там рябить вже в очах.
Всі пурвики - сфоткані просто - висять або лежать.
Не знаю як у кого із уявою, - а мені незрозуміло як він на людині, як сидить, докуда він, приталений чи широкий. І я кожного прошу - можна фото на фігурі? Хтось надішле через пару днів, хтось каже я переїзджаю, незручно фоткать,хтось - що товар «у мами», далеко; хтось мовчить; хтось скине фото, але «себе» в поховику, тобто у гарній фотогінічній позі, із сумкою і шарфом на 2/3 пуховіка, боком і за людиною, хто ще фігурує на фото , із коментарем «знайшла тільки таку» (ну а мені і там виріб не видно. Але вже не наполягаю)
Вот так🤷‍♀️
Дон Пэдро• 02 января в 10:08
Ответ дляMs. Откровенность
Не продам Вам - продам іншому.
Не переймайтеся.
Это выглядело бы круто, если б не 100500 тем про нетпрадаш
Ms. Откровенность• 02 января в 10:10
Ответ дляДон Пэдро
Ну може у когось і ’нетпрадаш’. А у когось є)
Таракашечка• 02 января в 10:11
Ответ дляДон Пэдро
Пишете правду, что комбез два года валялся
Человек будет знать что старье и возможно, нитки уже спрели
Навіщо мені щось таким щось відповідати? В ігнор. Хай хворі на голову шукають без гнилих ниток бушку.
Играю у края• 02 января в 10:11
Ответ длясказочное_Бали
Повезло
Уява гарна чи фото гарні були одразу, зрозумілі
никогда не прошу,зачем
Чупа-чупс• 02 января в 10:11
Ответ дляДон Пэдро
Сразу видно, картинку лепил продавец сидя среди гор своего хлама и рыдая
Можете часть своего хлама подарить автору, оплатив доставку. Потом оплатить возврат. И все это радостно улыбаясь
Дон Пэдро• 02 января в 10:11
Ответ дляMs. Откровенность
Конечно есть. У тех, кто нормальные фото делает и сразу идёт на контакт)
Скокмоно - стокнуно• 02 января в 10:11
Ответ длясказочное_Бали
фото
Вы рассчитывали, что для бу пуховик вотосессию устроят?
Дон Пэдро• 02 января в 10:12
Ответ дляТаракашечка
Автор, видите КЕМ покупателей считают? Вам ещё надо тот хлам покупать?
Чупа-чупс• 02 января в 10:12
Ответ длясказочное_Бали
Ну от як раз щоб запобігти катання товару туди сюди: РОЗДИВИТИСЯ ПОВНОЦІННО. Не видно що Ви тямите тему. Показали і продали. А не цвну тут набиваєте. Продавців тьма. Знайдеться і такий хто сраку підніме, надягне, і покаже, і продасть
А що ж ви досі не знайшли такого?
Дон Пэдро• 02 января в 10:13
Ответ дляЧупа-чупс
Я не барыжу обновками(

Поэтому никак
Играю у края• 02 января в 10:13
Ответ длясказочное_Бали
Оце гарний?
Кращого не знайшла
Переливчатий, білий із золотим переливом.
нет , старомодный очень , и линия плеча фиииииии
Ms. Откровенность• 02 января в 10:13
Ответ дляДон Пэдро
Звісно! У мене купа фото, детальний опис і заміри. Завжди йду на контакт з потенційним покупцем. Але фото ’на тілі’ не роблю)
Дон Пэдро• 02 января в 10:14
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Прикол в том, что если придёт например пуховик с оборданым пузом, и автор здесь создаст тему
То сразу будут коменты- а почему норм фото не просили)
Таракашечка• 02 января в 10:15
Ответ дляДон Пэдро
Ну ті хто гнилі нитки вишукує на дитячому бу, з якого виросла дитина, як до них відноситись? Ті хто хоче купити по ціні бу нову річ без слідів носки, не мої кліенти. Мої діти носять речі, не літають. Ціна не як за нову, а аби хтось взяв. Кому треба беруть.
Та_все_ок_будет• 02 января в 10:15
Ответ длясказочное_Бали
А він гарний?
Обычный.
Незнакомлюся• 02 января в 10:15
Ответ дляСадова гойдалка
Я на шафі орієнтуюсь на заміри, знаючи свої ОГ, довжину вироба і склад тканини, вибираю речі і жодного разу не прогадала
Причому заміри, якщо автору потрібно побачити модель?
Дон Пэдро• 02 января в 10:16
Ответ дляТаракашечка
А вы правду пишете или для покупателей сюрприииз?)
Скокмоно - стокнуно• 02 января в 10:17
Ответ дляДон Пэдро
А для ободранного пуза нужны ыото на ком-то? Когда просто лежит не понятно состояние пуза?

Обычно будут комментарии, почему не лох-доставка? Она решает эту проблему
Дон Пэдро• 02 января в 10:18
А помните одно время был тренд: купить в секе, и после два года носки ребенком писать ’после одного ребенка’?
Дон Пэдро• 02 января в 10:18
Ответ дляСкокмоно - стокнуно

Особенно хитролобые делают фото ДО носки
И такое здесь было, ага)
Играю у края• 02 января в 10:18
Ответ длясказочное_Бали
Много лет продажами, сейчас не в Украине уже открыла-нет ,я не делаю доп опций
Та_все_ок_будет• 02 января в 10:22
Ответ дляДон Пэдро
Они мокрой тряпкой поелозили по полу и ’он чистый’))
А надо стерилизовать паром ради вашей бу шмотки или что?) Вы бу вещи не стираете перед тем, как надеть? В секонде небось ковыряетесь в мусоре и вам ок, а тут видите ли пол неправильно очистили. Если что, я бу не продаю из-за таких как вы, а выношу на мусорку, нервы дороже и не покупаю никогда.
Скокмоно - стокнуно• 02 января в 10:19
Ответ дляДон Пэдро
И такое здесь было, ага)
лох-доставка. Она решает и эту проблему
Чесно брешу• 02 января в 10:21
Нізащо ніяких фото - не висить не лежить не стоїть не вдіто/знято може воно вдіто на три светри, тільки мацати - кругом обман. Взагалі не розумію як можна купляти одежу он-лайн якесь непереборне збочення, ну ще так-сяк спортивне взуття можливо і те далеко не все - якійсь економ-варіант з Тему якщо не підійде то можна пережити.

Зараз купа неякісних підробних матеріалів поки не помацаешь не зрозумієшь що воно таке флі-нефліс. та ще шиють так вбого по кривих спрощених лекалах що як воно сяде а може і ні велике питання
Дон Пэдро• 02 января в 10:21
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
лох-доставка. Она решает и эту проблему
Многие не отсылают
Та_все_ок_будет• 02 января в 10:21
Ответ длясказочное_Бали
фото
И тут понятно, пуховик тонкий, прямой, это скорее осенний вариант.
Дон Пэдро• 02 января в 10:22
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ну, для многих анриал - вещи на полу.
Поэтому бу лучше и не покупать, ибо у продавца свои в голове зернушки

А в секе оно хоть дезинфекцию проходит
Дон Пэдро• 02 января в 10:24
Ответ длясказочное_Бали
Посмотрите на тему. Я там куртку за 800 грн присмотрела. Фасон модный. Фото на полу нет) отзывы норм

Какой то продавец, со слезами на глазах, поставил синюю тетку.
Таракашечка• 02 января в 10:24
Ответ дляДон Пэдро
В об`явах фото речі і всіх недоліків. Зараз 0 об`яв. Все що виставила забрали, або вже роздала.
Восени чистку речей чоловіка робила. То поки до смітника донесла речі 2 партії, 1 партію хтось розвісив на сітчаному паркані поряд із смітником. Коли принесла 3 партію із старим взуттям що тільки викинути, на паркані залишилось 2 речі. Поки в магазин сходила під парканом нічого вже не було. 5 великих пакетів речей розібрали за 20 хвилин.
Скокмоно - стокнуно• 02 января в 10:26
Ответ дляДон Пэдро
Многие не отсылают
Вас заставляют у них покупать?