Королева Сарказма• 02 января в 09:54
Розацеа
Порадьте, будь ласка, що вам дієве при розацеа. В мене червоніють щоки, підборідок після алкоголю, коли жарко, може відчуватися свербіж, наче хтось дрібненький там лазить
ЛижТолько• 02 января в 10:47
при розацеа / реакція на алко - тут може просто у вас алергія на алкоголь таким чином, не обов´язково розацеа..а так то дивіться в сторону ’червоних’ лінійок - то все для розацеа ну й звісно індивідуально, комусь один засіб добре, комусь інший - й всі ваші тригери заборонено/вони є провокаторами при розацеа - алко/сауна чи будь що де жарко і т.д./гостре, щось з ліків - мені виписували розамет, й при сильному свербіжі - антигістамінне приймала, ніксар наприклад