Перловая Кашка• 02 января в 09:59
Герпес хостер. Лікування Вальтрексом
Хто проходив лакування. Мені призначили на 7 днів по 2 таблетки тричі на день.
Сьогодні шостий день. Пляма ще не пройшла, але потемніла.
Лікар каже припиняти лікування. Як у вас було?
Кицюююня• 02 января в 10:23
А какой диагноз? Он разные заболевания вызывает и высыпания тоже разного размера и в разных местах. Иногда противовирусные полгода пить нмдо
Идууу--уууу блин• 02 января в 13:52
Треба 7 днів приймати, 1000 мг×3 р, що це за лікар?. Так він і не пройде швидко, візьметься корочкою і потім пройде.
Перловая Кашка
• 02 января в 14:38
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я не правильно написала. Сьогодні 7 день. Сказав 7 днів і досить
Идууу--уууу блин• 02 января в 17:01
Ответ дляПерловая Кашка
Так, 7 днів курс. А ше мені після цього призначали протефлазид, 3 місяці
Перловая Кашка
• 02 января в 17:28
Ответ дляИдууу--уууу блин
Одразу після Вальтрекс чи була перерва?