Хочу в БАНю• вчера в 13:50

Не можу знайти вихід

Так втомилася, немає сил.
Здається все проти мене. Наче й все добре, а дихати важко!
Кругом завали, а руки не піднімаються щось робити. Постійне невдоволення ц якісь депресняк. Не знаю що робити й як себе витягувати. Порадьте щось дієве! Бо сходжу з розуму..
автор Хочу в БАНю • вчера в 14:07
Ответ дляПасти Ла
Зараз у більшості так. Я не виключення.
Тримаймося!
Тоска в носках• вчера в 14:07
Ответ дляХочу в БАНю
Ні, часу немає(
На что? Пакет до мусорки донести? Вы уже на форуме 16 мин потратили.
сказочное_Бали• вчера в 14:08
Ответ дляХочу в БАНю
Бардак в домі, наче й прибираєш, а все одно те саме. Купа стирки, глажки. Речей довкола. Починаю прибирати й сили втрачаю((
А что вы там зимой гладите?
Ну, ладно летом платье, футболку И тд. А зимой нафига? Сами себе работу создаете и упахиваетесь
Щедрик• вчера в 14:09
Ответ дляХочу в БАНю
А би так, то не зверталася би за допомогою. По життю оптиміст, завжди можу підтримати, а тут просто нічого не хочу. Дійшло до того, що розумом розумію, що добре, що є друзі, а сил немає зустрітися, просто бажання плакати. Вони кличуть, а я наче на ступорі, нічого не можу й не хочу((
перевірте щитовидну
svetolino• вчера в 14:09
Ответ дляХочу в БАНю
Дуже вам дякую!
Навіть якщо схуднете, то ці речі вже в більшості морально втомлені😩. Перебирати і виносити , лишати тільки те что подобається.(То будете виносити згодом) Розбирати по одній полиці в день ,чи в тиждень. Зробити відпочинок: поїхати / сходити куди небудь. Готувати прості страви, можливо не кожен день, А більші порції. Сил! Здоров´я! Чоловіку і дітям потрібна здорова ,усміхнена мати і дружина.
Эт вернячОк• вчера в 14:09
Ответ дляХочу в БАНю
Так, є таке. Не знаю, що робити
І я не знаю, теж таке маю. Хочу якогось позитиву, а його немає.
автор Хочу в БАНю • вчера в 14:11
Ответ дляsvetolino
Дуже вам дякую! Все вірно ви написали!
Аноним_1859• вчера в 14:11
Ответ дляХочу в БАНю
Ні, часу немає(
Брехня
Жерица ночи• вчера в 14:15
Думала реальные проблемы у человека))
автор Хочу в БАНю • вчера в 14:51
Ответ дляЖерица ночи
Думала реальные проблемы у человека))
Навіть не знаю, що сказати. Коли були реальні проблеми, то збиралася й вирішувала. А зараз не можу.
Прибираю щодня• вчера в 15:08
Ответ дляХочу в БАНю
Идите гулять желательно с приятным для вас человеком, свежий воздух физактивность осень помогают, у меня была гипотеза чем больше двигаюсь тем больше сил есть на следующей день,
Прибираю щодня• вчера в 15:08
Ответ дляХочу в БАНю
Стан, коли прокидаєшся вранці, а вже втомлений((
А сколько вам лет?