Умничка-помощничка• 02 января в 15:57
Куда бы вы потратили миллион гривен?
Допустим вы выиграли в лотерею, на что бы потратили
Підмітайло• 02 января в 16:51
Ответ дляКумася
Всего 280 к доложить
Я - лошара🤣
сижу на работе затурканная- в нулях ошиблась, решила, что миллион- это 250 000. Ааааа, прикол! Пора домой ехать, отдыхать.
Грибной_Дождик• 02 января в 17:01
Ответ дляКошка Мурка
Фоп безкоштовно можна відкрити
У мене немає зайвих грошей на старт щоб хоч три місяці півроку було чим робити платежі поки наберу клієнтуру. А цей мільйон був би підстраховкою))
Грибной_Дождик• 02 января в 17:02
Ответ дляА я нівроку
забудьте про эту глупую идею,просто от души
Дякую. Я головбух тому розумію в що хочу влізти)) але давно ця ідея в голові крутиться
Рву и мечу• 02 января в 17:17
Ответ дляСанта Барбара
Технологом на большом, современном производстве.
В каком банке у вас облигации?
Тану на сонці• 02 января в 17:19
Ответ дляfrom Ukraine
Який смарт, у нас в місті можна хорошу двушку купити.
А шо за місто?
Тану на сонці• 02 января в 17:20
Ответ дляfrom Ukraine
Харків.
Аа ну хіба шо...якщо не настане доля сьогоднішніх поверхівок
from Ukraine• 02 января в 17:21
Ответ дляТану на сонці
Я тут орендую з 2014. З радістю б не орендувала, а жила у власному житлі.
Санта Барбара• 02 января в 17:27
Ответ дляРву и мечу
В каком банке у вас облигации?
Sens, Raiffeisen, Mono
Апофиозная• 02 января в 17:37
Ответ дляСанта Барбара
Sens, Raiffeisen, Mono
За приват что- то слышали? Можно там покупать?
from Ukraine• 02 января в 17:40
Ответ дляТану на сонці
І мені цікаво чому про Київ не пишете ’а, ну хіба шо’. Київ наразі бомблять сильніше.
Тану на сонці• 02 января в 17:44
Ответ дляfrom Ukraine
Бо в Києві нема таких цін.
Кошка Мурка• 02 января в 18:03
Ответ дляГрибной_Дождик
А навіщо його на валюту міняти тоді?)
Кошка Мурка• 02 января в 18:03
Ответ дляГрибной_Дождик
Не слухайте таких порад.
Санта Барбара• 02 января в 18:23
Ответ дляАпофиозная
Только что посмотрела,есть Но у них. пишет что до 5.01 что то там не полностью работает по функционалу. Купить можно вроде как и сейчас.
Я честно не особо знаю,потому что в основном в Сенсе беру. Думаю в Привате все то же.
Витратила на лікування сестри в Добробуті бо в 5-й клінічній вона просто вже помирала. Приїхала в Україну та їздила до неї щодня. Вже йде на поправку, в травні нова операція.
Коли питання стосується життя - ти вже не думаєш куди краще їх інвестувати або що придбати для комфорту.
Грибной_Дождик• 02 января в 23:02
Ответ дляКошка Мурка
А навіщо його на валюту міняти тоді?)
Бо мені не всі одразу знадобляться. Можна 800 тис поміняти і 200 лишити гривнями на старт. А далі думаю курс не стоятиме на місці
Крошка Енот• 03 января в 00:00
Пока никуда не трачу, собираю больше, это не такая уже и большая сумма. Планирую частично потратить на открытие мини бизнеса, а потом посмотрим.