Гола з конопель• вчера в 20:41

Як виходити із ситуації?

Дано: дружина 55+,чоловік 69+.
Чоловік не працює зараз. Завжди зайнятий своїм здоров´ям, але секс на першому місці. Дружині вже не дуже і потрібно. Тим більше, що тепер це подається не як кохання, а як обов´язок .
Щоб не хворіти на простату.
Як відмовити?
Чи то лише розлучення?
мимАпроходила• вчера в 21:09
Бред какой-то!! После инфаркта и операции повышена потенция в 69 лет ?? Покажите этого гиганта!
автор Гола з конопель • вчера в 21:10
Ответ длямимАпроходила
Він завжди був такий. А не тепер змінився.
Раніше мені це не заважало
мимАпроходила• вчера в 21:11
Ответ дляНаБалКоніХодять
Почему сидит? Его пенсия может быть больше её зарплаты. + пассивный доход. И квартира его.
Иначе что ещё держит эту страдалицу от развода? Шо люди скажуть?
Может страдалица сексом климакс отодвигает? Два..это сила!
Фиктивная• вчера в 21:11
Ответ дляГола з конопель
Я і відказую часто, але не бачу виходу, бо доходить інколи до сварок
Ну пусть дрочит, если простата на первом месте, а не жена
Поміркована думка• вчера в 21:18
Ответ дляГола з конопель
Так, але й моя конституція його повинна цікавити. Після клімаксу багато помінялося і так як раніше бути не може. Та й вік, і робота ще.
Я навіть не думала, що колись виникне така ситуація.
Скажіть йому, що вам тепер не можна, а др..чить мужику полєзно. Хай справляється сам. А, є таблиці норм секса по віку. Знайдіть в гуглі. Так для 70 років там блін раз на місяць мабуть, і хватить
Диверсификация• вчера в 21:19
Ого) ну это хорошая новость, что у нас и через 40 лет шанс на активную сексуальную жизнь 😁
Автор, а расскажите, какой секс в 70 лет? Его прям надолго хватает? Без таблеток?
автор Гола з конопель • вчера в 21:20
Ответ дляДиверсификация
Такий як і раніше, без таблеток.
Але мені достатньо раз на тиждень
Золота орда• вчера в 21:28
Ответ дляГола з конопель
Ну и пусть доходит, расставляйте свои границы, пусть идёт дрюкает куда хочет
Золота орда• вчера в 21:30
Ответ дляпобольшомусекретику
Відмовити можна раз, два, а якщо постійно почнеться невдоволення і сварки.
И что терпеть? Если его не устраивает пусть валит на старости лет,если писюн важнее только ко никуда оно не свалит,проще женщину терроризировать
Золота орда• вчера в 21:31
Ответ дляГола з конопель
В тому і справа. Але бачу ,що його то дратує
Про себе думайте
побольшомусекретику• вчера в 21:32
Ответ дляЗолота орда
Это автору решать. Если муж любимый, то жалко чтобы мучался. Особенно если раньше темпераменты совпадали, а теперь женщине не надо.
побольшомусекретику• вчера в 21:33
Ответ дляГола з конопель
Такий як і раніше, без таблеток.
Але мені достатньо раз на тиждень
Це після клімаксу у Вас так? Раніше як було?
Золота орда• вчера в 21:33
Ответ дляпобольшомусекретику
Поэтому оно должна мучатся? Вы совсем того?
автор Гола з конопель • вчера в 21:35
Ответ дляпобольшомусекретику
Раніше мене влаштовувало.
Тепер не потрібно так часто
побольшомусекретику• вчера в 21:36
Ответ дляЗолота орда
кто оно? И кто должна? если у мужчины есть потребность, то ему без секса будет плохо.
автор Гола з конопель • вчера в 21:38
Ответ дляпобольшомусекретику
Я не відмовляюсь зовсім.
Але не кожного ж дня...
Розмовляли з ним, ніби і розуміє.
Але якщо я вдома, то заводить свою пісню щодня.
Золота орда• вчера в 21:52
Ответ дляпобольшомусекретику
А женщине уже плохо
Sgreen• вчера в 22:34
Дай Боже всім, як цьому діду
Бабка_в_кедах• вчера в 23:00
Всім би такого діда у старості
побольшомусекретику• вчера в 23:11
Ответ дляБабка_в_кедах
Всім би такого діда у старості
Навіщо такий дід, коли тобі вже не треба. Вам скільки років? Після клімаксу зрозумієте.
Бабка_в_кедах• сегодня в 00:20
Ответ дляпобольшомусекретику