Бутерброд з ікрою• 04 января в 11:27
Поїзд 705к, придбання білетів
Можливо хтось в курсі, потрібно купити квиток Київ - Перемишль на 22.01.26. 20 діб було вчора, але квитків в продажу так і немає. До оператора на дозвонитися.
Бутерброд з ікрою
• 04 января в 12:01
Нарешті дозвонилася до оператора. Саме з 22.01 змінюються графіки руху. Коли будуть білети невідомо, які зміни в графіку невідомо)
Злюка бобер• 04 января в 18:58
Ответ дляБутерброд з ікрою
🚂«Укрзалізниця» тимчасово призупинила продаж квитків на частину поїздів після 21 січня, — повідомляють в УЗ
Причина — ускладнення руху на фастівській ділянці залізниці, яка нещодавно постраждала від обстрілів РФ.
Продаж квитків на поїзди з 22 січня планують відновити вранці 8 січня. Через об’їзд пошкодженої ділянки та обмеження швидкості на окремих відрізках поїзди можуть запізнюватися на одну–дві години.