Добро с Кулаками• вчера в 14:52
Квартира без ремонту, важко продати.
Квартира двокімнатна без ремонту, стан СССР, вікна старі, район тихий. Планувала привести її в порядок і здавати. До війни відмовилась від центрального опалення, планувала робити автономку, але все закинула, бо втратила роботу. Ось вирішили її продати в такому стані як є. Житомир
30 тис , ціна завищена?
Ответ дляАноним_1858
Та там багато будують. Артхаус наприклад. Але ж Наташа пише що і нові жк будують і місто депресивне одночасно. От я й спитала, а автор не зрозуміла і накинулась
Так Житомир в 131 км то Киева. Промышленности нету, базар, ТРЦ ’Глобал’, Кромберг ну кондитерка ещё (она больше стоит чем работает), базар ну и усьо!
СережкинаЯ• вчера в 15:28
Ответ дляОле Лукойе
Подивіться на площу
Так я об этом и говорю. Вы пишите нет в Киеве таких цен, я вам ответила - если это гостинка - есть. Если это убитая квартира- тоже можно найти, но предложений мало, все таки в Киеве в хороших районах даже убитые покупают и очень быстро
Психологічка• вчера в 15:31
Ответ дляСкіфська пектораль
Сколько стоит проект?
Не знаю,это ж не я оформляли. Но не космос. Я в родительской давно делала, то отбили на отказе от цо уже давно
СережкинаЯ• вчера в 15:32
курасаны• вчера в 15:31
Ответ дляДобро с Кулаками
45 кВ, перший поверх, школа магазин поруч, до центру міста на машині 7-10 хв, гарно ходять маршрутки, два виду.
на машине 7-10 мин,а на маршрутке,троллейбусе все 20 минут.не у всех есть машины.я тоже живу от центра на машине 5-10 минут.на траллейбусе не меньше 20 минут, примерно,не засекала время.еще и на остановке стоять ждать транспорт надо.
Сунуся в чужі справи• вчера в 15:32
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Це значно знижує шанси продати. Бо інші люди теж не хочуть заморочуватись, а заїхати і жити. Тому будуть шукати інші варіанти. Бо це не буде дешевше. Людині заплатити за квартиру треба, гроші на ремонт, ще й час витрати. Звісно, людина обере знайти більш підходящий варіант. Хіба що вартість квартири дуже низька
Ви пишете маячню. Більшість покупців старого фонду шукають під ремонт але дешево. А хрущ у стилі персидських царів по ціні новобудови, це мало кому таке потрібно
Психологічка• вчера в 15:32
Ответ дляПодмигашка
ДО подключения газового котла нужно сделать проект индивидуального отопления. Это дофига денег. И не очень быстро. Так что варианта ’купил без отопления - подключил котел’ просто нет.
За два месяца все сделал
Новорічна пальма• вчера в 15:33
Ответ дляНаташа_32
Ну, а чего ждать? Если уже начинают звонить из ТЦК СП и на собеседование приглашать, хотя никак, нигде не военнообязанная. Может кто поведётся, да и подпишет с ними контракт.
Вот и едьте молча
Скатертью
СережкинаЯ• вчера в 15:33
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Не знаю за большинство: мне если это вторичка, то лучше без ремонта, но дешевле. Люблю все делать под себя, чужие ремонты редко мне нравятся. Переплачивать за это лично для себя я смысла не вижу
Кидаю курити• вчера в 15:37
Ответ дляНаташа_32
Ржите на здоровье. Не обляпайтесь. У меня двоюродная сестра в Ровно квартиру, 2-ку, с ремонтом и мебелью еле за 40 тис. продала! Уезжала в Испанию.
бачите, а у нас в будинку , Луцьк, за 45 відірвали...
Ищу Аленя• вчера в 15:38
Ответ дляДобро с Кулаками
Я ще не склала ціну , роздумую вартість . Оглядала схожі, такий поріг
Цена реальных сделок может быть несколько ниже хотелок,так что варианты на том же олх не всегда отображают действительность
Добродійка• вчера в 15:38
я не знаю как в Житомире, но у нас в Каменском без ремонта двушка минимум 35 без ремонта. И их покупают. )
ПС: даже если делать ремонт, то купивший будет делать под себя. Поэтому без ремонта, как есть - самый лучший вариант.
Ищу Аленя• вчера в 15:38
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Думаю, хіба хтось за 10 тис купить. А так, навіщо вона треба? У кого такі гроші є вкладати в пусту без ремонту квартиру, а вкладати треба значно більше ніж вартість. А Житомир це не місто мрії. Хіба що квартира з ремонтом або новобудова.
Согласна на все 100
Добродійка• вчера в 15:39
Ответ дляПэрисхилтонша
сделайте ремонт и продавайте!)
зачем? Чтобы услышать - будем делать по своему, ваш9 ремонт не нужен?)
Ищу Аленя• вчера в 15:39
Ответ дляАноним_1858
То які дурні будують нові жк в депресивному місті?)))
Будують де завгодно,бо гроші,бізнес для забудовників. В Китаї цілі райони так будують,потім зносять.
Просто звязда• вчера в 15:40
автор все маю свою ціну, якщо не виставляли пробуйте виставити, ціну будете з часом спускати
ми продали квартиру за 1тиждень (зрозуміло що ціна була хороша тому так продалась швидко)
наша квартира тула теж без ремонта ще з ссср, але і ціна була відповідна, люди придбали під ремонт
Добродійка• вчера в 15:41
Ответ дляСережкинаЯ
Специально для вас
у автора двушка. Вы прицепили однушку.
курасаны• вчера в 15:42
вы отключились от центрального отопления.а расчетки за отопление вам перестали прихордить? по закону отключение от центрального отопления возможно только по коллективному решению всего дома,только всем домом.закон не позволяет отключать отдельную квартиру. за место общего пользования,за подьезд,платежки все-равно будут приходить. у вас должен быть акт об отключении всего дома.
Просто звязда• вчера в 15:42
Ответ дляКолишня муза
Ставте скільки хочете. Через деякий час знижуйте ціну. Як тільки ціна буде прийнятною для потенційного покупця-її куплять.
Приклад перед самим новим роком.Родич продавав за 39тис$.Довго стояла.Дзвонить людина,дивиться,згодна на купівлю.2го числа дзвонить ще один,і питає-а ви продали,що зняли об´яву?І пропонує трохи більше,щоб родич відмовив першому.Родич каже та ні,я вже ж все обумовив і щось там взяв з тієї людини.А цей каже-я за вашої квартирою з осені слідкую.Чому не купив?Чекав щоб ще ціну знизили.З початку було 45.
той хто слідкував протупив потрібно було пропонувати свою ціну, може б домовились
Просто звязда• вчера в 15:44
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Просто ваш варіант не вигідний. Ніхто таке вже не хоче. Якщо є хоч якісь гроші то шукають щось краще, а як ви самі написали, альтернативи є. Такі квартири купують хіба що в Києві за більш менш нормальної ціною, бо це Київ, є можливість працювати на кращій роботі і робити ремонт на приклад, але ж ти вже в Києві. Або купити зробити ремонт і здавати, бо є запит і оренда вища ніж в Житомирі.
ну звітки ці знання?)))) людина має 50тис доларів, купує за 30 і робить під себе ремонт лялю
я наприклад ходила і мені чужі ремонти не подобались, то вана чорна, то кухня зелена що ще якість відстій, купили квартиру гола цегла я щаслива, зробили все як хочу
Показушница• вчера в 15:47
Ответ дляСережкинаЯ
Вот вам с голыми стенами и более адекватной площадью. Троя.
Ну це вже якийсь фейк. Тим більше там не голі стіни, а все є для життя навіть бойлер і пралка, просто без сучасного ремонту. Тим більше новобудова з метражом, майже як у автора двушка.
Репетиторша• вчера в 15:49
Ответ дляСережкинаЯ
Нет таких цен в Киеве!
Это развод.
Вы понимаете что у нас означает ’клубный дом’?
Скорее всего вы не владеете квартирой, вам продают долю в обьекте недвижимости.
Во вторых проблемы с документацией, нет документов на землю и обьект не введён в эксплуатацию...
Это развод.
Просто звязда• вчера в 15:52
Ответ дляНаташа_32
Я теж з Рівне продали за перший тиждень 3-х кім в панельному, ремонт ссср геть без меблів все викинули бо був лише хлам, за 49тис
(було в один день 3пакази, в той день і придбали люди)
бЭйбА• вчера в 15:54
Ответ дляДобро с Кулаками
Тысяч 20, не больше
бЭйбА• вчера в 15:55
Ответ дляСережкинаЯ
Та чего сразу лох, слышала в Житомире свет не отключают 😅 то может и купят люди для тихой семейной жизни)
Для такого готовую для жизни покупают
СережкинаЯ• вчера в 15:58
Ответ дляДобродійка
у автора двушка. Вы прицепили однушку.
Вы либо читайте полностью переписку, чтобы понимать о чем шла речь, либо не вставляйте свои 5 копеек в чужой диалог