Аристократка-тунеядка• 04 января в 22:55

Склеротерапія хто робив

В мене варікоз 1 ступеня , спадковість , в мами теж саме. Майже рік влаштувалась на роботу продавцем , робота по 10 годин нв ногах тож капіляри і вени стали більш помітні.
Звернулася до флеболога і він порадив склеротерапію. Хто робив . Були потім сіняки і гематоми ? Як резулььат?
Бавовнятко• 04 января в 22:58
результат будет положительный .. в месте введения препарата. не более. вам вообще компрессионное белье и физ нагрузки полезнее будут
Топтунша• 04 января в 22:58
Ответ дляБавовнятко
як довго тримається результат? не зʼявились нові вени?
автор Аристократка-тунеядка • 04 января в 22:59
Хочу саме прибрати їх естетично. Бо ноги такі некрасиві із за цього. Ніби молода жінка 34 роки стройна і хочется влітку не в штанях ходити
Бавовнятко• 04 января в 23:00
Ответ дляТоптунша
в месте введения вены ’уничтожаются’ навсегда. ну если нормально сделали... а новые появляются конечно, я и говорю - физра и компрессионное белье вам в помощь
автор Аристократка-тунеядка • 04 января в 23:01
Ответ дляБавовнятко
Що маєте на увазі в місцях введеня препарату? Я розумію що конкретно водится де капіляр той чи судина чи як?
В зал почала ходити. Компресійні колготи хочу замовити
автор Аристократка-тунеядка • 04 января в 23:03
Ответ дляБавовнятко
А наскільки болючі ці уколи і треба потім убирати після них заняття спортом чи можна?
У вас не було коричневих плям ? Мені лікар про них казав . Що сходять місяця 2
Бавовнятко• 04 января в 23:03
Ответ дляАристократка-тунеядка
ну да, это пена (есть и чуть другая форма, но не суть), ее через штриц вводят в вену, она нам на сколько-то сантиметров заполняет вену и там вена отмирает. куда оно не попало - то там оно на вены никак не влияет, ничего не профилактирует, я это имею в виду
Бавовнятко• 04 января в 23:05
Ответ дляАристократка-тунеядка
неприятные, но терпимо, пятен не было, на счет когда спорт не подскажу. но склеро разными препаратами делают, может вам другой уколят, будет какие-то другие особенности
автор Аристократка-тунеядка • 04 января в 23:08
Ответ дляБавовнятко
Дуже дякую за відповідь