неДоПриличий• 04 января в 21:52
Варикоз лазерна операція
Дівчата, хто робив лазерну операцію на венах під місцевою анестезією? Як все проходило, чи задоволені результатом? Маю варикоз великих вен в паху, лікар радить робити операцію.
Тролю як можу• 04 января в 21:57
Муж делал. После операции через час домой, потом месяц ходить каждый день по 5 км.
Коплю на груди• 04 января в 21:58
В мене такий саме діагноз. У вас лікар наполягає на операції? Бо мені щось не сподобалось, коли пояснили як це відбувається. На відміну від ніг - там тільки одні вени, які на себе можуть перебрати функцію. І що робити, коли ті теж ’сдадуться’, я так і не зрозуміла. Відмовилась поки що.
Да і лікар такий цікавий. Каже, краще зробити операцію. Я питаю, а можна не робити? І він - ну можна поки що не робити
неДоПриличий
• 04 января в 22:00
Ответ дляКоплю на груди
Та ні, не наполягає, пропонує. Але в мене дуже почала набрякати нога(
Коплю на груди• 04 января в 22:02
Ответ длянеДоПриличий
Нога? Ого... то в мене тоді ще стадія менша, мабуть. Вени 7-8 мм, точніше венозний вузол з трьох вен по 7-8 мм. В мене іноді тяне внизу живота і, вибачте за інтимні подробиці, під час інтиму в певнйі позі - больові відчуття.
Відправили продовжувати пити детралекс курсами і все.
неДоПриличий
• 04 января в 22:04
Ответ дляКоплю на груди
Так, нога внизу(
Я б ніколи не подумала, що то варікоз. А виявився він самий. На одній 1.1 на іншій 1.6см
Коплю на груди• 04 января в 22:05
Ответ длянеДоПриличий
Так, нога внизу(
Жах(((
Тоді бажаю вам легкої операції і швидкого одужання
неДоПриличий
• 04 января в 22:07
Ответ дляКоплю на груди
Жах(((
Дякую, дуже хочу вже зробити, поки зима