Міряно-переміряно• 05 января в 13:18

Токсичний шлюб і розлучення: ваш досвід і думки

Дівчата, стою за крок від рішення розлучитися з токсичного шлюбу. Коротко: знецінення, повна відсутність участі в побуті, участь в житті дитини як гість, вічно в телефоні, часто зриває на мені агресію і т д. Максимально дикий приклад стосунків його батьків в його дитинстві, які він сам вважає жахливими, але елементи цього тягне в свою сімʼю. Це все рідко перемежається подарунками, красивими жестами, але я настільки втомилась, що навіть вибратись кудись з дитиною і ним для мене напруга, бо я по ньому бачитиму, що він то спішить звалити, то нема де парканутися, то ще якісь претензії і мені самій з дитиною набагато комфортніше і спокійніше. Ясно що є певні нюанси: після розлучення переїду в менше житло, поки не стану на ноги, фінансово стане важче. Але і терпіти х…ню, боячись зробити крок - це не вихід. Я ж не житиму вічно, щоб стільки років вгатити в якісь обезцінюючі стосунки, в яких я перестаю себе поважати, а дитина отримує кончений приклад.
Хто стикався, у кого може є якість життєві історії, які мене підтримають в моєму рішенні. Бо варю все сама в собі, рідних не хочу турбувати до останнього, вже скажу по факту. Потрібна підтримка
Не гоню• 05 января в 14:31
до речі, будьте готові,що вас обнесуть матом.скажуть що ви нахрен нікому не потрібні. а ще коли зрозуміє, що це все серйозно і ви дійсно йдете,може плакати і казати почнімо спочатку. не вірте. Чоловік,який кидає жінку з маститом,бо йому в зал- гімно і бидло.це дуже гарний маркер того,як він до вас ставиться. обзиватися,матюкати,знецінювати- це просто прояви найгіршої бидлоти. бо він буде пускати в хід усі методи,аби ви лишились. хто буде його обслуговувати? на кому він буде самостверджуватись??? не вірте йому і не беріть до серця всю образу,яка вилиється,бо вас будуть ламати психологічно максимально. Що страшна,товста,нікому не потрібна,без нього не проживете і взагалі мусите йому ноги цілувати,бо він з вами живе
Вот Она Я• 05 января в 14:33
Ответ дляБорисфенка
Беріть з нього приклад, дзеркальте його поведінку. Давайте здачу щоразу - він оре, і ви орете.
Тільки треба бути послідовною.
І якщо через пару місяців ефекту нема, безнадійний, тоді вже розходитися.
У вашому випадку не бачу нічого критичного, просто вседозволеність, і він не телепат.
І що це дасть? Показати дитині і іншим людям, що ця пара обидва неадеквати і маргінали? Навіщо автору опускатися до його рівня?
Не гоню• 05 января в 14:33
Ответ дляБорисфенка
Тільки треба бути послідовною.
яка дурна порада. просрати роки на бидло... що це дасть???? це ’уподобиться ’ йому і просрати час.
Борисфенка• 05 января в 14:33
Ответ дляВот Она Я
Це дасть контроль над емоціями.
Коли ваша дитина починає вас бити - ви що робите, не звертаєте уваги? Чи таки щось пояснюєте, капаєте, зупиняєте, здачі легенько даєте?
Ото тут таке саме, хлопчик 35-40 років
Борисфенка• 05 января в 14:34
Ответ дляНе гоню
Не роки, а пару місяців.
Якщо сильно припекло, то може розлучатися.
Не гоню• 05 января в 14:36
Ответ дляБорисфенка
Це дасть контроль над емоціями.
Ото тут таке саме, хлопчик 35-40 років
виховувати хлопчика треба було мамі в 5-10 рочків. в 35 років виховувати пізно. це витрата часу. він не стане високоморальним,бо його бидлом виховали. Навіщо когось перевиховувати.?вона почне кричати,нервуватися?і ще більше обізлить його. то він їй наверне між очі.
Ваш коментар найбезглуздіший.з таим жити-себе не поважати. таких кидають без амністії. а не жити зним і кричати і матюкатися разом ним. тобто бути бидлом,хамлом ,а дитина все це чує і вчиться. тікати і ще раз тікати
Борисфенка• 05 января в 14:37
Ответ дляНе гоню
Готових ідеальних вихованих чоловіків не буває.
Не гоню• 05 января в 14:37
Ответ дляБорисфенка
Не роки, а пару місяців.
хлопчиків у 35 не виховують.пізно. високоморальним чолвоіком він не стане.а ще її бити почне,бо вона осмілилась рот відкривати.
Не гоню• 05 января в 14:40
Ответ дляБорисфенка
буває)) і їх повно. це ахінея -виховувати чолвоіка,аби він тебе поважав. якщо він в принципі жінок не поважає.бо його навчили,що жінка гімно.її можна обматюкати,послати.. Це це ж бред. це витрачені роки. Я після 40 знайшла прекрасного чолвоіка. люблячий,щедрий.та він на мене дихає. Я його не виховувала. Виховання йде з родини,а не жінка буде виховувти.ну маразм
Борисфенка• 05 января в 14:41
Ответ дляНе гоню
Ну порадьте авторці самій дітей ростити, а після 40 знайти такого,як ви знайшли.
Паспортний стіл• 05 января в 14:42
Ответ дляБорисфенка
Вседозволеність це не ок, тому і раджу вам давати йому здачі і робити, як він, в кожному випадку. Увімкніть егоїзм і істеричність, як він.
А навіщо витрачати себе копіюя кусок лайна? Стати такою ж як він? Сенс який? Щоб тиск потом лупив і на пігулках сидіти?
Не гоню• 05 января в 14:56
Ответ дляБорисфенка
не вона перша,не вона остання. все одно вона ростить дітей сама.бо її чоловік,то обуза..Він їй не допомагає нічим,лиш психологічно ламає. вона може зустріти чолвоіка,який буде любити і поважати її.ане терпіти бидлоту і кричати разом з ним,просрати роки,заробити купу болячок і все одно самій виховувати. як вона зляже-він їй нічим не допоможе. а як він хворіє,то вона як прислуга.без нього спокійніше в рази. він тільки мотає нерви і жере як кінь.гнати сцяним віником.і дитя виросте таким,бо батько матір буде посилати матом,а ще заїде в голову,прийде час.ви таке мелете,як несповна розуму. таких кидають і все.вона збереже себе і дитину.а не слухати щодня його матюки.ви притрушена????
Борисфенка• 05 января в 14:58
Ответ дляНе гоню
Я таких родин знаю сотнями, живуть і терплять. А потім стають старше і мудріше, добряче дають здачі і о диво, стає той чоловік як шовковий.
Ви багато дітей сама виростили?
Вот Она Я• 05 января в 14:59
Ответ дляБорисфенка
Це дасть контроль над емоціями.
Ото тут таке саме, хлопчик 35-40 років
Контроль над емоціями це щось прямо протилежне вашій пораді ’верещати і матюкатись у відповідь’
Борисфенка• 05 января в 15:00
Ответ дляВот Она Я
Метод називається ’дзеркальна відповідь’. Людина бачить себе зі сторони.
Можна на відео знімати, також корисно.
Не гоню• 05 января в 15:06
Ответ дляБорисфенка
Ви багато дітей сама виростили?
ради чого терпіти?)щоб мати поруч матюкливе бидло??))бо ваша мама терпіла?)))) нахрена?)))я покинула і живу в повазі,в любові))) спокійна і здорова. навіть коли я була сама-мені було чудово)))бо ніхто не виносив мозок. псих.стан-найголовшіше))) ви якась притрушена))Терпіти))))совд.замашки))просрати життя на бидло))) я виховала 2 дітей)вивчила)))ніхто не помер)) я після розлучення розцвіла.бо коли тобі мотають нерви,зневажають-то гіршого нема. я ж себе не під забором знайшла.не коса,не крива,що триматися за матюкливу матню.який з нього зиск? грошей нема. допомоги нема.Він живе для себе,а мене використовує лиш.Обслуговувати його і слухати матюки,бо в нього нема настрою?? навіщо він?????аби не сама?)))дивні погляди якісь.Ви нещасна жінка,якщо так думаєте. Щаслива і повноцінна жінка,ніколи не буде радити терпіти таку гниду,бо життя одне. коли мама знервована,хвора.має купу болячок через щоденний стрес-це біда.для неї,для дитини.вона заробить собі купу жін.хвороб ,а він її потім зламану і стару пошле ще скоріше. треба кидати поки молода і можна прекрасно влаштувати своє життя
Вот Она Я• 05 января в 15:08
Ответ дляБорисфенка
Це дасть контроль над емоціями.
Ото тут таке саме, хлопчик 35-40 років
Дитині? Спокійно пояснюю звісно, а не кусаюсь у відповідь.
І 40річний чоловік не дитина. В нього вже сформовані всі долі мозку, щоб розуміти що він робить, як, з ким і для чого. Це велика дурість вважати чоловіків за замовчуванням дурнями
Борисфенка• 05 января в 15:16
Ответ дляВот Она Я
Велика дурість виходити заміж за інфантилів
Вот Она Я• 05 января в 15:28
Ответ дляБорисфенка
Так це ж саме вам попадаються чоловіки, яких треба виховувати. По вашим же словам ’готових нормальних чоловіків не буває, треба виховувати’. Жінка це ж не мамка, вона вибирає партнера, а не ще одну дитину бере на виховання. Якщо партнер показує себе не щ кращого боку, то з ним прощаються, а не перевиховують
автор Міряно-переміряно • 05 января в 17:51
Ответ дляВот Она Я
А по теме, автор, я похоже с Вами. Любая мелочь превращается в какие-то обсуждения, дискуссии, бла-бла и в итоге скандалы. Вообще не понимаю зачем мне это нужно. И так сейчас довольно нелёгкая жизнь, ещё на это тратить свою энергию.
У мене такі ж думки.
Коли відчуваєш, що до тебе постійно домахуються через будь-що. А чого ця їжа стоїть в холодильнику і ти її не викинеш? Хоча це його їжа (доставка раціонів) і якщо не хотів їсти, міг викинути чи десь віддати сам. Згадати щось, що було давно і з цього розвернути дискусію, щоб домахвтися. Коли немає поваги, в кожній дрібниці це відчувається і навіщо це терпіти - я для себе не знаходжу причин вже
автор Міряно-переміряно • 05 января в 17:53
Ответ дляНе гоню
Розумію, що так і буде.
Тому так довго я і затягнула з рішенням, бо були «просвітлення» як мені здавалось - після того як принизив ні за що, приходжу додому - в там квіти, типу вибачився. Або коли зовсім треш станеться, потім купляє подарунок. Але зараз розумію, що і в цьому маніпуляція, бо гівно повторюється, і це все просто прийоми тримати мене далі на гачку
Аноним НаВсеГда• 05 января в 18:01
Ответ дляМіряно-переміряно
Приклад двох ситуацій.
Обговорювали, що на його день народження з друзями посидимо у ресторанчику. На наступний день він зліг з грипом. Через день з лягла дитина, в цей же час забивається мийка на кухні і при чистці всю кімнату заливає цим гівном. Я максимально у ступорі цей тиждень прожила, дякую що мама приїхала допомогти, я б чокнулась. Щодня йому їжа в ліжко і т д, бо хворіє ж. І от перший день коли йому стало легше: а ти замовила ресторан? Відповідаю що ні, бо було неясно взагалі що і як, не до того було. Якщо йому легше - обговоримо. І тут починається скандал з ором і матами. «Та тобі на все пох; ти не зробила бо тобі насрати, заі…да». Мама свідок цього і в шоці, дитина ридає.

Ситуація 2: у мене лактостаз і температура різко 40, не можу встати навіть до дитини. Малий плаче, я без сил. Він йде тренуватись в зал.

І такого трешу просто купи. Навіть встати зранку в поганому настрої і наорати на мене бо нема настрою, а тут поряд в хаті «моральний унітаз, куди можна висратись» - це норма речей
Тогда без вариантов, продумывайте и готовьтесь на выход с вещами, или он, смотря что у вас с жильем
Аноним НаВсеГда• 05 января в 18:07
Ответ дляНе гоню
ви себе чуєте? свою ахінею????? як можна хотіти чоловіка,який тебе знецінює???та від нього ригати хочеться! і втекти. дратує все,навіть як він їсть і дихає. Це кінець. не може нормальна жінка хотіти сексу з чоловіком, якщо він не допомагає, знецінює,підвищує голос,має тебе за кусок гівна.Який секс?????.. Це протиприродньо. який нахрен психолог?? він що,дитина? не розуміє що робить??? це викинуті на вітер роки і гроші.
А что такая истерика? Вы нервы лечите
И на кого орете? На себя? На свое бессилие?Тогда встала и ушла, если все так невозможно, почему потрачены годы на это?
Аноним НаВсеГда• 05 января в 18:05
Ответ дляВот Она Я
Думаете есть смысл? Ну если друг друга люди раздражают/напрягают, то психолог это изменит?
Конечно, но только если пара готова к этому. У автора другой случай, судя по последним комментариям
Маурита• 05 января в 19:47
Ответ дляМіряно-переміряно
Говорити має сенс, коли є бажання говорити. Я вічно як ідіотка ініціатор розмов: пояснити, що мене образило, зрозуміти його.
Його реакція:
1. Образити мене і образитись самому і перестати розмовляти.
2. Заявити: я такий який є, не подобається не тримаю.
3. Поки я говорю сидіти в телефоні і демонструвати байдужість повну
100% як мій, але мій ще випити полюбляє, починається агресія,не б´є,але придірки до всього.
Виснажена повністюю. Шукаю квартиру,щоб орендувати і уйду з дитиною.
Не гоню• 05 января в 19:56
Ответ дляМіряно-переміряно
Розумію, що так і буде.
Звичайно.
автор Міряно-переміряно • 05 января в 20:31
Ответ дляМаурита
Я теж шукаю квартиру. Є своя однушка, але для дитини там мало місця в плані мати свою кімнату, і я поселила туди батьків з окупованих територій, щоб були поряд. Тому шукатиму двушку, працюю заробляю. Ясно що живучи разом вигідніше фінансово на порядок, але повага до себе і психологічний комфорт коштують вважаю дорожче
Маурита• 05 января в 21:35
Ответ дляМіряно-переміряно
У мене батьки на окупованій, я сама. Морально важко