Мадам Тю-лю-лю• 06 января в 08:12
Якщо не робити другу дозу щеплення від грипу?
В жовтні зробила первинно 1 дозу. Дитині. Потім щеплення, як завжди, зникли. І от з середини грудня є. Але дитина - всьо. Зима. Соплі, кашлі, горли. По кругу чи тривало. Я на таку полу-здорову - щеплення не хочу робити. А грип - ще два місяця ходитиме. Поки дитина одужає і окріпне ще потім (це якщо знову не підхопить щось) - ще пару тижнів мине. І ми наближаємося до завершення грипу 2025, сенс його колоти. Проясніть будь ласка.
От позавчора захворіла я. У дитини вже залишкового кашлю не було. Але знову побули соплі, я гарно полікувала, все за три деі явно покращилося…зараз встали - кашель. Темп нема, і у мене не було. Але тим не меншч а кашель це не швидко явно. І я вже задралась.
Мадам Тю-лю-лю
• 06 января в 14:02
Ответ дляНачальник Анонимов
По моим наблюдениям, прививка как раз способствует заболеванию, увы.
Из нашей семьи никто не прививается.
Сприяють - хворі на грип😂суть ж не в уникненні захв., а в перебігу
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну моя ніколи не лежить просто
Навіть грип Б колись був. Як знобило і голова боліла, то нила плакала. Як збили, пішла скакать. Потім підгребло знов, то ходила «слонялась» без справ😂 видно що можна й прилягти, но ходила щось тинялася
Это и есть острая фаза. А когда можно без парацетамола - то можно колоть
Начальник Анонимов• 06 января в 16:28
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Вам прививки помогают или вредят?
Наша семья болеет гриппом в разы реже привитых знакомых. С носителями болячки мы все примерно одинаково контачим
Мадам Тю-лю-лю
• 06 января в 17:38
Ответ дляНачальник Анонимов
Вам прививки помогают или вредят?
А хто носій? Ну щеплення жодним чином не впливає на те заразишся чи ні. Воно тільки врливає щоб не було кашлів і пневмоній
Ліньки гуглить• 06 января в 21:27
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
В чому невдалість проявлась по факту?
По перше, завеликі побочки порівняно з попередніми роками. Ну і вперше за 5 років вакцинації ми всі захворіли і то не слабо. Думаю, вакцина не потрапила в штами навіть близько.
Ліньки гуглить• 06 января в 21:30
Ответ дляМerida
Какие риски? Не прививают в острой фазе и с температурой выше 38.
Ребенка? Нет. Больного ребенка нормальный врач не привет - это ж не в очаге эпидемии, где риск смерти выше риска от побочек. Если имунка не стабилизировалась после болезни, побочки будут острее, а ответ на вакцинацию слабый. Ну это грубо говоря
Ответ дляЛіньки гуглить
Остаточные явления- это не больной ребёнок
Ліньки гуглить• 06 января в 22:02
Ответ дляМerida
Для цього є лікар, щоб оцінити. Важливо, щоб імунка була стабільна, а не на спаді, після хвороби. Але аби не 38 - то = аби зробити, захист буде мінімальний і не тривалий.
Ответ дляЛіньки гуглить
Вы вообще не понимаете, как формируется иммунитет после вакцинации. Ваши дети привиты?
Мадам Тю-лю-лю
• 06 января в 23:33
Ответ дляМerida
Ну у дитини по крайньому ЗАК нейтрофіли - неповноцінні. Си то знижені, чи то ее ті які треба (молоді, наприклад). Ну свідчить що ще ослаблена тобто
Мадам Тю-лю-лю
• 06 января в 23:34
Ответ дляМerida
Хоча бог зна, наче тільки % змінені. (Хоча я і це не шарю😂😂но чула умні люди казали «абсолютне знач. нейтроф. - в нормі. Гарний аналіз» мол..😂😂
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну что значит ослаблена? У нас вирусная нагрузка идет с октября по апрель. Просто на что-то мы реагируем бурно, на что-то нет. В инструкции указано четко - острая фаза. Это температура.
Сапай вазони• 07 января в 22:11
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так а ви типу на дрвгий рік - типу по новій почали? Обидві..
Так, на другий рік все почала спочатку, зробила 2 дози і тепер наступного року вакцинація 1 дозою, так як і дорослим
Мадам Тю-лю-лю
• 08 января в 01:49
Ответ дляСапай вазони
То мені теж лишити поки 1 (ну бо в листопаді мали 2гу робити)
А це лікар так вам сказав?