Щебетуха• Изменено вчера в 05:37
Вчора вперше провідала свекруху в пансіонаті для літніх людей. В мене шок
Чому шок...
Значить я з чоловіком проживаю за 600 км від Києва.
У чоловіка в Україні є два брати, третій дуже давно в Польщі. Є їх мати 80 літня маломобільна жінка. Значить відключення світла, будинок де мешкала свекруха на електриці, вікна замерзли, в неї почалися проблеми з її цукром ( стаж абетка 40 років). І чоловіки брат оформляє її в будинок пристарілих... Вчора я туди проїхала...умови дуже погані: це Київ, опалення відсутнє, світло відсутнє, 4 старі баби мерзнуть в кімнаті, один душ на весь поверх( хто жив в гуртожитках корисного типу може зрозуміти яка там планіровка), щоб далеко не ходити, коло кожного ліжка горшик( уявіть аромат).
Невже стара жінка заслужила додати віку в таких умовах, старість страшна штука...
Вчора обурилися сказала чоловікові, сказала тому братові, що завіз свою маму в ту богодєльню, що вони ідіоти і стара жінка не заслужила такого ставлення.
От тут часто пишуть, що не зобов´язані діти доглядати батьків, а зараз пансіонати, мабуть гірше тюрми.
Вічний двигун• вчера в 08:15
Ответ дляЛуноходик_Ик
вот тоже вопрос.
4 сына, и никак с матерью вопрос не решить.
хотя и невестку я понимаю, с ее мамой все самоустранились.
З мамою автора брати чоловіка могли не приймати участь. Вори ніхто.
Чоловік інша справа
Щебетуха
• вчера в 08:15
Ответ дляТворю чудеса
З вашою мамою допомагати повинен був тільки ваш чоловік, бо то ваша мама. А жінка чоловікові, а не братам.
А зараз - це мама чоловіка, а ви його дружина. Тому як дружина чоловіка та мати її онуків ви повинні теж хоть трохи брати участь...... Але! ..... Але видно, що і вашому чоловікові, і братам нас.....ть на свою матір .
Дуже жаль жінку і котика.
Та я ж не відсторонююсь, але нічого не вирішую, бо є ж сини. Могла я педікюр зробити Їй, пофарбувати , принести зварене, прибрати,, мила , але ж виїхала, не можу я звідти керувати процесами на Київщині. Свого ще вистачає.
Вічний двигун• вчера в 08:16
Ответ дляАноним НаВсеГда
смішно, що більшість жінок того покоління завжди поклонялись сИночкам, а дочок ні в що ставили, а синочки як ми бачим срати на них хотіли
По різному було
Мого брата, як меншого і менш пристосованого ще з дитинства теж більше опікували. Але і брат поки був живий , до батьків ставився ідеально.
Щебетуха
• вчера в 08:17
Ответ дляДонька подруги
там 5 кімнатна квартира в Чернівцях, здається автора більше квартира цікавить
Дякую, в мене є житлові площа , то не моє , до мене діла не має. Здають пару кімнат і на те утримують свекруху
Щебетуха
• вчера в 08:17
Ответ дляМіняйловна
То забирайте свекруху до себе.
Так, так в Снігурівку.
Вічний двигун• вчера в 08:17
Ответ дляНа циголках
И шо там, офигенный спадок от бабки?
Квартира в Києві як мінімум зі слів автора
Тобто дуже непоганий, навіть якщо квартира в старому фонді і не дуже районі
Щебетуха
• вчера в 08:19
Ответ дляТворю чудеса
Авторка все одно на оренді у небезпечному місці. В Чернівцях на зйомі однозначно б було краще і безпечніше дітям. Діти б в школу ходили та на гуртки.
МоІ діти вже студенти університетів, живуть окремо. Якщо бабусі 80, то якось логічно, що внукам 20+
Вічний двигун• вчера в 08:19
Ответ дляЩебетуха
Нуууу 5 кімнатна квартира в Чернівцях
Вам тоді можна вирішити питання для вас безкоштовно.
Квартиру привести до ладу (прибрати і зайве виринати). І здавати.
Або продати і з тих грошей оплачувати пансіонат
Щебетуха
• вчера в 08:21
Ответ длямесяцкие
А чего к себе маму не заберете? досмотрите в достойных условиях.
П.С. Наш родственник свою маму с деменцией перед войной в 2014 г. в дом престарелых сплавил. И волею судеб она оказалась в доме престарелых в Донецке. Я пыталась тогда еще узнать, как она и где, хотела передачу передать и поддержать как-то. Но быстро пришла инфа, что её уже нет в живых
Быстро там ухайдокали старушку, за пол года или даже меньше.
Это жена родного брата моей бабушки по папе, если что. И мне её очень жаль было, в отличие от родного сына. Он наверное сбыхался и выдохнул счастливый. При том, что она жила сама, отдельно от него, совершенно в другом городе на приличном расстоянии. Я ей еще лекарства по аптекам в Киеве искала и высылала.
Быстро там ухайдокали старушку, за пол года или даже меньше. Это жена родного брата моей бабушки по папе, если что. И мне её очень жаль было, в отличие от родного сына. Он наверное сбыхался и выдохнул счастливый. При том, что она жила сама, отдельно от него, совершенно в другом городе на приличном расстоянии. Я ей еще лекарства по аптекам в Киеве искала и высылала.
Я цього не хочу... Свекруха теж жила в окремій квартирі тут.
Вічний двигун• вчера в 08:20
Ответ дляЩебетуха
Навіть кота ніхто не забрав до себе( а тут ще дві невістки,і в кожної приватний будинок)
А навички до чого, якщо ви ні до чого?
Вори такі ж невістки як си
Щебетуха
• вчера в 08:20
Ответ дляСоветничаю тут
Напишіть район, де такі умови?
Прописка у мами в якому місті?
В Чернівцях прописка
Вічний двигун• вчера в 08:21
Ответ дляЩебетуха
Я от думаю і за того , хто поряд зі мною... Вже не один десяток років.
То ваш вибір з таким жити.
У дітей вибору немає
месяцкие• вчера в 08:21
Ответ дляЩебетуха
Ну а почему думаете, что кто-то из братьев горит желанием? и их жены тоже.
Кривая спроса• вчера в 08:21
Ответ дляКалинові вуста
Боты опять на скорую руку с ИИ темку склепали
От п*яний хоч проспиться ,а тобі вже нічого не допоможе
Щебетуха
• вчера в 08:22
Ответ дляДонька подруги
то вона й хоче викрутити так, щоб доглядіти(в 5 кімнатній місця вистачить) і квартира їй
Навіть про таке не думаю. В мене є моє. Чужого мені не треба, в тій квартирі я ночувала від сили два тижні за життя
месяцкие• вчера в 08:22
Ответ дляВічний двигун
А навички до чого, якщо ви ні до чого?
Вори такі ж невістки як си
Вы сейчас каким местом вместо пальцев писали ответ?
месяцкие• вчера в 08:23
Ответ дляЩебетуха
Вот и у них есть свои дома, и им больше ничего не надо.
Вічний двигун• вчера в 08:24
Ответ дляЩебетуха
Ви вважаєте звільнену, розбиту Снігурівку безпечнішою за КиІв?
У вас є варіант переїхати в безпечні Чернівці. Тим паче житло є.
Привести до ладу житло коштуватиме не так багато коштів, щоб жити
Пансіонатів реально багато, всюди. Є нормальні. Про один вище написала. Як волонтери туди їздимо. Але він територіально вам не підходить.
Щебетуха
• вчера в 08:24
Ответ длямесяцкие
Я не знаю. Мене вчора вразили ті умови от і все. Просто тут всі про пансіонати розглагольствують,що чому треба досматрівать, якщо є є спеціалізовані заклади... Фігня то , а не заклади.
Паспортний стіл• вчера в 08:24
Ответ дляЩебетуха
Так з родичів нікого немає в Чернівцях. Ми коло Херсону і то це тимчасова локація, яка залежить від результатів бойових дій а інший брат під Києвом( що оформив в пансіонат свою маму), ще один десь служить на нулі і один в Польщі.
А назва закладу яка?
И сколько вы оплачиваете за этот интернат под Киевом?
Щебетуха
• вчера в 08:26
Ответ дляВічний двигун
В мене і у чоловіка робота( відповідальна), де працюємо. Ми не можемо просто так переїхати. Хочемо як буде мир,на пенсії десь повернутися в рідні краї, але поки ми працюємо на Півдні
Творю чудеса• вчера в 08:26
Ответ дляЩебетуха
Ні, не логічно. Все може бути дуже по-різному. Моєму синові 12, моїй мамі 74.... і я і мама народжувати в ’середні роки’. Але ж народжували і пізніше, і значно пізніше навіть в ті роки
Щебетуха
• вчера в 08:26
Ответ дляПаспортний стіл
Я вище написала, брат чоловіка сказав 12 тис
Щебетуха
• вчера в 08:28
Ответ дляТворю чудеса
Ну от свекруха народила двох менших в 40+, а старших після університету. В неї внукам зараз від 25 і до року.
месяцкие• вчера в 08:28
Ответ дляЩебетуха
так ото ж. прежде чем остальным братьям и невесткам рассказывать, кого и куда им забирать, сами на себя в зеркало посмотрите внимательно...
Кривая спроса• вчера в 08:29
Автор, всіх коментів не читала.
Бо бісять неадеквати,вони будуть вічно молодими і здоровими.
У вас є совість .
Ви розумієте що таке безпорадна старість.
Невістки з синами не хочуть ні свекрухи,ні обов*язиків.
Зате спадок швидко прилетять ділити.
Продати квартиру,купити двушку і наймати доглядальницю за решту коштів.
Один з варіантів.
Що в лікарню треба ви самі знаєте.
Під платити лікуючому і бабусю і місяць там лікуватимуть.
Але синам не треба,аби мама жила.
Черстві люди.
У вас є совість .
Зате спадок швидко прилетять ділити.
Один з варіантів.
Що в лікарню треба ви самі знаєте.
Але синам не треба,аби мама жила.
Черстві люди.
месяцкие• вчера в 08:31
Ответ дляЩебетуха
т.е. Вы во время войны сознательно из безопасных Черновцов под Херсон переехали на ’ответственную работу’, чтобы юг без вас не пропал?
Голена блондинка• вчера в 08:32
Ответ дляЩебетуха
Пансіонат для для людей похилого віку. Бо зараз питатимуть, що за опечатка
Так забирайте свекровь к себе и ухаживайте. Какие варианты ?