ГонУрова дівка• вчера в 10:42

А новогодние праздники сильно подорвали ваш бюджет?

Зробіть вибір:
вже голосів: 293
Да
Нет
Свой вариант
пАлАвинкА• вчера в 13:20
Ответ дляГонУрова дівка
Они забудут про эту хозяйку...
Ну то ж добре, жлоби, без традицій, без цінностей.
Чарівна патика• вчера в 13:22
Ответ дляКокосиха
Нет. Рождество провела в роддоме, не отмечали. Новый Год встретили уже дома втроём, поели и спать
Вітаю! У вас найкращий Новий рік!
Грамотний хвіст• вчера в 13:22
Ответ дляпАлАвинкА
А так ви їжу не купуєте, запасів алко у Вас немає? Ну подарунки то святе ))))
Запасов алко у меня нет . Зачем?
На еду ушло больше, чем обычно. Тот же торт я не пеку просто так, и кроля не запекаю
2410diana2410• вчера в 13:31
Ответ дляХочу в БАНю
Так не можемо, у нас відпустки так не виходять. Я вже чоловіку казала, щоб на наступний рік брав на цю пору, по грошах мені Буковель вийшов. Це ж купується якийсь посуд завжди, нові скатертини, бокали, декор. Нам вже столів немає куди ставити, ми позичаємо стільці по всьому під´їзду. Переться тюль, миються люстри, бо це ж ГОСТі.........я просто ненавиджу це. Я так ненавиджу ці свята, що сама нікуди не ходжу, я не люблю всі ці тусовки, але чомусь всі люблять тусити у нас.
Я вам придумала лайфхак. В следующий раз скажите, что кто-то сильно заболел и вирус у вас в квартире. Или дети вшей подцепили и у вас карантин. На самом деле, это нереально все вывезти. Если не можете отказать, то придумайте веский повод чтобы не приходили. Или сами соберитесь к ним в гости
пАлАвинкА• вчера в 13:32
Ответ дляГрамотний хвіст
Запасов алко у меня нет . Зачем?
В нас якось так виходить, що запаси алкоголю є - спеціально не робимо, але хтось подарував, щось цікаве привезли з поїздки, так і накопичується, торти і так печу часто, бо мої люблять, ну і на торт не треба нічого спеціально купувати, кролів НІКОЛИ не запікаю. Якось так, просто готується більше за раз ніж щодень.
2410diana2410• вчера в 13:34
Ответ дляХочу в БАНю
Вони дзвонять і кажуть, що будуть на Різдво у нашому місці, коли зустрінемось питають
Капец. Эти люди не понимают какой напряг они создают своими визитами? А почему вы так наготавливаете? Поставьте на стол торт из магазина, бутерброды и чай. Остальное пусть сами везут. Мы когда раньше семьей собирались, распределяли кто что приносит и потом после праздника еще и мусор выносили за собой. Что это за потребительское отношение к вам
Грамотний хвіст• вчера в 13:35
Ответ дляпАлАвинкА
Мне не дарят и мы не привозим. На торт купила сливки 33% и крем-чиз, миндаль. У меня их в холодильнике нет . Запекать не обязательно кроля, но и котлеты с пюрешкой не вариант
Крошка Енот• вчера в 13:36
Не то чтобы подорвали, но траты ощутимы, Новый год и др. Старалась много куда повести ребенка, на ВДНХ, на ледовое шоу во дворец спорта, во дворец Украина на елку, в лес, в гости, и сами гостей принимали, море подарков, очень люблю дарить подарки и всегда дарю много. У сына др 2 января, праздновали 3 дня, и в боулинге, и в кафе, поэтому ощутимо для бюджета
2410diana2410• вчера в 13:37
Ответ дляГонУрова дівка
Що занадто то не здраво) пост 112
Та да. Это ужас
Дама_с_караваем• вчера в 13:37
Ответ дляпАлАвинкА
Вы просто готовите больше котлет и капусты? И печете ту же шарлотку , как и в будний день?
пАлАвинкА• вчера в 13:38
Ответ для2410diana2410
Таким по барабану, нічого не бояться, лише б на шару пожрати.
2410diana2410• вчера в 13:40
Ответ дляпАлАвинкА
Тогда нужно просто морозиться. Но наверно хозяйка так не может, боится обидеть. Нужно научиться отказывать
пАлАвинкА• вчера в 13:41
Ответ дляГрамотний хвіст
Моїм дітям якраз варіант, або котлети, або відбивні, ще може курка зайти )))), вони дивляться на всі ті святкові страви і кажуть, а нам їсти немає що.
Грамотний хвіст• вчера в 13:43
Ответ дляпАлАвинкА
Вам повезло. Не у всех нг стол это котлеты и пюрешка. А зачем тогда готовить больше?
пАлАвинкА• вчера в 13:44
Ответ дляДама_с_караваем
Ні котлет менше, навпаки,шарлотку не печу практично ніколи, бо діти не люблять. Печуть якийсь один/ два із улюблених тортів - наполеон (без варіантів), Спартак, медовик, п´яна вишня, для себе з чоловіком ще можу тірамісу порційні зробити.
Дама_с_караваем• вчера в 13:47
А вы и без нг ’печете якийсь один/ два із улюблених тортів - наполеон (без варіантів), Спартак, медовик, п´яна вишня, для себе з чоловіком ще можу тірамісу порційні зробити.’? Правда?
пАлАвинкА• вчера в 13:49
Ответ дляГрамотний хвіст
Ще є чоловік, я, ну і щоб потім не готувати кілька днів, а розважатися. Ну і це не повезло, це гемор, всім різне готувати.
пАлАвинкА• вчера в 13:53
Ответ дляДама_с_караваем
Без НР печу один, десь раз в 1-2 тижні, ще кекс Столичний, профітролі, торт Білочка, взагалі дешевий і легкий. Покупних тортів, тістечок не любить ніхто.
Khmelnichanka• вчера в 14:00
Підірвали сильно.
Але не критично.
Тим більше, що святкували лише своєю сімʼєю, тож стіл був смачним, але трьохповерховим :)
Хочу в БАНю• вчера в 14:04
Ответ дляпАлАвинкА
Ні-ко-ли - відповідь. Я і моя сім´я на першому місці. Скільки років ви живете в цьому пеклі?
Хочу в БАНю• вчера в 14:06
Ответ для2410diana2410
Ви не повірите, навіть тоді, коли у мене тато лежачий був, тоді, коли ковід був у мене, коли всі сиділи по домівках- вони приїджали на Дні Народження, Паску. Тут, якщо хіба що туберкульоз відкрита форма
Хочу в БАНю• вчера в 14:07
Ответ дляГонУрова дівка
Вы наверно боитесь что они обидятся и вы им не нужны?
А вони не образяться, вони прийдуть всім табуном все одно
2410diana2410• вчера в 14:14
Ответ дляХочу в БАНю
Вы понимаете насколько этим людям плевать на вашу жизнь и здоровье? Геать из надо
ivareka• вчера в 14:27
просто поужинали, поэтому никак не подорвали
автор ГонУрова дівка • вчера в 15:19
Ответ для2410diana2410
Да самые лучшие праздники - кто-то что-то принес и вместе сели и покушали. Договариваются кто что несёт.
автор ГонУрова дівка • вчера в 15:22
Ответ для2410diana2410
Да согласна какое то неуважение
автор ГонУрова дівка • вчера в 15:25
Ответ дляХочу в БАНю
А что будете делать когда на пенсию выйдете с пенсией в 5000 грн?
Stepa_nida• вчера в 15:26
Наш дещо підірвали, бо ми дарували подарунки усім друзям і батькам. Якби почали більш завчасно планувати покупки, то цього б не сталося. Але я хотіла дочекатись новорічних колекцій і тд.
Наступного року плануватиму подарунки завчасно і купуватиму на ЧП готові рішення.
Новорічного столу в нас взагалі не було, але святкували з друзями, тож смаколики (ми купували десерти на всю компанію) теж дещо нас мінуснули.
Життє Бентежне• вчера в 16:18
Ні, взагалі. Пару стейків та пляшка гарного ігристого. Мандарини.
Хочу в БАНю• вчера в 16:33
Ответ дляГонУрова дівка
У мого чоловіка максимальна пенсія, вся надія на неї