Забула що?• вчера в 20:42
Дайте пораду. Подарунок для доньки на 16 років від батька, проживаємо окремо.
З жіночої точки зору, щоб Ваші дівчата хотіли в цьому віці?
Ноунэйм• вчера в 20:44
Ви б суму написали. Від нового айфона до парфумів або міста Вікторія сікрет
Бегущаяпо• вчера в 20:45
Допоможіть доньці скласти віш ліст. В майбутньому це дуже полегшить життя їй і оточуючим. Щоб не дарувати всяку фігню.
Детские_Будут?• вчера в 20:46
Мої молодші і завжди пишуть список на свята. Якщо не знають що хочуть, то кажуть - гроші
Сяду на шию, дорого!• вчера в 20:48
Який бюджет, автор? Моя такого ж віку, завжди буде рада новій сумочці, набору доглядової косметики якісної, прикрасам, путівці в табір та і просто грошам.
Уси Пуси• вчера в 20:49
Хорошо, шо у меня сын. На 14 лет подарили байк и до 20ти дарили, не парясь, всякие штуки к нему ))
Не заздріть тьоті• вчера в 20:50
Прикраси-сережки,ланцюжок.Обирати з того,що подобається-золото,срібло.
Интимная• вчера в 20:53
Як на мене головне - не даруйте прикраси не узгоджено з дитиною. Гірше ювелірки яка не подобається немає нічого. Дорогий подарунок який нафік не потрібен.
Не заздріть тьоті• вчера в 20:53
До речі прикраси залишаться на згадку,а речі,косметику,парфуми,можна і просто купити,не як основний подарунок.
Потішаюся• вчера в 20:54
Телефон
Украшение по ее выбору (пришли в магазин и вы оплатили, или она вам прислала ссылку на конкретное изделие)
Путешествие/курорт
Просто деньги
Путешествие/курорт
Просто деньги
Прагматик флегма• вчера в 20:55
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так. От в мене залишилися від бабці. Вона мені на 16 років цілий набір подарувала, з янтарем. Одягнути це чудо я так і не ризикнула, і переплавити рука не піднялася.
Передарувала доньці на 16 як згадку про її прабабусю.
Тепер вона це нікуди не носить.
Детские_Будут?• вчера в 20:56
Ответ дляМerida
Вы со стороны дочки или папы?
Если со стороны дочки -то, что ребёнок хочет
Если вы со стороны папы - крупную сумму, или золото приличное. 16 лет вск же.
зачем ей золото в 16 лет, ей же не 55
Амелі на мілені• вчера в 20:59
Айпад или айфон были, что именно не помню
Иногда деньги, иногда кульки одежды которую мы сами жмемся купить типа дизеля
Неваляшкина• вчера в 21:01
Ответ дляЗабула що?
1000$
Айфон ? Планшет ? Ноут ?
Сумку , украшения .. деньги на крайний случай (но лучше подарок )
Грибной_Дождик• вчера в 21:05
Ответ дляМerida
Вы со стороны дочки или папы?
А со стороны новой папиной девушки?
Прагматик флегма• вчера в 21:12
Ответ дляЗабула що?
1000$
Краще запитати.
Дехто любить всякі пандори, а комусь краще айфон чи велосипед.
Забула що?
• вчера в 21:14
Ответ дляНеваляшкина
Айфон ? Планшет ? Ноут ?
Тільки подарунок, не кошти. Хоче айфон новий, але він був у минулому році.
Потішаюся• вчера в 22:01
Ответ дляЗабула що?
Так подарите новый, раз хочет и вы можете. Ее ДР.
Ми теж не знали, що подарувати сину на 18 років, у якого є все.
Подарували гарну суму грошей.
Я навіть здогадуюсь, що він придбає очєрєдного ножа і буде чекати, коли той здорожчає, щоб продати.
Якщо мені було б 16 в цей час, то хотіла би люксову косметику та парфум. Гарний фірмовий молодіжний шмот, гарне фірмове модне взуття, сумочку чи рюкзак, гарний ремінь. Ну телефон і навушники.
Якщо ви знаєте про хоббі, то щось у цьому напрямку придбати.
Може ювелірні прикраси фірмові.
Подарували гарну суму грошей.
Може ювелірні прикраси фірмові.
Сундучок с каникулами• вчера в 22:39
Я подарила своей цепочку с бриллиантом одним, очень нежно смотрится и стайлер Дайсон, но это не 1000$, не него больше.
Уравнобешенная• сегодня в 10:40
Ответ дляПрагматик флегма
Тепер вона це нікуди не носить.
Почему не носит?
Моя наоборот не снимает
Прагматик флегма• сегодня в 10:43
Ответ дляУравнобешенная
Почему не носит?
Моя наоборот не снимает
Взагалі не любить прикраси.
Всі дівчата різні. Моїй он бойфренд на НР синтезатор презентував, бо вона згадала що колись давно в музичну школу ходила.
Грає зараз щодня. Але це ж не значить, що всім підліткам таке підійде.