Мати тріля• 06 января в 15:15

Чеснок, природный антибиотик? Как думаете, реально при ОРВИ?

Да Щас же• 06 января в 15:16
Да попробуйте. Вы ж ничего не теряете

Если не работаете и не надо в коллективе быть сейчас вам

Можу брикнути• 06 января в 15:16
ОРВИ вообще вирусное заболевание
Психологічка• 06 января в 15:17
Да, поможет. Особенно если вы пару зубчиков во влагалище запихнете. Чтобы он боролся с орви изнутри так сказать
Психологічка• 06 января в 15:17
Ответ дляМожу брикнути
ОРВИ вообще вирусное заболевание
Не мешайте людям вирусы антибиотиками лечить
Садоводница• 06 января в 15:19
Якщо постійно вживати, то звісно якийсь відсоток стійкості організму до грві підвищиться.
lisulya• 06 января в 15:21
Ответ дляСадоводница
Потому что люди (разносчики вирусов) будут обходить автора стороной?
Пиу!Пиу!• 06 января в 15:21
Лучше имбирь
Садоводница• 06 января в 15:22
Ответ дляlisulya
По перше, часник можна істи вдома ввечері наприклад, по друге, щоб мінімізувати запах можна їсти дрібними порізаними кусочками, не розжовуючи
Галя-краля• 06 января в 15:23
Вогняний тонік.
В банку - цибулина крупно порізана, голівку часнику крупно порізати, корінь хрону ,корінь імбиру гострий перец, куркума, корица, розмарин, лимон, апельсин, Галина ложка меда і залити все це натуральним яблучним оцтом.
Вживати для профілактики щодня по ложці.
При перших ознаках - тричі на день.
Але дякувати Богу і можливо цьому тоніку - до перших ознак вже три роки не доходило.

І ще зауважу що це до біса смачнющий оцет.
Смак просто шалений

Садоводница• 06 января в 15:28
Ответ дляГаля-краля
Вогняний тонік.
При перших ознаках - тричі на день.

Смак просто шалений
А Галина має обов´язково будьте, бо не знаю я ніяких Галин🤣🤣🤣
вкрации• 06 января в 15:30
Ответ дляСадоводница
Галина ложка ж!)
Галя-краля• 06 января в 15:31
Ответ дляСадоводница
Гарна ложка меду
Пишна молодиця• 06 января в 15:44
Ответ дляПиу!Пиу!
Лучше имбирь
Когда то мы с коллегой накупили себе засахаренного имбиря и употребляли его каждый день вместо сладкого к чаю, за зиму ни разу не заболели
Пишна молодиця• 06 января в 15:46
Ответ дляГаля-краля
Вогняний тонік.
При перших ознаках - тричі на день.

Смак просто шалений
А лимон и апельсин как добавлять , порезать , и сколько ?
автор Мати тріля • 06 января в 15:51
Ответ дляПишна молодиця
Просто услышала одно мнение известного врача, что все антибиотики это антибактериальные, и что противовирусного ничего нет. А всё таки же есть противовирусные препараты. И подумала, что лимон же и чеснок называют природными антибиотиками.
Галя-краля• 06 января в 16:01
Ответ дляПишна молодиця
По штуці. Крупними шматками. Вони потім віддадуть ссвій сік тоніку
Пишна молодиця• 06 января в 16:06
Ответ дляГаля-краля
Дякую !
Галя-краля• 06 января в 16:09
Ответ дляПишна молодиця
Дякую !
Ви можете в пошукових програмах забити вогняний сидр, є багато відео з приготуванням.
Я спробувала цей сидр в майстерні крафтових продуктів. Коштував він як крило літака.
Але і смак був феєричним.
Вони доречі самі і дали рецепт. Сказали все на око кидають. Головне якісний оцет він має бути живого бродіння.