Точная копия плова• вчера в 19:59

Путин так хочет Зеленского снять ..

А вы солидарны с Путиным по этому вопросу ?😁
Реверанс• вчера в 20:54
https://youtube.com/shorts/S-YYzVlCK4Q?si=ZRktg7BW...

Дудін.

https://www.youtube.com/shorts/S-YYzVlCK4Q
owl62• вчера в 20:55
Ответ дляГладиолус
Капитуляцию? Тогда условия были в сто раз лучше
Приведите пример ’хороших условий’
Реверанс• вчера в 20:58
Зеленський поясни це військовим,перед тим як йти на другий термін-ексначальник СБУ Харківщини Дудін

Valentina shop2020• вчера в 20:58
Ответ дляОбувь кожа
Кто разминировал матрешка? Конкретно фамилии назови?
Ну конкретно тут не назовут ,но что открыли ворота и техника пошла
Valentina shop2020• вчера в 20:59
Ответ дляЗдохниПуйло
А це на майдані просили вову ввести війська?
Когда был майдан,Вова зарабатывал большие деньги в России
Реверанс• вчера в 21:02
Ответ дляValentina shop2020
І розказував,що Путін рухає кордони України.Це не війна.
І поїхав окупантів у Горлівку розважати зі своїми дегенератами.
У той час,вже повним ходом вбивали там патріотів.Але,Зеленський їхав до своїх.
Реверанс• вчера в 21:02
Харків встояв проти російської навали завдяки тому,що ексначальник СБУ Дудін видав зброю людям.Захватили би кацапи Харків думайте що далі було би.
ЗдохниПуйло• вчера в 21:03
Ответ дляValentina shop2020
Я не про питала
owl62• вчера в 21:04
Ответ дляЗдохниПуйло
Нагадайте ті умови
Я теж спитала, які кращі умови були, автор мовчить, аки риба об лід
Кава з перцем• вчера в 21:08
Ответ дляValentina shop2020
И продолжает зарабатывать, его конченные проросийские Сваты на рашке крутят и он получает роялти, а для наших лохов- цирк про ’врагов пу и зе’.
С регулярными ’двушечками на москву’
ЗдохниПуйло• вчера в 21:09
Ответ дляowl62
Та і я спитала. Майдан, данбілі....завчені методички сходу
Реверанс• вчера в 21:10

Зеленський про війну.Росіяни просто рухають кордони.
ЗдохниПуйло• вчера в 21:14
Ответ дляСтрекозей
Ваш президент мог бы не начинать сво а просто вывести войска с Донбасса, Крыма и всё бы закончилось.
Сво?
Кава з перцем• вчера в 21:14
Ответ дляРеверанс
https://www.youtube.com/watch?v=Q4_B5Oe5Mrs

https://youtu.be/Q4_B5Oe5Mrs?si=Uv1pajOMAB35TCkL

Так у него много такой проросийской пропаганды, вся его театральщина в 95 квартале Миндича- антиукраинская. Начиная с его лозунгов ’Украина- проститутка’, заканчивая ’РАСССЕЯ просто отодвигает границы’.. Ненавижу этого ублюдка, выкормыша кремлевского
Реверанс• вчера в 21:17
Ответ дляКава з перцем
Номер про Україну треба 24/7 показувати прихильникам Зеленського.
Дуже пророчо.
Повертаю вам Україну!

ivareka• вчера в 21:15
а мы вам не скажем
Кава з перцем• вчера в 21:16
Ответ дляРеверанс
Дуже пророчо.
Повертаю вам Україну!

https://youtu.be/UWAPTGvza9w?si=ZfdpqvaA0W8fH5h2
А им это заходит, они реально с ним ментально заодно
owl62• вчера в 21:17
Ответ дляЗдохниПуйло
Знаєте, що я помітила? Ніхто з лаптєногих не згадує кричалку харківських фанатів ’путін ..уйло , ла,ла,ла’, як причину подій на Донбасі. Тулять ’гіляку’, москаляку, Майдан ,8 лет.. Мабуть, тАварищ майор заборонив згадувати царя в такому аспекті
автор Ваше Высочество • вчера в 21:18
Ответ дляowl62
Хорошо подметили 😁😁🤭
зона_комфорта• вчера в 21:28
Ответ дляowl62
А ви особисто вважаєте, що то причина?
То якщо це причина тільки для вас, то до чого тут інші?
зона_комфорта• вчера в 21:31
Ответ дляЗдохниПуйло
А вас забанили у Гуглі, чи так погано з пам´яттю?
Умови були кращими, бо і Донбас і Крим залишалися в Україні, і просто були спірними питаннями. Вам цього мало? Ну то нате вам більше - на той момент і близько не було стільки загиблих, стільки розрухи, стільки ’фортець’, які тепер перетворилися в попіл.
owl62• вчера в 21:32
Ответ длязона_комфорта
А ви особисто вважаєте, що то причина?
А для Вас причина в ’москаляку на гіляку’? Скільки москаляк було ’огілячено’? Десять? Сто? Відповідь - типу я не веду облік, не приймається
зона_комфорта• вчера в 21:33
Ответ дляowl62
Я взагалі про це ніде не писала. Ви самі це пишете, але чомусь звинувачуєте у цьому опонентів.
автор Ваше Высочество • вчера в 21:33
Ответ длязона_комфорта
Это когда Крым оставался за Украиной ? При каких переговорах и в каком году ? Никогда такого отродясь не было . Вы что то совсем с методичками напутали
owl62• вчера в 21:34
Ответ длязона_комфорта
Звинуватити громадянина в чомусь у нас може суд.
зона_комфорта• вчера в 21:35
Ответ дляowl62
Звинувачувати можна і у побутових розмовах, також у віртуальних. У вас нема аргументів , і ви просто чіпляєтесь до слів?
owl62• вчера в 21:38
Ответ длязона_комфорта
Чіпляються реп*яхи до одягу.А суд у нас, як відомо, сильніше виконкому
ЗдохниПуйло• вчера в 21:54
Ответ длязона_комфорта
В 22 році Крим мав лишитися Україні? Все таки киньте умови, хочеться перечитати
Mrs.Ochmonek• вчера в 21:55
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
И Зеленский Путину американские бабки шлет.Во время войны.Они напарники.
У вигляді ракет і дронів на НПЗ він їх шле пуйлу, і правильно робить
Mrs.Ochmonek• вчера в 21:58
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Залужный закончил две академии чтобы заниматься армией.
Зеленский дал ему мощный подсрачник и выкинул всю команду Залужного на пенсию.Думаю отлично Путлеру этим помог.
Залужный и не претендовал на политику.Тихо душил кацапов.И самые успешные операции именно при Залужном и порядка в армии было больше чем теперь.
Як раз найуспішніші операції , в т.ч. Павутина - після Залужного.
А Залужний просто захотів піти з армії, тому і ’ інвалід’, тому і в Лондон.