тяжкаялюдина• 06 января в 21:24

Знайома в Німеччині не змогла похрестити

дитину. Церква прислала офіційний лист, що вона не являється членом їх організації і відмовили. А я знаю, що у нас теж , хоч внесків немає, але без грошей не похрестять і не відспіваюиь.
То для чого нам посередники між Богом і людиною?
Хрещення це вступ дитини до певної релігії і за це треба платити. Але що дає хрещення? Гарантія чого? Щасливого життя, захист від хвороб? Що?
СережкинаЯ• 06 января в 21:53
Ответ длятяжкаялюдина
При приписці ти пишеш хто ти по релігії. Ми православні - ортодокс. Тому нас не вносять в бази і не нараховують налог. Вони побачили що її в їх базі немає, налог церковний вона не платить.
Немає грошей, немає послуги. В нас так само , за послуги церкви ми платимо.
Релігія це бізнес без ніяких гарантій
Пусть поедут в Украину покрестят
Борисфенка• 06 января в 21:53
До речі, автор, а податок на радіо і телебачення вас не печалить?
Ви радіо коли востаннє чули?
Отчебучкина• 06 января в 21:54
Ответ дляБорисфенка
Мене дивує її ставлення до вибору конфесії, зазвичай віруючі в цьому питанні послідовні.
А авторці байдуже, чи православні, чи католики, чи евангелісти, аби безкоштовно.
Ага. Ключевые слова всех сообщений - платная опция и гарантии. Как будто телефон пошла покупать
Бабця в мештах• 06 января в 22:00
Ответ длятяжкаялюдина
Через гроші звичайно. Бути членом , це платити від зарплати церковний налог
Пусть идёт в мечеть, там и обрежут ещё. Более актуально для Германии, чем христианство.
Несу добро людям• 06 января в 22:00
Ответ длятяжкаялюдина
В Україні ви платили за хрещення? Так, ця опція платна.
Тема в іншому. В тому що релігії це бізнес. Немає коштів немає послуги. Але бізнес без надання гарантій. Ти платиш за повітря, за обіцянки
В Украине тоже откажут в крещении, если родители другой религии и деньги тут ни при чем
автор тяжкаялюдина • 06 января в 22:06
Ответ дляНесу добро людям
Ну прийшли батьки, їх хтось тут питає якої вони и релігії? Батюшці пофігу
Несу добро людям• 06 января в 22:07
Ответ длятяжкаялюдина
Конечно, спрашивают
Elena-eedc• 06 января в 22:09
Странно, конечно. Но их, иноверцев не понять. Моя крестница в Испании живёт, училась в католической школе, естессно - одна девочка некатолик на всю школу, так там их препод по католицизму (забула, как звать испанских ксёнзов) всё время её после уроков оставлял и пытался поговорить, родители даже к директриссе ходили. Просто есть конфессии, которые не принуждают принимать свою религию (не ваш случай, там святое бабло). Ну и вы конечно, отожгли))) Я тоже люблю Курбан Байрам и Рош ха-Шана.
автор тяжкаялюдина • 06 января в 22:08
Ответ дляНесу добро людям
Конечно, спрашивают
Я коли в свій час хрестила, ніхто не питав
Svitlo_• 06 января в 22:09
Ответ длятяжкаялюдина
То Біблію ж не дураки писали. Людей привчали постійно що за це треба платити
Ви знаєте суть десятини описаної в Біблії?
Несу добро людям• 06 января в 22:10
Ответ длятяжкаялюдина
А в якій церкві хрестили?
Борисфенка• 06 января в 22:10
Ответ длятяжкаялюдина
Тобто батькам пофіг, яка церква?
Борисфенка• 06 января в 22:11
Ответ дляНесу добро людям
А в якій церкві хрестили?
А вона не пам´ятає
Ms. Скромность• 06 января в 22:12
Ответ длятяжкаялюдина
Звісно питають. Я вище писала, я і хрещені ще й мали символ віри напам´ять розказати, плюс пояснення було, що таке крещення. Незрозуміло тільки одне, нащо ви крестили,якщо не є віруючою, щоб що?
Svitlo_• 06 января в 22:12
Ответ длятяжкаялюдина
Звісно питає. Якщо батьки не православні, то спочатку мають хреститися батьки
Svitlo_• 06 января в 22:13
Ответ длятяжкаялюдина
Ви натрапили на недобросовісного священника
Простоваля• 06 января в 22:14
Ответ дляMs. Скромность
А чому питання? Ви вважаєте, що посередники не потрібні, то не треба було йти хрестити дитину до церкви.
Або нехай сама похрестить без посередників
автор тяжкаялюдина • 06 января в 22:18
Ответ дляНесу добро людям
А в якій церкві хрестили?
Ще тоді не було відокремлення церков. В церкві на Позняках
автор тяжкаялюдина • 06 января в 22:19
Ответ дляMs. Скромность
Я тоді ходила в церкви, і була вівцею що носить подань. Зараз ні
автор тяжкаялюдина • 06 января в 22:19
Ответ дляSvitlo_
За. Шах і мат з боку батюшки. Щей батьки. Більше заробить
Борисфенка• 06 января в 22:20
Ответ длятяжкаялюдина
Але ви гірко жалкуєте, що знайома не змогла похрестити дитину???
Несу добро людям• 06 января в 22:20
Ответ длятяжкаялюдина
Коли тоді і ви не знаєте, якої ви віри?? Досить брехати так по дурному
Несу добро людям• 06 января в 22:21
Ответ дляSvitlo_
Та нікого вона не хрестила
автор тяжкаялюдина • 06 января в 22:22
Ответ дляНесу добро людям
Вірю в Бога. Без посередників. Зараз така моя віра
Svitlo_• 06 января в 22:26
Ответ длятяжкаялюдина
В Києві священники всіх знають особисто? Захочеш похрести ти плати.
Але які гарантії дає хрещення? Ніяких.
Ти просто з пелюшок запихаєш дитину в релігію, щоб вона все життя попам подань платила
Хрещення дає одну гарантію, що Бог з вас спитає за невиконання Його законів. Бо ви дали обітницю. Це як в армії. Пішов в СЗЧ - до присяги - тобі максимум штраф, після присяги - трибунал
Svitlo_• 06 января в 22:27
Ответ длятяжкаялюдина
Він обіцяє при хрещенні вхід релігію, і якщо будеш хорошою вівцею, і будеш грошики платити, то прпадеш в рай, але це не точно.
Вас погано навчали. Ваші грошики в раю не потрібні.
Ms. Скромность• 06 января в 22:33
Ответ длятяжкаялюдина
А чому ви туди ходили і куди саме? Ходити до церкви на великі свята не дорівнює бути віруючою людиною
Ms. Скромность• 06 января в 22:36
Ответ длятяжкаялюдина
Якого відокремлення? Ви якої віри були? От не розумію людей, які лізуть теми, в яких не мають навіть базових знать, щоб виглядати дурною?
Ms. Скромность• 06 января в 22:37
Ответ длятяжкаялюдина
В якого саме Бога ви вірили? В чому сенс віри був? Які основні положення віри до якої ви себе відносили?
КрестьянинДиор• 06 января в 23:46
Ответ дляСкажений гудзик
Хрестила в Україні обох дітей і не є членом ніякої організації, вперше чую про таке. В Германії пошукайте на сайтах правила та умови хрещення в православних церквах, думаю вони різних церквах різні
Подруга автора пошла в католическую. Она в ещё к баптистам пошла и потом возмущалась, что ее дитя не покрестили))