тяжкаялюдина• 06 января в 21:24

Знайома в Німеччині не змогла похрестити

дитину. Церква прислала офіційний лист, що вона не являється членом їх організації і відмовили. А я знаю, що у нас теж , хоч внесків немає, але без грошей не похрестять і не відспіваюиь.
То для чого нам посередники між Богом і людиною?
Хрещення це вступ дитини до певної релігії і за це треба платити. Але що дає хрещення? Гарантія чого? Щасливого життя, захист від хвороб? Що?
бЭйбА• 06 января в 21:36
Ответ дляMs. Скромность
Тобто вона не вказала, що вони є католиками, але прийшла хрестити дитину в католицьку церкву. Католики крестять дітей,які виховуються в католицизмі і чиї батьки і хрещені відповідно є католиками
Можно пойти в евангелистскую церковь, они не такие замороченные как католики, там все более расслабленно и священники часто такие на стиле дяденьки
Жинси на дитину• 06 января в 21:36
Ответ длятяжкаялюдина
В Україні ви платили за хрещення? Так, ця опція платна.
Тема в іншому. В тому що релігії це бізнес. Немає коштів немає послуги. Але бізнес без надання гарантій. Ти платиш за повітря, за обіцянки
Якщо ти постійно ходиш в храм, похрестять і без грошей.
Он щонеділі є абсолютно безкоштовні сповідь і причастя - і ходять одні й і ті самі люди, 1% від хрещених. А потім анекдоти про був три рази у церкві - хрещення, вінчання і відспівування.
Ms. Скромность• 06 января в 21:36
Ответ длятяжкаялюдина
В Києві священники всіх знають особисто? Захочеш похрести ти плати.
Але які гарантії дає хрещення? Ніяких.
Ти просто з пелюшок запихаєш дитину в релігію, щоб вона все життя попам подань платила
Я мала перед крешенням,як і хрещені батьки,як мінімум розказати Символ віри
Пожарник• 06 января в 21:36
Ответ длятяжкаялюдина
При приписці ти пишеш хто ти по релігії. Ми православні - ортодокс. Тому нас не вносять в бази і не нараховують налог. Вони побачили що її в їх базі немає, налог церковний вона не платить.
Немає грошей, немає послуги. В нас так само , за послуги церкви ми платимо.
Релігія це бізнес без ніяких гарантій
Прикольно. А в католическую церковь зачем тогда ходили?
автор тяжкаялюдина • 06 января в 21:36
Ответ дляСкажений гудзик
А які гарантії ви хотіли? За хрещення платила, суму на називали, сказали ’по можливості’ , в інших є ціна більше або менша
Безкоштовно похрестять? Ні
Жинси на дитину• 06 января в 21:37
Ответ длятяжкаялюдина
Але які гарантії дає хрещення? Ніяких.
Хто ходить щонеділі - звісно, що знають особисто.
автор тяжкаялюдина • 06 января в 21:37
Ответ дляMs. Скромность
Як буде час, почитайте Біблію, особливу увагу приділіть питанню десятини
То Біблію ж не дураки писали. Людей привчали постійно що за це треба платити
Ms. Скромность• 06 января в 21:37
Ответ длятяжкаялюдина
Він обіцяє при хрещенні вхід релігію, і якщо будеш хорошою вівцею, і будеш грошики платити, то прпадеш в рай, але це не точно.
Так точно,чи не точно. Якщо не точно, то що ви тут стверджуєте тоді? Якщо ви не є віруючою людиною, якщо не відносин себе до жодної з релігій,чому так переймається цим питання
Пожарник• 06 января в 21:38
Ответ длятяжкаялюдина
Нет. Это не бизнес. Церковь должна на что-то существовать. Батюшка тоже хочет есть - ему в магазине бесплатно еду не дают
Ms. Скромность• 06 января в 21:38
Ответ длябЭйбА
Так там крещення тільки по вірі, немовлят вони не крестять, бо це має бути свідомий вибір і розуміння віри
Жинси на дитину• 06 января в 21:39
Ответ длятяжкаялюдина
Безкоштовно похрестять? Ні
Безкоштовно похрестять - так. Тільки для тих, хто веде християнський спосіб життя, виконує заповіді і є членом громади.
автор тяжкаялюдина • 06 января в 21:39
Ответ дляMs. Скромность
Просто всі релігії заробляють легкі гроші. А ти горбаться і носи цю подань
Борисфенка• 06 января в 21:39
Ответ длятяжкаялюдина
Безкоштовно похрестять? Ні
А вас цікавить сам факт хрещення, аби безкоштовно і все одно, в якій церкві? В синагогу можете сходити чи в мечеть.
автор тяжкаялюдина • 06 января в 21:40
Ответ дляБорисфенка
Я до того що це просто бізнес. І в синагозі і мечеті опція платна
Ms. Скромность• 06 января в 21:40
Ответ длятяжкаялюдина
Вас щось розносить на частини. Зазвичай в святвечір це трапляється з певними сутностями. Вас цікавить порядок крещення чи ви що прийшли тут донести, не маючи навіть елементарного розуміння про вірування і про релігію
автор тяжкаялюдина • 06 января в 21:41
Ответ дляMs. Скромность
То коли ж в нас святвечір? Наче вже ж був 24.12
Замріяна• 06 января в 21:41
Вот почему в Европе что-то можно,а что-то нельзя,потому что такие правила. Неважно где,в магазине,в поезде, в доме. И когда людям говорят нет и аргументы,то они принимают это. А наши все равно лезут, а чого,а почему,а мне это не подходит,а я хочу вот так,а почему вы не меняете правила. Достали тошнить. Под каждого барана подстраиваться
Жинси на дитину• 06 января в 21:41
Ответ длятяжкаялюдина
Ви смішна в своїх намаганнях виставити себе розумнішою за інших :)

Якщо ви така мудра, то чому вам до інших є діло?
Борисфенка• 06 января в 21:41
Ответ длятяжкаялюдина
Якщо це просто бізнес, то нащо вам те хрещення?
Ms. Скромность• 06 января в 21:42
Ответ длятяжкаялюдина
В багатьох сьогодні. Це не сакральна дата, а дата пам´яті. Але кому я це кажу...
Пожарник• 06 января в 21:43
Ответ дляMs. Скромность
Разбирают они ее. Это вы на 100% правильно заметили
Дуже дуже вумна• 06 января в 21:43
Ответ длятяжкаялюдина
Хто синю бабу вліпив?
вона фіолетова)
Скажений гудзик• 06 января в 21:47
Ответ длятяжкаялюдина
Ви точно православна ортодокс? Бо щось ви бред якийсь несете. І не хочете не ходіть, вас ніхто не змушує. В чому проблема і до чого ця тема ?
Пожарник• 06 января в 21:45
Ответ длятяжкаялюдина
На горе Афон святой вечер сегодня
Отчебучкина• 06 января в 21:45
Ответ длятяжкаялюдина
А что вы хотите от веры? То есть приняли любую религию - и вот вам по расписанию какие-то плюшки поступили в жизни?
Скажений гудзик• 06 января в 21:45
Ответ длятяжкаялюдина
Безкоштовно похрестять? Ні
Похрестят, вам вище вже написали.
Отчебучкина• 06 января в 21:47
Ответ дляБорисфенка
Автору гарантии какие-то нужны. Думаю, в синагоге и мечети их тоже не дадут )
Каляка маляка• 06 января в 21:47
Ответ длятяжкаялюдина
А де у нас ця опція платна?

Коли хрестили дитину, попросили просто в скриню загальну скільки не шкода покласти.
Небоброїдка• 06 января в 21:48
Ответ длятяжкаялюдина
Безкоштовно похрестять? Ні
Ну хоч 10 грн є? На пожертву храму. Чи й того нема у кумів. Тоді похрестять безкоштовно. Жодного натяку на суму не було , ще й запропонуввли чоловіка охрестити, дали чистий рушник безкоштовно. Але не руська церква. Гарна українська церква в Полтаві. Зараз там ще поряд для дітей і Будиночок Святого Микола. Багато гарних справ роблять
Борисфенка• 06 января в 21:52
Ответ дляОтчебучкина
Мене дивує її ставлення до вибору конфесії, зазвичай віруючі в цьому питанні послідовні.
А авторці байдуже, чи православні, чи католики, чи евангелісти, аби безкоштовно.