тяжкаялюдина• 06 января в 21:24
Знайома в Німеччині не змогла похрестити
дитину. Церква прислала офіційний лист, що вона не являється членом їх організації і відмовили. А я знаю, що у нас теж , хоч внесків немає, але без грошей не похрестять і не відспіваюиь.
То для чого нам посередники між Богом і людиною?
Хрещення це вступ дитини до певної релігії і за це треба платити. Але що дає хрещення? Гарантія чого? Щасливого життя, захист від хвороб? Що?
КрестьянинДиор• 06 января в 23:49
Ответ длятяжкаялюдина
В Україні ви платили за хрещення? Так, ця опція платна.
Тема в іншому. В тому що релігії це бізнес. Немає коштів немає послуги. Але бізнес без надання гарантій. Ти платиш за повітря, за обіцянки
Её не по этому не покрестили. В Германии в каждой церкви церковные общины. И туда ходят члены церкви. Это не так как у нас. И дело не в деньгах. Да, они платят налог, но не покрестили не потому что она не платит налог.
КрестьянинДиор• 06 января в 23:50
Ответ длятяжкаялюдина
Ну прийшли батьки, їх хтось тут питає якої вони и релігії? Батюшці пофігу
Где живёт подруга? Я подскажу где есть украинские православные церкви. Или тема ради срача?
Котогосподиня• 07 января в 23:38
Ответ длятяжкаялюдина
Через гроші звичайно. Бути членом , це платити від зарплати церковний налог
в Гкрмании верующие платят налог. Они платят государству, потом те переводят это на содержание церкви. У них такие порядки.
Это никак не связано с вашими вопросами.
НО в крещении обычно не отказывают.
Гугл тоже говорит, что можно покрестить.
НО в крещении обычно не отказывают.
Котогосподиня• 07 января в 23:39
Ответ длятяжкаялюдина
Так і є. Пішла в католицьку.
надо было идти в православную
Бронетапці• 09 января в 10:59
Ответ дляMs. Скромность
Ага, по відомості під розпис гроші здають
Нет, но человек попадает в реестр, и когда он начнет зарабатывать - с него церковный налог снимут. Ну это не очень важно - это когда еще он начнет зарабытывать, будет ли еще в Германии к тому времени