Леплю из пластилина• 06 января в 21:38
Кто покупает такое мыло с Шантеклер с петушком
У него сильный запах? Я спрей их люблю, но этот дикий запах( мыло хоть не такое?
Ламборджини• 06 января в 21:41
спрей с лавандой гораздо меньше пахнет
от запаха марсельского мыла аж астма начинается
Мама Чели• 06 января в 21:43
Мило в мене є, тільки не знаю чи точно таке, пахне норм. А от засіб для мене розчарування. Нічого він не відчищає. Сода краще
Леплю из пластилина
• 06 января в 21:45
Ответ дляМама Чели
А что им чистите? Для меня он идеален на кухне, чищу фасады, плитку и решётку вытяжки, короче всё что жирное, но максимум липкое, а если уже нагар, то он бесполезен. Я б и посуду им мыла, типа крышек от сковороды и сковороды, но этот запах невозможно вымыть с первого раза, как нагревается посуда, так запах всё равно есть
Мама Чели• 06 января в 21:47
Ответ дляЛеплю из пластилина
В мене жир не відмив, треба всеодно драять. Шви між плиткою те саме. Нанесла, чекала хвилин до 5. І ніфіга. Так само драяла, як і содой. Тільки кухню завоняла. Зараз вирішила чайник почистить, та сама фігня. Взяла соду😂
Мама Чели• 06 января в 21:49
Мило понюхала, взагалі майже не пахне. Мило реально класне, гарно виводить плями
Крапипопка• 06 января в 22:00
Ответ дляЛамборджини
спрей с лавандой гораздо меньше пахнет
А в мене від лаванди їх аж нервовий тік починається
Блиск думки• 06 января в 22:03
Ответ дляМама Чели
Доречі, теж купила тільки із-за відгуків і не зрозуміла від чого люди у захваті
Нічого не вичищає ні на кухні, ні у ванній, ні взуття тільки запах сильний
Мабуть, добре чистить, коли все нове 😂
Ніколи більше не куплю цей непотріб!
Мабуть, добре чистить, коли все нове 😂
Ніколи більше не куплю цей непотріб!
Мама Чели• 06 января в 22:08
Ответ дляБлиск думки
Мабуть, добре чистить, коли все нове 😂
Ніколи більше не куплю цей непотріб!
Мабуть, добре чистить, коли все нове 😂
Ніколи більше не куплю цей непотріб!
Значить я не одна така😀
А то Багато хто нахвалював. Знайома казала, що на шви нанесла, потім просто ганчіркою пройшлася і все сяє😂 в мене щось фокус не спрацював😀
Непозбувна Бентега• 06 января в 22:12
Ответ дляМама Чели
Нанести и подождать?
Помидорина• 06 января в 23:06
Ответ дляБлиск думки
Мабуть, добре чистить, коли все нове 😂
Ніколи більше не куплю цей непотріб!
Мабуть, добре чистить, коли все нове 😂
Ніколи більше не куплю цей непотріб!
Цей засіб сьогодні в топі по фальсифікату в Україні ,,разом з порошками і кавою лавацца. Можливо і ви купили підробку
Блиск думки• 06 января в 23:20
Ответ дляПомидорина
Купила в Бонусі