Из Кукуева я• 06 января в 22:26

Менше плям на однотонних матових чи глянцевих фасадах кухні?

Дівчата, цікавить ваша думка. Загалом, найкращий варіант це фасад з імітацією дерева. Це одна половина кухні. Інша по дизайну більше матова підходить, ще й скрізь пишуть, що матові менше слідів залишають, але мені здається , навпаки. Ваша думка?
Зробіть вибір:
вже голосів: 39
На матових менше слідів
На глянцевих менше слідів
Результати
Баба на горошині• 06 января в 22:27
У нас матовая, вообще никаких следов. Ну только если не грязной рукой схватить фасад конечно
Пописанная парта• 06 января в 22:27
Знімали квартиру і на сірому матовому був капець.
ОдинРазНадетое• 06 января в 22:30
В мене частина під дерево, частина матовий сірий. При виборі перевіряла всі матові, обирала, де не лишаються відбитки, а зараз в експлуатації всеодно вони лишаються на сірому маті 🤬
автор Из Кукуева я • 06 января в 22:32
Ответ дляПописанная парта
Я теж бачу, що мабуть так і є. З глянця можна з легкістю витерти, швидко.
Але це в теорії. З матовим не мала справ.
Весела пiсенька• 06 января в 22:31
Матовое хуже
автор Из Кукуева я • 06 января в 22:31
Ответ дляОдинРазНадетое
Я так розумію, що на поверхнях від світло-сірих і далі темніших кольорів відбитки видно. А наскільки швидко вони прибираються?
Не цілуюсь з бодуна• 06 января в 22:32
Глянцеву легше мити.
З мату дещо взагалі неможливо відмити
автор Из Кукуева я • 06 января в 22:32
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Глянцеву легше мити.
З мату дещо взагалі неможливо відмити
Ого
ОдинРазНадетое• 06 января в 22:34
Ответ дляИз Кукуева я
По свіжому добре прибираються шматяним рушником як флізелін з рулону, чи просто паперовим рушником, злегка змоченим теплою водою.
Вже коли застарілі плями, то хімку треба. Але ж теж обережно, щоб не виїло кольору.
ОдинРазНадетое• 06 января в 22:35
Я глянцю не люблю, мене б бісив)
Домашка• 06 января в 22:36
У меня везде пятна)
Мейк-ап форева• 06 января в 22:42
У нас матова поверхня верху кухні. З цього покриття нічого не відтирається . Я ще такого не бачила. Кожен дотик лишає сліди, яких неможливо позбутися. Я заборонила всім дома відчинити дверцята не за ручку і торкатися поверхні. Все, абсолютно все лишає сліди . І спрей для вікон, і знежирювачі, і хімія , і мильна губка і просто чиста + чистий сущий рушник з прання - все це лишає якісь узори . Єдине , що рятує : меламінова губка. Тут вичитала, нею і рятую . Найменша пляма- губка мокра і одразу насухо витирати . Дзеркала не вимагають такого догляду, як ця поверхня
Не стесняюсь• 06 января в 22:43
У менявсегда были кухни с матовыми фасадами. На первой вообще не было никаких видимых пятен, вытирала иногда и больше в целях профилактики. Вторая кухня двухцветная, светлый кашемир и темный антрацит. Кашемир опять же очень практичен, пятен не видно. Антрацит это пипец, все залапано и главное надо танцы с бубном устраивать чтобы хоть как то привести в нормальный вид, вобщем это вариант для людей с девизом с тряпкой по жизни. С антрацитом я вляпалась конкретно. И есть еще кухня, делала фасады из дсп Cleaf cо структурой штукатурки или бетона с неровностями, тоже матовые, вот они тоже отлично и моются и пятен на них нет.
ИМХОля• 06 января в 22:45
Ответ дляНе стесняюсь
эх фото бы. антрацит. что оно такое?
Не стесняюсь• 06 января в 22:46
Ответ дляИМХОля
эх фото бы. антрацит. что оно такое?
Очень темный серый
Дуб береза• 06 января в 22:55
Маю досвід з обома поверхнями, однозначно за глянцем легше прибирати. Мат дуже тяжко відмивається
А фасади під дерево взагалі мрак, ці крапельки бруду і жиру просто нічим не відмиваються, а впитуються в структуну поверхню і блищать.
Дівчина Гілмор• 06 января в 23:08
Як не дивно на білих матових фарбованих менше слідів
Моська-слон• 06 января в 23:35
Прибирання ніхто не відміняв. Якщо є бажання.
КондуктЕр тролейбуса• 07 января в 00:10
Ответ дляМоська-слон
Але його частота дуже залежить від матеріалів
ГендиреХтор• 07 января в 02:17
В моїй практиці глянцеві білі найпрактичніші по прибиранню. Ось планую нову кухню, хочу світлий мат ,і вагаюся через плями. Сподіваюся, на світлому не буде видно
Точу ляси• 07 января в 02:49
матовый клиф -идеально , глянец ненавидела