Кров з молоком• Изменено 07 января в 09:11

Передумала заселяться в сьемную квартиру

В квартиру в которой я жила случился прилет, парень настоял на переезде, из-за того что подгонял, сняла маленькую квартиру, под убитую, побывав там сутки поняла что мне квартира не нравится , плюс она еще дороже старой квартиры и меньше в два раза, как вернуть свои деньги за квартиру и вернут ли ?
ЖенаАйтишнеГа• 07 января в 09:11
Ох
Губной рояль• 07 января в 09:12
бачили очі....
Упругая попка• 07 января в 09:21
Запитати можна, але вряд чи повернуть
Mrs.Sexuality• 07 января в 09:21
Никак
Крошечка-хаврошечка• 07 января в 09:22
Ничего не вернут
Пэрисхилтонша• 07 января в 09:23
попробовать можно.
Позитивна• 07 января в 09:33
Прожить месяц и спокойно искать новую удобную. Вообще, изначально надо было так и договор составлять, что вы тут не надолго.
Вы сейчас будете метаться, и снимите очередное г..
Почему бы не успокоится и неспешно поискать нужный вариант
Виправлялочка• 07 января в 09:42
Ви компенсуєте втрачену вигоду власникам квартири?
Хто винен, що ви думали одним місцем? За що мають повертати кошти?
автор Кров з молоком • 07 января в 09:42
Ответ дляПозитивна
Вообще составлен на 6 месяцев, честно я бы осталась в квартире в которой сейчас, она двухкомнатная, но дом после прилета и окон пока в одной комнате нет, не знаю даже что делать
Ответ дляВиправлялочка
Какую выгоду ?
Виправлялочка• 07 января в 09:44
Ответ дляКров з молоком
Какую выгоду ?
Ту, що квартира має приносити прибуток.
Ви ж хочете, щоб вам повернули кошти, тобто прибутку квартира не принесе, лише збитки (комунальні все одно платити треба, хоч і не живе ніхто)
Виправлялочка• 07 января в 09:47
Я повертала кошти своїм квартирантам. Але! Їх ріелтор знайшов нових орендарів і вони заїхали в той же день, що попередні виїхали.
Тобто я взагалі нічого не втратила. Повернула залишок оплати і завдаток попереднім квартирантам.
Любимка-анонимка• 07 января в 09:48
Автор, я здаю квартиру, і в мене був дивний випадок.
Дівчина орендувала мою квартиру через рієлтора, тобто заплатила велику комісію, заплатила мені за перший місяць та залог, все ніби добре.
На підписанні договору ходила по квартирі і задоволено розповідала яке шикарне ліжко, величезна ванна, зі смаком підібраний декор та текстиль!
І ось ми підписали договір, рівно через 30 хвилин звонить мені ріелтор і говорить, що вона передумала! плаче, що не зможе там жити!
Я в шоці їду назад, по своїй доброті душевній повернула їй залог і суму за перший місяць, вирахувала лише 1000 грн, хоч в договорі чітко прописано, що якщо договір розривається раніше, ніж через 3 місяці, залог не повертається.
Питала в неї, що не так? Чому така різка зміна настрою? - каже - просто не можу… не моє…
Я вирішила, що якась психічно хвора… добре, що з нею попрощалися.
Доречі, рієлтор комісію не повертала)
Деловитая• 07 января в 09:52
Ответ дляКров з молоком
не гоните. там жить невозможно. ремонтируйте свою. живите на сьемной хотя бі до мая. никому не нравится новая сьемная квартира в первую ночь)
Капуста Маша• 07 января в 09:56
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Доречі, рієлтор комісію не повертала)
Може хтось із сусідів виявився старим знайомим, якого вона не хоче і не може бачити кожного дня? Може побачила щось, чого на огляді не побачила? Та що завгодно могло статись, а ви одразу: психічно хвора... а ви здорова чи психіатр? Взагалі вже...
автор Кров з молоком • 07 января в 09:57
Ответ дляДеловитая
Она не наша, тоже сьемная, просто больше намного , и новая стиралка большая, жили там 5 лет, но сейчас нет окна и запах нагара в квартире от пожара
Где тут 0?• 07 января в 09:57
я всегда возвращала причем до дня высчитывала что я должна вернуть
причем не надо меня предупреждать за месяц было или за неделю - я могу сдать ее на следующий же день так что я была добрая
Любимка-анонимка• 07 января в 09:59
Ответ дляКапуста Маша
Цікаво…
Тобто це нормально передумати через 30 хвилин?
І я пита в чому річ? Все ж так сподобалося, квартира дуже класна, нова. Вона не дала відповіді, про сто не можу тут жити.
Явно якесь ненормальне
Адекватні люди можуть принаймні пояснити причини таких своіх різких дій
Виправлялочка• 07 января в 10:01
Ответ дляКров з молоком
Ну тобто в старій квартирі жити неможливо і договір оренди розірваний.
Ви питаєте як повернути кошти за оренду нової квартири. Ми вас питаємо за що конкретно власники нової квартири повинні вам повернути гроші?
Капуста Маша• 07 января в 10:11
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Цікаво…
Явно якесь ненормальне
Якесь ненормальне?? Жесть
Любимка-анонимка• 07 января в 10:11
Ответ дляКапуста Маша
Якесь ненормальне?? Жесть
Так, жесть
Потрібно було не повертати ті 40 тисяч, а зробити гарний урок на майбутнє
Капуста Маша• 07 января в 10:13
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так, жесть
Можливо. Але обзивати незнайому вам людину ’якесь ненормальне’ - це діагноз, і точно не у неї
Виправлялочка• 07 января в 10:16
Ответ дляКапуста Маша
Ну ви ж зараз точно так само нахамили незнайомій людині
Любимка-анонимка• 07 января в 10:18
Ответ дляКапуста Маша
Я не обзиваю, хочу зрозуміти причину, і бачу, що обʼєктивно причини немає.
Але знаю, що є психічно нестабільні люди, які отак швидко змінюють свій настрій.
І для мене цей варіант гарно лягає на ситуацію.
Не цілуюсь з бодуна• 07 января в 10:36
Ответ дляКапуста Маша
У нас тоже такой случай был. Квартира с виду ок. Посмотрели, все понравилось. Заключили сделку, оплатили деньги. Получили ключи и пошли в квартиру смотреть , что нужно сделать перед заселением. Открываем духовку, а там куча дохлых тараканов. Снимаю скатерть со стола , а там ножки в тараканьем говне. То есть тараканы там постоянные жители похоже . Мы сразу же звонили риелтору и говорили, чтобы разорвать сделку. Это никуда не годится. Квартира недешевая была.за такие деньги еще тараканов терпеть. Ну нафиг.
Там жил сыночка хозяйки, он ее похоже загадил и свалил жить на другую квартиру.
Любимка-анонимка• 07 января в 10:39
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В мене зовсім інший варіант, квартира в новобудові, новий ремонт, клінінг прописаний раз на місяць (я оплачую)
Виправлялочка• 07 января в 10:52
Автор, ну то як. Ви в змозі сформулювати ЗА ЩО повинні вам повернути гроші?
І скільки, до речі?
Миззери• 07 января в 10:55
Ответ дляКров з молоком
Ну по договору часто залог не возвращается если прожили меньше срока
Смотрите условия
Я бы пошла вам на уступки но высчитала б из залога время пока искала бы новых квартирантов
Тоесть 2 недели значить высчитала б сумму за 2 недели , 3 дня значит за три дня
автор Кров з молоком • 07 января в 11:12
Ответ дляВиправлялочка
І скільки, до речі?
Деньги за квартиру, я и не писала что должны, я спросила могут ли, 22 тысячи за месяц и залог
Инстагра_мерша• 07 января в 11:55
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так, жесть
Вообще-то да
Зря вернули