Триндичіха Байрактар• 30 декабря 2025

У ТЦК годуватимуть українців під час мобілізації

Уряд підтримав ініціативу Міністерства оборони щодо оновлення правил організації харчування громадян, які прибувають до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки під час мобілізації. Про це повідомили в оборонному відомстві.

Відтепер усіх прибулих забезпечуватимуть харчуванням за рахунок держави відповідно до Каталогу продуктів харчування, який застосовується у ЗСУ.

«Зміни до порядку проведення мобілізації та норм харчування дозволять краще організувати забезпечення людей на етапі підготовки до відправлення у війська та до моменту зарахування до списків військових частин», – зазначили в Міноборони.
Черный Ловелас• 30 декабря 2025
автор Триндичіха Байрактар • 30 декабря 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
https://youtu.be/TEvyCspYKXs?si=gzf8OrXCjwu9bX72
НадпотужнаПотужність• 30 декабря 2025
Бля, как потужно, это после того, как мозги отобьют или перед?