В моїй хаті моя правда• 07 января в 13:25
Не покупайте детям эти "ватрушки" дурацкие ддя катания с горок
Травматизм сумасшедший. Оно того не стоит.
Кокосиха• 07 января в 14:43
Ответ дляНа границе
Саме на тюбінгу моя дитина в січні 2022 зламала собі хребет в грудному відділі. Їй тоді 14 років було, наслідки відчуває досі. Та й все життя відчуватиме.
Я вам і дитині дуже співчуваю. Бажаю відновлення і мінімальни втрат.
бЭйбА• 07 января в 14:45
для активного зимового відпочинку є медичне страхування, тільки уважно читати умови і саме для яких видів аматорського спорту покривається
ОноВамнадо• 07 января в 14:51
Ответ дляКокосиха
Фізика : у санок 1) тиск більший, глибше утопає в снігу, більше тертя. 2) менше тертя порівняно ж ватрушкою виключно при русі строго вперед, а гірки нерівні.
Практика: сходіть на гірку і подивіться, хто далі вилітає
Була, каталась особисто. Санчата швидше. Вилетіти з санчат легше, ще й ногу вивернути поки тормозиш. Кататись на тубі тільки задоволення. Стикнувся з іншою тубою, змінився курс, влетів у сітку. Коли влітаєш в дерево, то з туби не вилітаєш, якщо спеціально цього не хочеш. Але ж і на санках можна стоячи кататись, головою вперед. На тубі це не можливо.
Даха-сваха• 07 января в 15:01
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну я так ходила в детстве. Причем тут травматизм? Это же не на скорости.
На моїх очах дитина на попі спускалася із досить крутого берега на замерзає озеро і її занесло і вона спиною врізалася в дерево, забрала швидка. Я рсобисто в дитинстві кататись на ковзанах на ставку провалилися, добре друзі підхопили, травматизм буває скрізь, перестаньте дивитися треш відео, або переходьте на ДТП там смертельних випадків щодня, заборонимо авто?
ЗИ моя дитина все дитинство прокаталася на такуих плюшках і його друзі також , всі виросли без травматизмів
ЧупакабраЗеБест• 07 января в 15:16
Ответ дляТанго утрьох
У меня ребёнок неделю катался на ватрушке. Пока та не треснула. Никакой скорости. Тормозить можно не доезжая до конца спуска
всмысле треснула? как может треснуть накачанное колесо под ре
бенокм?
Танго утрьох• 07 января в 15:21
Ответ дляЧупакабраЗеБест
бенокм?
По боковому шву. Наверно под давлением
ЧупакабраЗеБест• 07 января в 15:22
Ответ дляТанго утрьох
По боковому шву. Наверно под давлением
во дела, я удмала они неубиваемые
Пищалка• 07 января в 15:32
Ответ дляя Кукарача
А в коньках идти по улице до самого катка) через три дома, но все же) еще и спуститься с третьего этажа по ступенькам в них 🤣🙈
У меня была металлическая кованая лестница,третий этаж . Коньки без чехлов(дефицит)
Я этот звук до сих пор помню )
Едимнаморе• 07 января в 15:48
Ответ дляТанго утрьох
Ватрушка принимает на себя удар и лопается. Это безопаснее. Если санки разломаются-они могут поранить
Вы про центробежную силу никогда не слышали? Сколько весит человек и сколько ватрушка? Человек влетит в дерево намного быстрее ватрушки, чем она поможет?
Кокосиха• 07 января в 16:41
Ответ дляОноВамнадо
В яку сітку? Ми взагалі про одне й те саме говоримо чи ні?
Я говорю про катання з природної гірки, озеро Біле, сирецький парк.
ОноВамнадо• 07 января в 16:55
Ответ дляКокосиха
Я також про природню горку, Зелений гай.
ОноВамнадо• 07 января в 16:57
Ответ дляКокосиха
Не всі живуть у вашому місті. Не всі батьки водять дітей кататись в небезпечні місця.
ОноВамнадо• 07 января в 17:01
Ответ дляЕдимнаморе
Яким чином людина влетить у дерево швидше туби? Тільки якщо бігти перед тубою.
Кокосиха• 07 января в 19:39
Ответ дляОноВамнадо
А всі катаються по 50 грн за спуск у сітці по-вашому :)
ОноВамнадо• 07 января в 19:41
Ответ дляКокосиха
Ні, у нас на безкоштовному спуску сітки в парку ставили.
Кокосиха• 07 января в 20:53
Ответ дляОноВамнадо
ну так не всі ж живуть у вашому місті, ви самі писали.