Фуліганка• 07 января в 15:06

Скільки платити няні?

Обов´язки: наявність свого авто, забрати дітей зі школи ( в різний час), іноді завести зранку, приготувати їм перекус після школи, відвезти на заняття, розвести в різні місця, привезти додому, розігріти їжу ( яку приготувала мама), контролювати виконання д/з, чекати поки хтось з батьків прийде додому (18:30-20:00).
автор Фуліганка • 07 января в 15:58
Ответ дляКидаю курити
Який? І що по цінам?
Це було давно, за одну дитину 80/год, потім 110 година.
Тримаю свічку• 07 января в 15:58
Це має бути няня з вашого села, чіткий графік, мінімум тис долл. А хто був до неї, який досвід?
ТАЗератти• 07 января в 15:59
Ответ дляГендиреХтор
Как-то много, у нас няня в Киеве за полный день (вт-сб) получала 22 тыс, и на тот момент это было чуть выше среднего
для Киева это гроши))) вам повезло что вы дурочку такую нашли. вы бы сами пошли на эти деньги?няньчить чужих детей???я бы ни за что)))) сейчас работа в офисе 30 тыс . администраторы плучают 35 тыс в салонах. чисто красиво не на побегушках. за 22 я б вашу сторону даже не смотрела. мне в 2021 году в Киеве предложили работу на 23 тыс и я отказала. Госслужба. разве это зп??????слезы
Кошка Мурка• 07 января в 15:59
знайомого таксиста, щоб він цей графік розвозок дітей встроїв у свій графік, а для догляду за дітьми няню сусідку
Свекруня• 07 января в 15:59
За моїми відчуттями це 25-30 тис грн, приблизно 200 грн на год. Хороша ставка за 6 годинний робочий день, по суті, з невеликим колом обов´язків, які не вимагають значної кваліфікації.
Якщо в освітній сфері погоджують працювати за набагато менші кошти з вищим рівнем відповідальності і втоми, то для няні тут хороші умови
Тримаю свічку• 07 января в 15:59
Ответ дляКошка Мурка
Чудовий варіант, автор, можливо подумати про таке
Банан-барабан• 07 января в 16:00
Ответ дляФуліганка
10 км від Києва, возити за 30 км від Києва
На перше питання відповіді не буде?
Діти школяри, середина навчального року - хто возив і опікувався до цього? І за скільки
Однозначная• 07 января в 16:00
С таким графиком и нагрузкой 80 тыс + бензин
автор Фуліганка • 07 января в 16:00
Ответ дляЗаліковий троль
Ну ви пишете що няня вільна з 12.30 до 13.30. Чим їй зайнятися ?
Няня починає працювати з цього часу, чи ви так читаєте, чи я так пишу. Вона вільна поки діти займаються- годину-півтори, іноді більше.
Тримаю свічку• 07 января в 16:01
Теж цікаво, хто розврзив дітей і сидів з ними до цього?
Кидаю курити• 07 января в 16:01
Ответ дляСвекруня
Ви пропустили пункт про наявність особистого авто для розводок дітей?
Заліковий троль• 07 января в 16:01
Ответ дляФуліганка
Ви не розумієте що ваше « вільна годину півтори» нікому на хрен в селі не здалося, що там робити?
автор Фуліганка • 07 января в 16:02
Ответ дляТримаю свічку
Нікого не було, няня була у меншого з народження.
Однозначная• 07 января в 16:02
Ответ дляФуліганка
Няне не свободна, а просто пересиживает время для дальнейшей работы. Вы намеренно нивелируете понятие ’ свободна’?Свободна, это если проснулась и делает что хочет, без посторонних и обязательств!
Кошка Мурка• 07 января в 16:02
Ответ дляТримаю свічку
знаю жінку, яка займається тим, що розвозить по заняттям особливих дітей
Свекруня• 07 января в 16:02
Ответ дляКидаю курити
І що? Я все уважно прочитала: 6 годинний робочий день, адекватні батьки, досить дорослі діти, село.
Ку ка ку ка ку• 07 января в 16:02
Ответ дляФуліганка
Понеділок - 13 і 15, вівторок 14 і 15, середа 13 і 14, четвер 13 і 14, п´ятниця 13 обоє
Не так страшно, як порадниці уявляють. І діти немаленькі, і це вже не зовсім няня, швидше, супровід.
Питання тільки у місці проживання за містом. Тому шукайте або у вашому селі, або, щоб жила поряд зі школою. Для цього гарно підходять групи районів в ФБ, або чати ЖК.
І як забирати зі школи, коли 13 і 15? Це два рази їздити?
Однозначная• 07 января в 16:03
Ответ дляЗаліковий троль
Тим лид косит под дурочку, жлобится.
Тримаю свічку• 07 января в 16:03
Ответ дляФуліганка
Тоді хто возив і забирав обох дітей зі школи
Свекруня• 07 января в 16:03
Ответ дляКу ка ку ка ку
Порадниці взагалі будь-яку роботу, за яку платять не 100 тис грн, уявляють як жах і катастрофу. Люди заходять сюди пофантазувати
Однозначная• 07 января в 16:03
Ответ дляФуліганка
И где ее дели, зажарили на ужин? или убежала от вашей ’щедрости’?
автор Фуліганка • 07 января в 16:04
Ответ дляТримаю свічку
Вже думала, немає таких таксистів,
автор Фуліганка • 07 января в 16:04
Ответ дляБанан-барабан
На перше питання відповіді не буде?
Мати, возила, дуже рідко батько.
автор Фуліганка • 07 января в 16:05
Ответ дляТримаю свічку
Мати возила.
Пугачиха• 07 января в 16:05
Ответ дляТАЗератти
це мінімум 250 грн. за 8 часовий робочий день і 20 днів робочих 40 тис.на місяць. але я б не пішла на таку роботу. бо це собача робота.+ вічні хвороби які діти таскають зі школи.
У автора ще й двоє дітей, а це підвищена відповідальність + не відомо які в них відносини
Однозначная• 07 января в 16:05
Ответ дляФуліганка
Вже думала, немає таких таксистів,
Если вы жизнь своих детей готовы доверить нынешним таксистам.. то что ж.. еще нарожаете
Кидаю курити• 07 января в 16:05
Ответ дляСвекруня
Утримання власного авто зараз - це недешеве задоволення. Одна страховка може в 5000 грн обійтись. Не знаю, як її купувати із ЗП 25-30 тисяч. А ще ТО, бензин, резина, мийка і т.д.
ГендиреХтор• 07 января в 16:06
Ответ дляТАЗератти
В 2019 администратору в офисе в парусе платили 15 тысяч)
У меня знакомая работала в клинике администратором со знанием английского ей 25+ бонусы платили
автор Фуліганка • 07 января в 16:06
Ответ дляЗаліковий троль
Каву попити, погуляти, манікюр зробити, пошопитися.
Кошка Мурка• 07 января в 16:06
Ответ дляОднозначная
це має бути один, бажано знайомий