Фуліганка• 07 января в 15:06
Скільки платити няні?
Обов´язки: наявність свого авто, забрати дітей зі школи ( в різний час), іноді завести зранку, приготувати їм перекус після школи, відвезти на заняття, розвести в різні місця, привезти додому, розігріти їжу ( яку приготувала мама), контролювати виконання д/з, чекати поки хтось з батьків прийде додому (18:30-20:00).
Скляна миша• 07 января в 15:23
Ответ дляВкаблучках
20 000 в месяц платим, Каменец-Подольский. Офигеваю от киевских цен
А условия работы вашей няни? 20000, это если пн-пт, то по 1000 грн день. 8 часов - 125 грн в час. В Киеве бариста зарабатывает больше
Фуліганка
• 07 января в 15:23
Ответ дляКидаю курити
Бо зранку треба завезти дітей в школу, і до 12 чекати, доки вони звільняться. Час на особисті справи дуже обмежений.
Проиранок вже писала, читайте вище.
Ку ка ку ка ку• 07 января в 15:23
Ответ дляУдачная
А кем вы работаете и сколько зарабатываете?
ІТ, Data Engineer, Team Lead
Кидаю курити• 07 января в 15:23
Ответ дляФуліганка
Ніколи її так не рахували, це у вас фантазії вологі. Копійки рахували її завжди.
А регулярна хімчистка після дітей теж копійки?
Единая страна!• 07 января в 15:24
Ответ дляФуліганка
Щодня по різному, дивлячись коли дітей забирати.
Пропонуйте якусь суму в день.
І дивіться на відгуки, на реакцію кандидаток.
Фуліганка
• 07 января в 15:24
Ответ дляЕдиная страна!
Але ж няня повинна щодня бути готовою везти дітей до школи.
Сім´я її, чи вона, не можуть розраховувати на авто в цей час.
З чого ви це взяли?
Фуліганка
• 07 января в 15:25
Ответ дляКидаю курити
З розвозкою на авто няні і приготуванням їжі?
Їжу не треба готувати, читайте уважно.
Ласковая_львица• 07 января в 15:25
Автор, я навіть не буду питати, скільки ви збираєтесь платити цій казковій Мері Поппінс. мені цікаво, чи збираєтесь ви їй компенсувати паливо?
Лика-прилипка• 07 января в 15:25
Ответ дляФуліганка
Приготування їжі - це на хліб, чи в лаваш покласти шматок сиру + помити яблука, банани, тощо.
А школьник этого сам не в состоянии сделать?
Творю чудеса• 07 января в 15:25
Тобто вона повинна бути у вільному вам доступі орієнтовно з 7:30 до 20:00?
Ну, мінімально 500 грн в день + заправка авто.
Фуліганка
• 07 января в 15:26
Ответ дляКидаю курити
В інших містах оренда житла може бути дешевше
Навіщо мені інші міста? Мені в себе вдома ок.
Удачная• 07 января в 15:26
Ответ дляКу ка ку ка ку
Мені вистачає, і на няню теж
Какая то вы зашоренная, в чем проблема под анонимом написать ?
Ацетилсалициловая кислота• 07 января в 15:27
Ответ дляФуліганка
а вы не в состоянии яблоки помыть и для этого нужен холуй?))
Ку ка ку ка ку• 07 января в 15:27
Ответ дляУдачная
Навіщо, вам точна цифра зарплати незнайомої людини?
Зарплати з розбивкою за кваліфікацією і напрямком
Единая страна!• 07 января в 15:28
Ответ дляФуліганка
З чого ви це взяли?
З життя
В ковід компанія-роботодавець організувала розвозку. Кого на таксі возили, а хтось їздив своїм авто і підвозив колег (компанія оплачувала це)
І регулярно траплялись трабли саме з власним транспортом.
Неможливо на 100% на нього розраховувати, тому що членам сім´ї воно також треба
Фуліганка
• 07 января в 15:29
Ответ дляБува і таке
Живемо чудово в своєму будинку. Не треба нікого нікуди возити з села
Вітаю, що живете!!! І що? Всіх порадниць до себе запрошуєте жити?
Кидаю курити• 07 января в 15:29
Ответ дляТворю чудеса
40 грн за годину? Це ж трішки вище мінімалки по держстату. І це без сплати податків, які б могли компенсувати няні лікарняний або зарахуватися в стаж.
Удачная• 07 января в 15:29
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вы какая то не очень умная, если не понимаете. Я ж а it не ищу работу, а цифра нужна для понимания , с каким доходом человек платит няне 1000 $
ТАЗератти• 07 января в 15:29
Ответ дляСкляна миша
++знайшли якусь дурну,бо нема роботи.і користуються.
Фуліганка
• 07 января в 15:30
Ответ дляКидаю курити
В даному випадку у няні буде дуже плаваючий графік без можливості нормального планування власних справ і особистого життя.
Буде дуже чіткий графік, головне вивчити розклад уроків дітей, до 12:30-13:30 щодня вільна
Ответ дляФуліганка
З чого ви це взяли?
Бо не факт, що коли у вас виникне необхідність, няня зможе до вас приїхати. Ну, то таке) Ніхто ж вам не заважає знайти няню відповідно до вашої кишені, шукайте.
Але дешева няня -то стрьомно. Взагалі обрати няню, ще той квест. А для двох дітей, якщо вони не паїнькі, то суперквест.
Котики-муркотики• 07 января в 15:32
Контролировать д/з это почти репетитор, помыть за детьми посуду, развлекать пока не пришли родители, та тут на каждый пункт подпункт
Про машину вообще молчу, отдельная тема
Фуліганка
• 07 января в 15:32
Ответ дляКидаю курити
Жодного разу не робила за 5 років хімчистку ні я, ні чоловік, салон в мене взагалі білий. Діти ж не немовлята
Единая страна!• 07 января в 15:33
Ответ дляКотики-муркотики
Про машину вообще молчу, отдельная тема
Машина то настільки окрема тема, що автору краще купити авто і шукати няню з водійським посвідченням
Кидаю курити• 07 января в 15:33
Ответ дляФуліганка
В старпості графік взагалі не чіткий - 2 години ввечері плаваючі, підстрахування під розклад уроків дітей. І ще при цьому можливо доведеться вранці міняти свої плани і терміново везти дітей в школу.